Нові розміри штрафів за незаконний вилов риби

HOWA

Слідопит
Ось таке спочатку почув по телевізору, потім знайшов на просторах "тирнету" https://ua.interfax.com.ua/news/general/772033.html . А штраф за окуня це як? ( окуня - у 186 разів (з 17 до 3,16 тис. грн.)o_O:eek: . Він раніше не мав обмежень по розмірах, й в Червону книгу не внесений, чи вже внесли? " Додаток

до п.4.11 Правил любительського
і спортивного рибальства "- там розмір окуня не встановлений, його окуня там взагалі немає... Зате є "карась" та "карась сріблястий" . Яка різниця між ними карасями? Хтось з фахівців УТМР може те пояснити?... Бо наче б то жовтий (золотий ) карась внесений до Червоної книги України.
 

Вкладення

Останнє редагування:

huntumy

Зброяр
QUOTE="kef, post: 1168884, member: 22612"]
Шановний Дєдушка ! Читайте правила любительської риболовлі .
[/QUOTE]
Одне чіпляється за друге. Всім треба його читати разів по десять і все одно втулять.
Розмовляв з рибіспектором, всі ці закони знає як Отче Наш.
Так і сказав, тепер краще нічого не робити ніж рибалити. Заживемо тепер і ми!
Так що посміхайтесь далі. А можете на Дніпрі по рибалити. Будуть перевіряти по декілька разів на день хто що їв три дні тому.
Вся мораль не в стриманні а в поповненні ДБ.
Мимо хохла нічого не пройде... От і все.
ПС. Це мало статись ще чотири роки тому. Хтось, щось там не пропустив. Вилізло тепер. Захотіли европрогаму тепер читаємо закони уважніше всі.
 

kef

Зброяр
QUOTE="kef, post: 1168884, member: 22612"]
Шановний Дєдушка ! Читайте правила любительської риболовлі .
Одне чіпляється за друге. Всім треба його читати разів по десять і все одно втулять.
Розмовляв з рибіспектором, всі ці закони знає як Отче Наш.
Так і сказав, тепер краще нічого не робити ніж рибалити. Заживемо тепер і ми!
Так що посміхайтесь далі. А можете на Дніпрі по рибалити. Будуть перевіряти по декілька разів на день хто що їв три дні тому.
Вся мораль не в стриманні а в поповненні ДБ.
Мимо хохла нічого не пройде... От і все.
ПС. Це мало статись ще чотири роки тому. Хтось, щось там не пропустив. Вилізло тепер. Захотіли европрогаму тепер читаємо закони уважніше всі.
[/QUOTE]
До чого тут "хохли" та "европрограми". ? Порядок має бути не тільки у власному будинку але і навколо нього.
Одного не розумію, чому стільки негативу.?
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Одного не розумію, чому стільки негативу.?
наверное по тому что зная наш минталитет эти штрафы будут применяться только к обычным или не угодным рыболовам,а бракоши как перекрывали сетями водоемы так и будут перекрывать ну будут платить за месячный "билет"не 15.000 как сейчас а 30.000 грн. ничего нас ещё техосмотры ожидают со следующего года.
 

huntumy

Зброяр
Одного не розумію, чому стільки негативу.?
Тому що розумію чим це вийде для рибалок.

ничего нас ещё техосмотры ожидают со следующего года.
Подивіться на чому їздять. Аби сунулось по дорозі.
 

huntumy

Зброяр
Так само вже точно не буде, але це те ж сало тут я з Вами згоден.
Один із варіантів поповнювача ДБ.
 

kef

Зброяр
Чи був надрукований в державній пресі даний " закон" про риболовлю ? Якщо ні , то можливі будуть зміни по видах. Так що час покаже ,що і як .
 

HOWA

Слідопит
kef , 1-е. Не "Закон", а постанова Кабінету Міністрів. 2-е. В такому вигляді як вона ( постанова ) написана, складається враження що писали її фахівці проктологи... , а ніяк не іхтіологи, біологи та юристи.
 

kef

Зброяр
kef , 1-е. Не Закон а постанова Кабінету Міністрів. 2-е. В такому вигляді як вона ( постанова ) написана, складається враження що писали її фахівці проктологи... , а ніяк не біологи - іхтіологи та юристи.
По 1 - е . Слово закон написано в лапках.Так що ваше зауваження не доцільне.
По 2 - е. Мені не відомо хто складав даний текст "закону ".

