Чи відтворюється чисельність дикого кабана в Україні після Африканської чуми?

Panters

Снайпер
Там вже нема що збирати, судячи з розмірів копит і їх кількості))
Табунами гонять, ночують в джунглях з яливцю( не знаю як воно правильно називається), а в кукурудзу ідуть на сутку, максимум півтори, як на зміну на роботі
В мою сторону ходить два стада, загальною кількістю, голів під сорок.
А в інші сторони, я думаю неменше.
А фермер попав, конкретно
Ну якщо сорок 'комбайнів' молотять то фермеру явно вже нічого не вкипить:).
 

Altay1972

Снайпер
Вы так громко не рассказывайте, а то уже батарейки на тепликах в зарядку стали ставить, вы там аккуратно... :)
А вообще конечно хорошо что хоть где-то что-то осталось, дай Бог выживет и размножится...
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Вы так громко не рассказывайте, а то уже батарейки на тепликах в зарядку стали ставить, вы там аккуратно... :)
А вообще конечно хорошо что хоть где-то что-то осталось, дай Бог выживет и размножится...
Розмножаться, бо такої кількості я ще небачив
Переважно лісом завжди ходило 5-6 бегемотів, копита розміром з мою долоню.
З тепловізором там немає що робити, якщо він на нарізній, відстані короткі, кукурудза одразу під лісом, дороги немає, тай вони розумні, завжди іншою стежкою ідуть.
Тай з мого регіону, я не знаю людей які б їх били, бо всі думають що кабан як тигр і одразу розірвнюе на шматки( то нехай так і далі думають)
Тай як доказ, крупні самці до сьогодні ходять, ніхто їх не вибив, що і добре
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Тарас СОБ 3

Мисливець
"... чую, шо Сірко, бачу, шо Сірко, а срати перестати не можу!" (с) (з розповідей старих мисливців на кабана)
І в кожному анекдоті, є доля прпвди, але це вже в курілку)
По кабану, то незнаю як впливає чума, але внас тут є крупний сікач, при моєму рості(182см), я повторити його крок неможу
Ця особина, немає половини передньої ратиці, то ніяка зараза його не взяла, як ходив в 14 році, так і ходить до сьогодні, має декілька своїх троп, яким особо то і не зраджує
Сильна і красива істота, дав би Бог, щоб їх було побільше і люди ставилися до них, як не до шматка мяса
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Кордон Львівської і Тернопільської областей, точніше вже Львівська обл
Пару днів тому вирвалися з другом попити горілки і покопати
Сумніваюся, що він ліцензійний
 

Вкладення

СерыйП

Слідопит
Кордон Львівської і Тернопільської областей, точніше вже Львівська обл
Сумніваюся, що він ліцензійний
Саме цінене не взяли - ікла.
Був в Приазов'ї, кабана більше ніж в минулі роки. пов'язую з тим, що через велику кількість дощів і сире літо, затоплені лимани. Це вигнало кабана в степ. Там, де минулі роки було по коліно, зараз зголовою.
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Добра всім
І як зарас з популяцією дикого кабана?
Стабільно погано, чи відновилася?
 

huntumy

Зброяр
Добра всім
І як зарас з популяцією дикого кабана?
Стабільно погано, чи відновилася?
Само не відновиться. Там де мисливці допомагають шикарні полювання. Є такі загони де пів сотні свиней пробігають через номера.
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Само не відновиться. Там де мисливці допомагають шикарні полювання. Є такі загони де пів сотні свиней пробігають через номера.
В моєму регіні, кількість не змінилася, як мені здається, але малих особин чомусь немає, одні бегемоти.
Хотя, минулого року появилися вовки, цього року, теж цих гастербайтерів бачили вже неоднократно, чи могли вони молодняк вибити?
 

Вкладення

В моєму регіні, кількість не змінилася, як мені здається, але малих особин чомусь немає, одні бегемоти.
Хотя, минулого року появилися вовки, цього року, теж цих гастербайтерів бачили вже неоднократно, чи могли вони молодняк вибити?
так стріляйте вовка.
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Легко, но щось мало залишитись.
Залишилися самі крупні особини, навіть дуже крупні, судячи зі слідів
Минулого року, підсвинків було багато, а цього року нема
Хотя, я тільки один день погуляв лісом, мож не все так і погано
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Кажуть, що в разі атомної війни виживуть всього декілька видів живих істот, таракани, криси, як не дивно - частина людей, ще деякі види. І хтось колись пожартував - виживе також дикий кабан.
Хлопці, якщо хочете щоб був кабан в угіддях - то ви просто їх не чіпайте пару років. І побачите результат попри різні хвороби, болячки, чумки. Кабану нужен спокій і трошки води, і все. І проблема у кабана тільки одна - це "голодні" дворукі і двоногі. Нажаль, " голодного" люду все більше і більше, тому перенаселення ні зайця, ні косулі, ні кабана нам ще довго не загрожує :
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
З наступаючим усіх
Підкажіть буть-ласка, сліки крупної собаки??
Для масштабу моя нога, розмір взуття 44
 

Вкладення

Зверху