Порох СП-З-К

agentkolya

Мисливець
На інших порохах кучніше?
Так, звичайно. Справа не у порівнянні з іншими порохами, усі сьогодняшні збірки працювали на грані, спеціально зазначив, що на 56.5 у 1.55*28 відбулося падіння швидкості при зменшенні довжини патрона. Так це при +6°С, влітку газане ще трохи.
 

sg1000

Новачок
Колеги, поділіться у приват де придбати.
Пару років користувався даним порохом після Круку. Не мисливець, стріляю в тирі. Єдине, що не подобалось - засирався ствол. Спробував ТАХО CSB2, ствол чистий, але ціна сьогодні 440грн:confused: (Чернігів), в кінці року ще був 340.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

sg1000

Новачок
А за аренду стрелковой галереи сколько платите?
Нічого не плачу. Проживаю не в самому Чернігові. За містом є відкритий тир (ще з радянських часів) де тренуються і поліція і власники зброї, і терооборона.
 

Dusk Hunter

Мисливець
Постріляв і я сьогодні. Капсуль N/S 686, гільза і комплектуха яка була під руками. Дріб N6 7% сурьми. Мішень 60х84 відстань 35м. Бенеллі м2, 700 ствол, звуження 0.25.
Як на мене то ще треба знижувати навіску пороху. На всіх навісках проникнення в МОЮ соснову дошку три-три і пів діаметра.
 

Вкладення

Zabar Andrij

Мисливець
Постріляв і я сьогодні. Капсуль N/S 686, гільза і комплектуха яка була під руками. Дріб N6 7% сурьми. Мішень 60х84 відстань 35м. Бенеллі м2, 700 ствол, звуження 0.25.
Як на мене то ще треба знижувати навіску пороху. На всіх навісках проникнення в МОЮ соснову дошку три-три і пів діаметра.
розкидало в контейнері, треба спробувати на пк, який, хз
 

Dedushka

Снайпер
Постріляв і я сьогодні. Капсуль N/S 686, гільза і комплектуха яка була під руками. Дріб N6 7% сурьми. Мішень 60х84 відстань 35м. Бенеллі м2, 700 ствол, звуження 0.25.
Як на мене то ще треба знижувати навіску пороху. На всіх навісках проникнення в МОЮ соснову дошку три-три і пів діаметра.
Навеску пороха зачем уменьшать. Три диаметра дроби это нормальное проникновение ( так и должно быть ) Не меньше.
 
Зверху