Дякую за порозуміння.
 

HOWA

Слідопит
По 1 - е . Слово закон написано в лапках.Так що ваше зауваження не доцільне.
По 2 - е. Мені не відомо хто складав даний текст "закону ".

Дякую за порозуміння.
В мене також в лапках . Взагалі я звик називати речі так як вони названі в оригіналі. Дякую за розуміння. Складали працівники Кабінету Міністрів. Або найняті ними за гроші бюджету "фахівці". Не ми з Вами.
 

HOWA

Слідопит
А ще обмеження, на вудку не більш 2м жилки, на фідер 20м , на спінніг 15м. Вимірювання за допомогою повіреної УрЦСМ лінійки та клеймом про повірку (УрЦСМ - Україський центр стандартизаціїї та метролокіїї). Бумага про те повинна бути за підписом, печаткою голови первинного мисливсько-рибальського колективу та узгоджена з рай-міськ радою УТМР. То я запитував в своєму першому пості в шановних УТМР-овських фахівців-іхтіологів, завідуючих секцією риболовства, що таке "карась" і що таке "карась сріблястий". Відповіді поки немає...
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Там у вище наданій Ігором "картинці" є один вид риби. Дуже рідкісний. Називається золотою. Тільки є один нюанс. Лише три бажання до виконання.;).
А в майбутньому буде так . Спіймав - відпустив . Або купуй ліцензію на вилов риби. Так саме як і для полювання по видах.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Эти нормы и штрафы по рыбной ловле равносильны 1932-1933 годам за сорванный колосок в поле.
Вы это серьезно ? При сталине за это людей расстреливали"почти 90% оскжденых" и эти колоски они рвали что бы семья с голоду не умерла..это если вы не знали..хотя может действительно ваша семья сейчас голодает раз вас нормы вылова не удовлетворяют.
 

Dedushka

Снайпер
Вы это серьезно ? При сталине за это людей расстреливали"почти 90% оскжденых" и эти колоски они рвали что бы семья с голоду не умерла..это если вы не знали..хотя может действительно ваша семья сейчас голодает раз вас нормы вылова не удовлетворяют.
Причем тут моя семья? Я в общем написал, что с такими нормами и штрафами пацаны и пожилые люди у себя в ставку карасей не смогут наловить. И не дай Бог штраф им за тех карасиков , так точно будут голодать тот дедушка и его семья выплачивая такие штрафы. А Вас я вижу все устраивает? Для Вас это по карману за каждую рыбку заплатить или Вы такой примерный , ходите на рыбалку с рулеткой и кантером. И еще раз почитайте штрафы за сорную рыбу. За те-же окуньки. Это ведь абсурд. Я так понял что лучше ничего не писать на этих сайтах. С ув.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Причем тут моя семья? Я в общем написал, что с такими нормами и штрафами пацаны и пожилые люди у себя в ставку карасей не смогут наловить. И не дай Бог штраф им за тех карасиков , так точно будут голодать тот дедушка и его семья выплачивая такие штрафы. А Вас я вижу все устраивает? Для Вас это по карману за каждую рыбку заплатить или Вы такой примерный , ходите на рыбалку с рулеткой и кантером. И еще раз почитайте штрафы за сорную рыбу. За те-же окуньки. Это ведь абсурд. Я так понял что лучше ничего не писать на этих сайтах. С ув.
К вашему сведению я практически всю рыбу пойманную отпускаю.с картером и линейкой я точно не хожу на рыбалку.но я так понимаю что нормы отстрела дичи вы соблюдаете и вас все устраивает ?Так почему же нельзя соблюдать правила рыбной ловли ? и наверное и правила дорожного движения тоже соблюдаете хотя что там есть сумасшедшие штрафы за ту же скорось и парковку ? И ещё один вопрос вы кода последний раз видели что бы за рыбалку в ставку оштрафовали рыбинспектора ?
 
Зверху