Досвід і використання папкових гільз/набоїв.

Белка 65

Мисливець
Разом з рушницями інколи попередні власники в додачу віддавали і різні гільзи. Було у мене таких як на 'фото' декілька сотень гільз. Це напевно вже останні 'радянські' або початок 90 х.років. усі капсульовані . Тільки капсуль не жовтий а більше схожий кольором на мідь. Або метал з напиленням міді. Бо капсуль жорсткий ,не кожна рушниця а саме бойок робить наклеп в капсулі щоб він спрацював. Траплялися осічки. Особливо на рушницях ІЖ 27..12...ІЖ 58...ТОЗ 34. А ось ІЖ 18 ..54...26...ТОЗ 66 та деякі іномарки працювали штатно без осічок.
Гільза постріл тримає. Дуже рідко коли є прогари чи тріскається по вздовж чи по колу. Інколи використовою на припутнів не замінюючи капсуля. А згадав про них тому , що мав декілька памятних осічок в давніх роках девяностих / бо інших не мав, окрім латуні з центробоєм /.
Думаю що і багато хто з вас теж мав такі . Переглянути вкладення 746296
Це гільзи і капсуль військового призначеня(авіація).У свій час неодна пара бойків була посажена за таких капсулів.
 

kef

Зброяр
Це гільзи і капсуль військового призначеня(авіація).У свій час неодна пара бойків була посажена за таких капсулів.
А як підтвердити чи спростувати дану інформацію. ?
З мінометними зарядами зрозуміло. Можливо в якості сигнальних для ракетниць /якщо такі є по калібру/ . А в авіації для чого ?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Це гільзи і капсуль військового призначеня(авіація).У свій час неодна пара бойків була посажена за таких капсулів.
Гільза на тих фото звичайна, мисливська. Ті гільзи, що військового призначення (так звані "вишибники" для снарядів) мають іншу форму ранту і в рушницю 12-го калібру не підходять. Років 5 назад я "препарував" такий "вишибник" і фотозвіт виставляв тут на форумі.
По капсулю не скажу, на рахунок військового призначення великі сумніви. Були такі у вжитку мисливців, зустрічалися і мені такі мідного кольору. Навряд чи можливі були такі "поставки" війського майна в ті часи.
Тверді однозначно, осічки по відгукам траплялися. Слід згадати, що у тодішніх НДР-овських патронах "хубертус" капсуля були саме такого мідного відтінку.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
IMG_20220129_095527.jpg
IMG_20220129_095447.jpg

Не совсем по теме.
Не сочтите за рекламу.
Не примите за хвастовство.
Эти гильзы снаряженные по третьему кругу, как видите советское качество не всегда было плохим.
Какие современные гильзы так выдержат?
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Ротвайл, В&Р, під закрутку аналогічно, суперові гільзи
Не пробовал, как попадут под руку обязательно попробую.
В&Р ещё нравятся там хороший пластик, но намного мягче советского, а под закрутку жёсткость это определяющий фактор.
 

troeshnek

Мисливець
Не пробовал, как попадут под руку обязательно попробую.
В&Р ещё нравятся там хороший пластик, но намного мягче советского, а под закрутку жёсткость это определяющий фактор.
а у мене від В&Р інше враження, як не пелюстка відірве так юбку піддує.
Якщо переломка це вибачає то мц21-12 ні ))
Гільз Тахо тахо вже чотири перезаряди пройшли і все ок.
 

Panters

Снайпер
а у мене від В&Р інше враження, як не пелюстка відірве так юбку піддує.
Якщо переломка це вибачає то мц21-12 ні ))
Гільз Тахо тахо вже чотири перезаряди пройшли і все ок.
Для мене ВsР системи Гордон гільзи супер, нічого не дує і ніколи непотрібно коректувати капс. гніздо, а може у Вас проблема в патроннику якщо юбку піддуває?
 

Охотник77

Снайпер
Та в них на всіх рушницях що я бачив піддуті юбкі навіть на нових. А у вас самокрут чи покупні патрони?
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
То звичайний кооператив)) метал покритий напилом фарби ;) були такі партії капсулів
Кооперативы боеприпасы не выпускали никогда.
Казенные заводы, типа Шосткинского ( на "Виннице"), охранялись всегда с вышками, вооруженной охраной, сторожевыми собаками и колючкой в несколько рядов. Не говоря уже об электронике, стгнализации и т.д., и т.п.
 

troeshnek

Мисливець
Для мене ВsР системи Гордон гільзи супер, нічого не дує і ніколи непотрібно коректувати капс. гніздо, а може у Вас проблема в патроннику якщо юбку піддуває?
може проблема і в патроннику, але на інших гільзах юбку не роздуває.
Та якщо патронник не брати до уваги то є ще один нюанс, в даних гільзах часто відриває пелюстки з зірочки після пострілу.
 

БМ-16

Мисливець
Казенные заводы, типа Шосткинского ( на "Виннице"), охранялись всегда с вышками, вооруженной охраной, сторожевыми собаками и колючкой в несколько рядов.
А вот тут поподробнее если можно. Мне уже интересно стало, а какой это казённый завод типа Шосткинско есть В Виннице? Очень любопытно.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
А вот тут поподробнее если можно. Мне уже интересно стало, а какой это казённый завод типа Шосткинско есть В Виннице? Очень любопытно.
Там слово взято в лапки.
Це в самій Шостці є вулиця Вінниця, відповідно і прилягаючу територію місцеві загалом і називають - "Вінницею".
Що там такого, щоб була і "колючка" і охорона правда я не знаю, бо і ШКЗ і Імпульс знаходяться за зовсім іншими адресами.
 
Зверху