Одностволки

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Yuber

Мисливець
Чим відрізняються ИЖ-18 та ИЖ-17, на мою думку наявністтю курка та здатність вибросу гільзи.
Гарний жарт!
Я про інше питав. Про мотивацію.
Навіщо брати Іж-18 у 28калібрі, коли маєш Іж-17 у тому самому калібрі і Іж-18 у 20-му? Двадцятка не зайшла?
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Гарний жарт!
Я про інше питав. Про мотивацію.
Навіщо брати Іж-18 у 28калібрі, коли маєш Іж-17 у тому самому калібрі і Іж-18 у 20-му? Двадцятка не зайшла?
Якщо Ви думаєте, що я з Вами жартую, Ви глибоко помиляєтесь.
У 20-му калібрі в мене 3 рушниці, як Ви гадаєте - не зайшла 20-ка....? Та й взагалі в мене 6-ть одиниць зброї, і хто тут скаже яка мотивація??? Ось хто скаже яка тут мотивація??? Отож!!!
В чому різниця курківки проти безкурківки та вибросу гільзи, так вище було написало, а від цього висновок - інколи у швидкості зробити другий постріл, та й взагалі..., хочу і матиму собі одинакові рушниці, навіщо, про мотивацію вже писав.
Якщо й надалі гадаєте, що з Вами жартують, тоді Вам не до мене...
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Якщо Ви гадаєте, що мені невідомо, чим їжак 17-й від 18-го відрізняється, Ви глибоко помиляєтеся.
Ви запитали, я відповів, ще й наголосив - "на мою думку", отже не є панацея, тем паче що володію даними рушницями. Ви мою відповідь прийняли за жарти... Про що з Вами далі говорити!?
Якщо я б тут і жартував з кимось, то не з Вами(не в обіду), тільки того що Ви мені не знайома людина(в данному випадку трохи шану до людей маю).
 

Yuber

Мисливець
Ви
запитали, я відповів, ще й наголосив - "на мою думку", отже не є панацея...
Ви відповіли:

Чим відрізняються ИЖ-18 та ИЖ-17, на мою думку наявністтю курка та здатність вибросу гільзи.
Вибачаюсь, але це не Ваша думка. Це конструктивні особливості данних моделей, про які всі знають в цій темі. Для того не треба питати користувачів, достатньо зазирнути в паспорт рушниці, чи навіть просто на її малюнок!
Тобто, це таки "панацея". А вірніше, аксіома. ;)
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Якщо не важко, порівняйте досвід користування Іж-17 та Іж-18. З пов.
Вибачаюсь, але це не Ваша думка.
Вибачте, а що не так??? Ви запитали, я відповів чим відрізняються, в іншому на мою думку зовсім ні чим. Відстріли робив і не мало з ИЖ-18, ИЖ-17 в 20-му та 28-му калібрах, по відношенню калібрів різниці ніякої, по відношенню 28 та 20 у 28(на МОЮ думку) менше осип шроту.
 

kef

Зброяр
Хто що може сказати про одноствольну рушницю моделі Іж -17 (18 ) в 32 калібрі на рахунок полювання . Чи даний даний калібр підходить для полювання на пушну чи пернату дичину ?
 
Зверху