Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

ATIS

Снайпер
Тепляк і глухар + гвинторіз...Поки ці дві перші позиції безконтрольно будуть продаватися толку не буде.І таку / апаратуру / простий мисливець не купить. Тим більше таким я ти чи я вона не потрібна. Хіба щоб вичислити браків.
Вирахуєш одних, з'являться інші..... Потрібно забороняти теплики, глушники......
 

2209

Мисливець
В неділю закривалась бригада де полюють мої знайомі. Полювали неподалік Рівного. В місці полювання є невеликий яр, от в тому яру ще не повністю розтав сніг. Йшли понад яром і побачили сліди автомобіля який проїхав по яру. Пройшли по сліду і знайшли сім шкурок зайця. Шкури були свіжі, пред полюванням вночі биті..... От вам і аграрії, і хімія, і хижаки.......
Голодні селяни? Чи відчуваючі дефіцит м'яса на полицях містяни?
 

kef

Зброяр
Вирахуєш одних, з'являться інші..... Потрібно забороняти теплики, глушники......
Так я і написав про продаж спец.пристроїв. А глухарі клепають з титану навіть кустарі. Та і торги ідуть під замовлення не тільки через браків ярих але і збройові магазини та думаю що і серед продаванів мисливського товару по різних форумах та групах.
Чому б не внести і тут на форумі заборону на продаж глушників як на продаж капсулів і.т.д. З чогось потрібно починати.
 

huntumy

Зброяр
Заборона продажу нарізного та глушників повний абсурд.
Справа в тому, що сам глушник використовується здебільшого для інших цілей. Стрільба по бумазі. Сам роблю аналогічно, щоб не бухкати в міжсезоння.
Самий більший ворог це теплік. Його потрібно продавати лише по дозволу для контролюючих робітників.
 

kef

Зброяр
Заборона продажу нарізного та глушників повний абсурд.
Справа в тому, що сам глушник використовується здебільшого для інших цілей. Стрільба по бумазі. Сам роблю аналогічно, щоб не бухкати в міжсезоння.
Самий більший ворог це теплік. Його потрібно продавати лише по дозволу для контролюючих робітників.
Ось в цьому то вся і суть ....у тишині...і тепловізор непотрібен. А ще як два в одному то як наслідок приходу тишини без жодних ознак дичини.
Я знаю декілька місць в угіддях де на площах у декілька км 2.немає взагалі нічого. Хоть там ще осінню були борсуки та зайці. От чи не є причиною цього діяльність браків з спец.технікою.Місцина майже глуха.тиха ...але є грунтова дорога.
 

huntumy

Зброяр
З пнв багато не настріляють. Хіба що приціл.
Ось в цьому то вся і суть ....у тишині...і тепловізор непотрібен. А ще як два в одному то як наслідок приходу тишини без жодних ознак дичини.
Я знаю декілька місць в угіддях де на площах у декілька км 2.немає взагалі нічого. Хоть там ще осінню були борсуки та зайці. От чи не є причиною цього діяльність браків з спец.технікою.Місцина майже глуха.тиха ...але є грунтова дорога.
Тиша так. Я за це й раніше писав. Треба угіддя охороняти.
 

Степанович 2

Снайпер
А охорона угідь має бути державна, з відповідними повноваженнями. УТМРівський єгер чи тим більше члени мисливського колективо багато не наохороняють, прав на тих блатників не те що не достатньо, їх просто немає.
 

LEART

Мисливець
Заборона продажу нарізного та глушників повний абсурд.
Справа в тому, що сам глушник використовується здебільшого для інших цілей. Стрільба по бумазі. Сам роблю аналогічно, щоб не бухкати в міжсезоння.
Самий більший ворог це теплік. Його потрібно продавати лише по дозволу для контролюючих робітників.
Тепловизор покупают и из за рубежа. Есть умельцы которые этим занимаются.
А глушак... чтоб не бахать в межсезонье... Вы из гаубицы палите... что грохот слышно в Берлине ???!!! )))
С Ув!!!
 

huntumy

Зброяр
Тепловизор покупают и из за рубежа. Есть умельцы которые этим занимаются.
А глушак... чтоб не бахать в межсезонье... Вы из гаубицы палите... что грохот слышно в Берлине ???!!! )))
С Ув!!!
В моей ситуации стрельбище недалеко от населенного пункта. Впрочем пользу сего прибора может оценить тот у кого он есть.
Карабин и глушитель просто железяки без теплоприбора. Ну разве фары. Тот такое...
 

