Куля для гладкого ствола, якою вона має бути

Зробили нову партію Блондо, цього разу "брюнетки" ))) Переглянути вкладення 744923
Замість випуску "негрів" краще б освоїли випуск нової кулі - Ленінградка-Л2.
З саме тими розмірами та, найголовніше, вагою, як оригінальна куля - та що на відео.
Звичайно - виточити саму кулю досить легко - маючи відповідний парк станків. Тим більш матеріал - люба сталь. Ст.3, Ст.20
Вся "загвоздка" в контейнері. Маю зображення креслень самої кулі та примітивну технологію виготовлення контейнеру під неї.
Але все ж сподіваюсь на заводську продукцію у нас!
 

Patso

Снайпер
Замість випуску "негрів" краще б освоїли випуск нової кулі - Ленінградка-Л2.
З саме тими розмірами та, найголовніше, вагою, як оригінальна куля - та що на відео.
Звичайно - виточити саму кулю досить легко - маючи відповідний парк станків. Тим більш матеріал - люба сталь. Ст.3, Ст.20
Вся "загвоздка" в контейнері. Маю зображення креслень самої кулі та примітивну технологію виготовлення контейнеру під неї.
Але все ж сподіваюсь на заводську продукцію у нас!
А сенс? Я вже освоїв випуск 4 !!! сталевих куль різної ваги 23-28-32-36г. Вклав гроші, зробив прес-форми, " навчив їх літати", розробив робочі рецепти на доступних комплектуючих.
Для чого ще одна стальна куля вагою 28г, яка буде літати з такою ж кучністю як існуючі?
Якщо у вас є креслення і технологія, я із задоволенням поділюся з вами контактами фірм, які проектують і виготовляють прес-форми, лиють поліетилен, точать кулі з будь-якої сталі, покривають їх хоть чорним, хоть білим покриттям. Ви зможете вкласти своїх 4-5 тисяч доларів в розробку прес-форми, підбір матеріалу контейнера, їх виготовлення, підбір спорядження. А потім продавати їх штук по 300 в рік.
І то знайдуться ті, кому буде потрібна така сама, але легша на 0,63г, або чорна, або з трохи іншим контейнером)))
 
Сенс у тому, що саме Ленінградка-Л2 є найвдалішою моделлю на росії.
Мені здається - ваша "Блондо" є зменшеною копією саме Ленінградки-Л2
Так от я й кажу - не треба зменшувати! Вона самодостатня!
 

Patso

Снайпер
Сенс у тому, що саме Ленінградка-Л2 є найвдалішою моделлю на росії.
Мені здається - ваша "Блондо" є зменшеною копією саме Ленінградки-Л2
Так от я й кажу - не треба зменшувати! Вона самодостатня!
В моєї блондо і Л-2 спільного тільки форма вражаючого елемента. Вага різна, діаметр різний, а головне, зовсім різний контейнер.
Я собі ставив задачу зробити ЛЕГКУ сильно підкаліберну кулю, для полювання на козулю і невеликого кабана, яка буде мати високу початкову швидкість, може використовуватись в будь-яких чоках.
Плюс зможе стабілізуватися нарізами парадоксів і сюпри (контейнер нарізи тримає, але тести ще тривають).
Важчі кулі в мене в асортименті теж є.
 
Згоден повністю про вашу легку кулю - Блондо.
Також розділяю думку, що легка куля на високій швидкості має переваги перед кулею важкою на звичайній швидкості.
Але і куля Ленінградка-Л2 має вражаючі характеристики - як настильності траєкторії та точності, так і дуже непоганої енергетики. Що дає їй більш широкі можливості використання на більшу кількість дичини.
Добавляться олень, середній кабан та всякий москаль в бронежилеті любого рівня захисту!) (загони тероборони будуть дуже вдячні!)
 

Patso

Снайпер
Згоден повністю про вашу легку кулю - Блондо.
Також розділяю думку, що легка куля на високій швидкості має переваги перед кулею важкою на звичайній швидкості.
Але і куля Ленінградка-Л2 має вражаючі характеристики - як настильності траєкторії та точності, так і дуже непоганої енергетики. Що дає їй більш широкі можливості використання на більшу кількість дичини.
Добавляться олень, середній кабан та всякий москаль в бронежилеті любого рівня захисту!) (загони тероборони будуть дуже вдячні!)
Удар 28 літає на 425 м/с з кучністю до 30см на 100м.
 

ldkukr

Снайпер
Але і куля Ленінградка-Л2 має вражаючі характеристики - як настильності траєкторії та точності, так і дуже непоганої енергетики.
Ці " вражаючі характеристики" такі ж як все в них. В них є куля, яка зараз "комфортом" називається. ідея гарна: відливати заготовку з сегментами, а потім на пресі здавити її і вона почне виглядати як бреннеке подобна куля. розкриття наступає тільки при влучанні, а по балістиці схожа на бреннеке. саджати її на хвостовик азоту і ось воно "чудо". Які ж гарні тести були, які мішені, яка "рекламма", доки гроши не почали ділити. А потім "чисто сердечные признания" - мішенки то не справжні. :) звичайний русский обман. Це той випадок коли чиясь "жаба" пішла на користь.
не натякаю що теж саме і з Ленінградкою, але з цією кулею буде теж саме що і з кулею Иванова, ШШ, та іншими: спільнота поділиться на табори і кожен буде доказувати "переваги" і виключну особливість своєї улюблениці. :)
Patso правильно каже: а сенс якій? знайдетеся "дальнобойщик" і перевезе сотню другу, такім бажаючім. Він правильно робить шо шукає своє, і конструює на свій розсуд і смак, під ті вимоги і можливості які є. За що йому велике ДЯКУЮ. Копія зазвичай гірша оригінала.
 
Колись мав різних десятки кг. Це є ' Кіровчанка' . Але це напевно черговий плагіат на старі кулі світу . Переглянути вкладення 745654
Это оригинал, мне очень добрый человек подарил сейф... а там много чего, многое там мне знакомо а вот такую пульку не видел да и попалось там их штук 5 по цене 20 копеек из прошлого :)
 

kef

Зброяр
Это оригинал, мне очень добрый человек подарил сейф... а там много чего, многое там мне знакомо а вот такую пульку не видел да и попалось там их штук 5 по цене 20 копеек из прошлого :)
То лишіть їх собі на згадку. Я Вам показав їх та пакунок заводський.
 

Patso

Снайпер
так оно и будет.... :) смысл их заряжать если вокруг сотни проверенных :)... Еще раз спасибо
І літають вони не дуже, колись пробував. Оригінальна Мак-Елвіна має значно жорсткіший контейнер, а цей мякий, і він дає кулі просідати. Плюс оригінал експансивний.
 

huntumy

Зброяр

kef

Зброяр
Судячи з конструкції зупиняла звіра не дуже добре. Має змогу використовувати на полюванні?
Лише полював з кулями : маєра /не куці/ .бреннеке.полєва ідеально з іж 27 в 12 к. Та з деяких старих іномарок .що мали чокові звуження меньше 1 мм.Навіть з старого француза з циліндрами.
В даний час взагалі не полюю на копитного звіра. І кулями не стріляю . Лише інколи з Тоза 78.по мішені та інколи по лисах. Для цього полювання і придбав дану гвинтівку.
 
Зверху