Перекурчик

Статус
Закрита.

Степанович 2

Снайпер
Основною причиною заборони від Європейського футбольного союзу гасла "Героям слава!" на формі збірної України є тиск з боку головного спонсора УЄФА - компанії "Газпром, повідомляє Оглядач .
 

kef

Зброяр

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
всім привіт. перекличка - хто живий з старожилів!!!???
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ну дуже цікавий футбол)
я колись бачив увесь склад Київського Динамо початку 70-х років - Хмельницький, Біба, Мунтян, Сабо, Сосніхін,, Турянчик (?) - уже були глибокими ветеранами та на початку 90-х років їздили по селах грали з місцевими колгоспними командами, виграючи з дикими рахунками. тоді так виживали навіть вони - заробляли гроші. ото були гравці, ва не теперішні підари нализані. в студентські роки мій універ був через дорогу від стадіону Зірка в Кіровограді, я не пропускав жодного матчу чемпіонату України Вища ліга, тоді встиг побачити зоряний склад Динамо Валерія Лобановського, якраз як пішов Шевченко, а всі інші були. ще цікаво тоді було
 

Корнилов

Снайпер
я колись бачив увесь склад Київського Динамо початку 70-х років - Хмельницький, Біба, Мунтян, Сабо, Сосніхін,, Турянчик (?) - уже були глибокими ветеранами та на початку 90-х років їздили по селах грали з місцевими колгоспними командами, виграючи з дикими рахунками. тоді так виживали навіть вони - заробляли гроші. ото були гравці, ва не теперішні підари нализані. в студентські роки мій універ був через дорогу від стадіону Зірка в Кіровограді, я не пропускав жодного матчу чемпіонату України Вища ліга, тоді встиг побачити зоряний склад Динамо Валерія Лобановського, якраз як пішов Шевченко, а всі інші були. ще цікаво тоді було
І універ на місці і стадіон Зірка! А ось команди а нас вже нема☹Ну, якби є, але грає с командами із Долинки, Помічної, Новгородки і кажуть інколи виграє))) А ось Зірка Нібас, була міцною і цікавою командою, навіть у Шахтаря і Динамо вигравали.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А ось Зірка Нібас, була міцною і цікавою командою, навіть у Шахтаря і Динамо вигравали
були в кінці турнірної таблиці, але у Вищій лізі. Олександрійська Поліграфтехніка тоді вийшла на перше місце у першій лізі.
я ще на дерев'яних лавочках сидів, якраз навпроти роздягалень. і пив пиво по 72 копійки за пляшку - "Імперія С" та "Добрий Шубін"
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
И я совсем не футболист...
Доброго вечера Парни!!!
 

Корнилов

Снайпер
були в кінці турнірної таблиці, але у Вищій лізі. Олександрійська Поліграфтехніка тоді вийшла на перше місце у першій лізі.
я ще на дерев'яних лавочках сидів, якраз навпроти роздягалень. і пив пиво по 72 копійки за пляшку - "Імперія С" та "Добрий Шубін"
Зато у нас, в області, є 2 команди у вищій лізі))) Інгулець і Олександрія))) Так що, до нас, скоро може завітати, чи Барселона чи ПСЖ))) Оце, буде номер, ПСЖ приїде до с. Петрово)))
 
Статус
Закрита.
Зверху