LEART

Мисливець
В моей ситуации стрельбище недалеко от населенного пункта. Впрочем пользу сего прибора может оценить тот у кого он есть.
Карабин и глушитель просто железяки без теплоприбора. Ну разве фары. Тот такое...
Избирательно. Карабин и глушак без теплика уже не то... Однако...
 
Чтобы угодья достойно охранялись , то должно быть создано министерство как в Рашке или Белоруссии. А на одних взносах много не поохраняеш. Да и прав у егерей нет. У нас менты всего бояться , а что говорить о егерях.
 

LEART

Мисливець
Чтобы угодья достойно охранялись , то должно быть создано министерство как в Рашке или Белоруссии. А на одних взносах много не поохраняеш. Да и прав у егерей нет. У нас менты всего бояться , а что говорить о егерях.
Так конечно бояться... Сами натворили... "Делов"... Народ разозлили тем что занимались не своими прямыми обязанностями. а всякой фигней...
Но тем не менее все равно в результате народ в минусе...
Но это так... отошли от темы
Вернемся к ней )
 

Saash

Мисливець
Накидаю і я розповідь про вихід на цих вихідних! В суботу зранку вирушили в 4 мисливці. З 9-ої години розпочався сильний сніг та вітер. Пройшли не дуже багато, сліди зайця, які ще не встигло засипати повели в ліс. Там його взяти без шансів. Вирішили походити каланчаки-пусто. Повертались додому по лісосмузі було 2 підйоми на одного мисливця але удача була на боці вуханів! В неділю вирішили змінити місце полювання. В цьому сезоні ми там були лише одного разу по чорнотропу тоді навіть нічого не побачили. В цей раз тільки зійшовши з дороги одразу помічаємо скидку. Зібрали зброю та пішли тропити. Товариш взяв слід, а ми з іншим обходили стороною в можливе місце куди повинен був вибігти заєць. Але він був іншої думки та піднявся далі за лозами і пішов собі полем! Настрій одразу піднявся! Через 100 метрів знаходимо, ще один слід, який, як виявилося вів на годівлю...Але підійшовши з різних боків, вухань не витримав, та піднявся від мене якраз на товариша, постріл, заєць біжить далі і ховається в кущах. Товариш почав йти по сліду, крові не має, проходить метрів 40 до кущів та говорить, що трофей взятий...Ні однієї краплинки крові (виявилося 2 дробини пробили серце і легкі і застряли з іншої сторони під шкірою, а вхідні отвори просто забило шерстю)бив він 00 clever метрів 30. Хух один взятий...йдемо далі. Помічаю свіжий слід гонного зайця, йдемо по ньому але вухань почув нас далеко та ще раз піднявся зза очерету і пішов далі. Вирішуємо міняти маршрут так як піднявся вітер. Йдучи по дорозі вздовж лісосмуги помітили скидку в бур'яни, я пішов по сліду, а хлопці по боках заєць почав робити здвійки і скидки, які на свіжому снігу читались наперед. Загалом до льожки він зробив 9 скидок. Піднявся в полі, хоча я думав буде лежати в болотині... до місця підйому та пострілу було десь 30 метрів. Стріляв своїм набоєм 688капсуль, порох С7, 32грами одиниці в контейнері. Рушниця ИЖ 43 ЄМ. Заєць зробивши двійне сальто, приземлився нерухомий. Битий чисто в передню частину і одна дробина пройшла по задній лапі.
IMG_20220116_120452.jpg

Льожка була такою
IMG_20220116_115938.jpg

Далі було ще три підйоми різних зайців, але на постріл вони нас не підпустили.

П.С. по своїм спостереженням, зайця цього року в угіддях досить багато! Знайомі полюють в сусідніх угіддях і також не жаліються на кількість зайця. Чому в угіддях УООР-а по розповідях пана Dedushka їх не має, це мабуть питання до тих хто ті угіддя охороняє. Всім НПНП!
 

Mazaj 2018

Слідопит
В неділю закривалась бригада де полюють мої знайомі. Полювали неподалік Рівного. В місці полювання є невеликий яр, от в тому яру ще не повністю розтав сніг. Йшли понад яром і побачили сліди автомобіля який проїхав по яру. Пройшли по сліду і знайшли сім шкурок зайця. Шкури були свіжі, пред полюванням вночі биті..... От вам і аграрії, і хімія, і хижаки.......
Печалька. Чомусь думав у західній частині нашої неньки більш порядні люди ніж у нас на сході.
 

ATIS

Снайпер
виявилося 2 дробини пробили серце і легкі і застряли з іншої сторони під шкірою, а вхідні отвори просто забило шерстю)бив він 00 clever метрів 30
Щось патрончик слабуватенький, два нулі на 30 метрів, мали б прошити наскрізь.....
 
Зверху