Чистка та догляд за зброєю 12 кал

Dedushka

Снайпер
Доброго вечера коллеги. Так как сезон охоты по пушному у многих уже завершен , чистят ружья и в сейф. Среди знакомых охотников возник спор о смазывании внутри ствола ружейным маслом . Одни говорят что ствол хромирован, достаточно хорошо почистить и насухо вытерев оставлять на межсезонье. Я по любому в конце чистки стволы внутри смазываю тонким слоем ружейным нейтральным маслом. Кто как предпочитает делать среди наших форумчан ? Оживим немного тему. :)
 

Виталя

Снайпер
Доброго вечера коллеги. Так как сезон охоты по пушному у многих уже завершен , чистят ружья и в сейф. Среди знакомых охотников возник спор о смазывании внутри ствола ружейным маслом . Одни говорят что ствол хромирован, достаточно хорошо почистить и насухо вытерев оставлять на межсезонье. Я по любому в конце чистки стволы внутри смазываю тонким слоем ружейным нейтральным маслом. Кто как предпочитает делать среди наших форумчан ? Оживим немного тему. :)
Я постоянно после чистки стволов внутри ствола прохожу нейтральным маслом. А перед охотой его убираю. После окончания сезона полностью всё смазываю консервационным маслом, и до следующего сезона.
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Сьогодні був в магазині де всякі дрібниці продаються,купив такий балон мастила,з думкою про те,що можна і стволи спробувати прочистити
20220218_220305.jpg
20220218_220315.jpg
. Як думає товариство,освинцовку знімати буде?
 

tyrist 1945

Тигр
Сьогодні був в магазині де всякі дрібниці продаються,купив такий балон мастила,з думкою про те,що можна і стволи спробувати прочистити Переглянути вкладення 755542 Переглянути вкладення 755543 . Як думає товариство,освинцовку знімати буде?
А освинцовку як мастилом знімати? Воно що, її розчиняє?
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
А освинцовку як мастилом знімати? Воно що, її розчиняє?
Напевно я не правильно сформулював думку. Мав на увазі,що з допомогою цього мастила хочу спробувати чистити стволи,чи буде воно якось допомагати в процесі чистки. Купував,аби вдома було,а тут і натрапив на цю тему,тому і стало цікаво чи подібні масла якось полегшують процес чистки зброї,особливо після інтенсивної стрільби. Якщо вірити тому що пише на банці,то в принципі має. Ціна,до речі,39 грн за банку.
 

tyrist 1945

Тигр
Напевно я не правильно сформулював думку. Мав на увазі,що з допомогою цього мастила хочу спробувати чистити стволи,чи буде воно якось допомагати в процесі чистки. Купував,аби вдома було,а тут і натрапив на цю тему,тому і стало цікаво чи подібні масла якось полегшують процес чистки зброї,особливо після інтенсивної стрільби. Якщо вірити тому що пише на банці,то в принципі має. Ціна,до речі,39 грн за банку.
Кашу маслом не зіпсуєш. Пробуйте і вам посміхнеться освинцовка)))
 

Ohotnik47

Слідопит
Вже написали що може хром з'їсти,тепер боюся. Краще як завжди йоршиками,не швидко,але надійно.
Змастіть ним поліровану латунну гільзу, якщо за пару днів не потемніє - то і хрому нічого не буде.
Я для чищення нагару використовую очисник карбюратора.
 

Ричард

Новачок
Если щелочное число высокое в той бодяге,минералке с сольвентом - может и потемнеть.От применения дисульфида молибдена не будет ничего страшного.
Если не учитывать,что при чистке,снижение коэффициэнта трения и на хрен не надо.
Кстати - долго ездил на Ликви Моли в движке с этим самым молибденом.Мне понравилось.
 

Юрій_79

Новачок
Всім привіт, в зв'язку з військовими діями трохи обмежився доступ до зброєвої хімії. Хочу запитати у знавців чи можна використовувати для чищення гладкоствольної рушниці (мр 153) трансформаторне масло?
 

tyrist 1945

Тигр
Всім привіт, в зв'язку з військовими діями трохи обмежився доступ до зброєвої хімії. Хочу запитати у знавців чи можна використовувати для чищення гладкоствольної рушниці (мр 153) трансформаторне масло?
Звичайно
 

FUGAS_777

Новачок
З'явилась проблема, а саме після темпової стрільби "намазало" пластик від контейнера в стволі. В теорії можна просто забити і стріляти далі, але внутрішній перфекціоніст твердить що потрібно все вичистити. Пробував різні йоршики-мідні та стальні, навіть "турецьку голову"-все марно.
Хто як боровся з такою проблемою.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
З'явилась проблема, а саме після темпової стрільби "намазало" пластик від контейнера в стволі. В теорії можна просто забити і стріляти далі, але внутрішній перфекціоніст твердить що потрібно все вичистити. Пробував різні йоршики-мідні та стальні, навіть "турецьку голову"-все марно.
Хто як боровся з такою проблемою.
шомпол на дрельку і вперед.
Перед тим кипятком пролійте, щоб теплі були
 
Зверху