Перекурчик

Статус
Закрита.

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
та тут з визначенням терміну "москаль" халепа... спілкуюсь з західними регіонами - я для них москаль, спілкуюсь зі східними областями - бандера... а живу майже в географічному центрі України
То ти ше в Харкові не жив..
Тут така вата упорота.. У-у-у...
Махрова.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
То ти ше в Харкові не жив..
на ху.. тобі той патронташ в 2 ряди??? я такий маю - просто в сейфі лежить 15 років, носити його нереально. в ньому зберігаються патрони, які не дойдуть руки розрядити. важка непотрібна річ. хоч у мене і Сеттер з портупеями
 

kef

Зброяр
на ху.. тобі той патронташ в 2 ряди??? я такий маю - просто в сейфі лежить 15 років, носити його нереально. в ньому зберігаються патрони, які не дойдуть руки розрядити. важка непотрібна річ. хоч у мене і Сеттер з портупеями
Мені дідо з гір Карпатських здарував кирзового " банана" . Дуже для мене зручна річ. Наче як підлокотник для руки з рушницею. А так то ношу інколи одинарний на 10 шт.або три по 5 закритого типу з наплічним ременем.
А усі інші розпродав та здарував тут на форумі знайомим.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Мені дідо з гір Карпатських здарував кирзового " банана" . Дуже для мене зручна річ. Наче як підлокотник для руки з рушницею. А так то ношу інколи одинарний на 10 шт.або три по 5 закритого типу з наплічним ременем.
А усі інші розпродав та здарував тут на форумі знайомим.
мені зручно зі звичайним 3 секції по 8 патронів, або суцільний відкритий на 24 патрони - повний беру лише на вяхеря, стрілець з мене нікудишній, тому вистріляю 10-14 патронів, поки 4 зіб'ю, а більше не стріляю, бо мені досить і голубів і емоцій до наступного полювання
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
оце набагато гірше, ніж відкритий сєпар
І не кажи..
Так їм все "десь там" тіпа похуй аби їх не чіпали. А як приїжджають буряти рюсськаго мірі, то або перші вйобують рятуючи свою шкуру, або перші йдуть і здають всих і вся.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
на ху.. тобі той патронташ в 2 ряди???
То не мені..
То треба на підгон.
Я періодично своїм хлопцям підкидаю.. то новачок прибився, треба справити трохи спорядження; то поважному дядькові треба гардероб обновити чи на якусь дату подарунок.

Те, що вони не зручні знаю..
Чомусь в нас у фаворі в народу саме такі.
Більше ж набоїв впхаєш! :D
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Мені дідо з гір Карпатських здарував кирзового " банана" . Дуже для мене зручна річ.
Краще шкіряний :cool:
Хочу собі та ніяк не трапляється..
Була в мене кірха, якось не дуже.. наче з дерев'яним ящиком ходиш. Для латуні він був може і нічого, але дуже вже дерев'яний.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
мені зручно зі звичайним 3 секції по 8 патронів, або суцільний відкритий на 24 патрони - повний беру лише на вяхеря, стрілець з мене нікудишній, тому вистріляю 10-14 патронів, поки 4 зіб'ю, а більше не стріляю, бо мені досить і голубів і емоцій до наступного полювання
Та тобі на 48 тра' брати і то не вистачить поки здохлячу сороку встрелиш :p
Я он з 3-х патронів менше 7-ми лисок не беру! :cool:
Звісно то не крижень, але вже шо є.
Колись он батько взяв повний патронташ на 24 патрони так повезли додому 56 штук лисок! :cool: :p
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
гідроворону не стріляю. раз мав честь добути та обдирати шкіру - мав де наригатись
Ти в себе у дворі взагалі можеш обригатись де завгодно! Аби хотілося! :D:p
Лиш би не в хаті. :rolleyes:
:D

Пам'ятаю якось розбирали з батьком півтора десятка так я ще нічого, а як він витримав я не уявляю.
З такого жорстокого бодуна.. Але витримав мужньо.
А ти слабак! Фе-е. :p :D
 

Степанович 2

Снайпер
О-о.. То піздєц!
Навіть, якщо і не більше, то десь 0,8-0,9 від домбасянського є.
Сумна правда, від якої нікуди не дітись.
Довго нам ще бідувати ... розірване суспільство збалансованим і багатим бути не може.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Здрісті всим некурящим, а то видно вже забули, як воно - в кнопочки пальцями штрикать.
 
Статус
Закрита.
Зверху