Перекурчик

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Есть люди которые до сих пор пользуют 3310,только батареи меняют.
тут моєму Нокія 2700 класік приходить пи.. уже 2й екран, 3-й корпус та 3-тя батарейка... 11 років вже. а от на шо поміняти, кнопочного толкового мало шоб без понтів і вайберів-шмайберів
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Возьми какой то внедорожный,кстати 3310 новый вышел,несколько лет назад.
 

Вік71

Снайпер
о, а в тебе є? і як вона? я хотів завести собі, та кажуть, що дуже вибаглива до умов - крапельний полив і все таке
Як кажуть, Галя балувана! :)
Кислотність грунту має бути 3.5 максимум 4.5 PH , інакше не родить Я на третій рік добився врожаю. Але град своє зробив.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
У нас тоже,то жара ,то дождь.
 

kef

Зброяр
Немає ніяких дощів. Засуха. Температура була від 33 плюс з ранку до 37,5 у день. Як результат пилова буря.потрощені дерева відсутність електроенергії. Другий день більш меньш нормально. У межах до 30.+. Риба не клює ! Грибів немає.! :).
 

XXL

Снайпер
[QUOTE = "NORD_10, post: 1140920, member: 14946"]
привет, Андрей! ты уже обновил дерево на Беретти? изолентой уже не будет?

Привет!
[/ QUOTE]
IMG_20210624_172712.jpg
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

XXL

Снайпер
[QUOTE = "NORD_10, post: 1140939, member: 14946"]
и я то в какие-то теме видов, поэтому и спросил. а чем родное дерево не устроило?
[/ QUOTE]
А это и есть родное,просто вмонтирован механизм регулировки.Не хватало высоты гребня.Не видел мушки
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго дня Парни!!!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
[QUOTE = "NORD_10, post: 1140939, member: 14946"]
и я то в какие-то теме видов, поэтому и спросил. а чем родное дерево не устроило?
[/ QUOTE]
А это и есть родное,просто вмонтирован механизм регулировки.Не хватало высоты гребня.Не видел мушки
+++
 
Статус
Закрита.
Зверху