Полювання на лисицю

кудасов

Новачок
может пыж или прокладка осталась...
Х.з...Але маршрутом ходили кілька лисиць (так обирав місце), в кожної свій час, але помічав, що саме приблизно в час промаху лис і обходив стороною, тому й робив висновок, що лис має пам'ять.Я б спробував тепер поманити криком зайця, якщо манив мишею або навпаки.
 

bomba42165

Мисливець
Ну так немного расклад другой... дистанция где то на глаз300м+-,,глушитель...после первого выстрела лис отбежал на десяток метров неспеша ,стал и смотрит в мою сторону,второй выстрел,опять от ежал....и не спеша потрусил вдаль...боковой ветер,снежок,и я в глубине посадки.
Поэтому через несколько дней попробую ещё наверное там же.
 
Ну так немного расклад другой... дистанция где то на глаз300м+-,,глушитель...после первого выстрела лис отбежал на десяток метров неспеша ,стал и смотрит в мою сторону,второй выстрел,опять от ежал....и не спеша потрусил вдаль...боковой ветер,снежок,и я в глубине посадки.
Поэтому через несколько дней попробую ещё наверное там же.
они ходят по одной тропе если не появится посторонний запах.
 

bomba42165

Мисливець
На манок пришла...вот только не пойму на какой...или заяц или на зов в период гона....
 

bomba42165

Мисливець
Тоже почему то склоняюсь к этому,потому как после выстрела интерес не пропал,а лиса обычно на малейший шорох делает ноги сразу
 

Всем доброго времени суток! Дабы разнообразить охоту, решили с отцом поучаствовать в загонной охоте на хищника. Угодия порадовали количеством зверя. Все всем остались довольны. Приятного просмотра!
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Насилу ,: домовилися: заї...,ся . Позитив .дєвка - 4-6 в прирості
 

Вкладення

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда

bomba42165

Мисливець
Кто пробовал манок Nordic fox heat в период гона?
На днях просто манил зайцем,потом попробовал этим манком,и на него дальше из посадки начала отвечать лиса,но не вышла,ну или я не просто не увидел,хотя она меня точно наверное срисовала)или я сфальшивил)минуты две переговаривались,я ей,она или он в ответ)Так как потявкала в ответ,а потом ушла...
Звук тррр...тррр из манка это что?и кто его издает?лиса или лис?в интернете не нашел четкого ответа...
 

Д_О_К.

Мисливець
Кто пробовал манок Nordic fox heat в период гона?
На днях просто манил зайцем,потом попробовал этим манком,и на него дальше из посадки начала отвечать лиса,но не вышла,ну или я не просто не увидел,хотя она меня точно наверное срисовала)или я сфальшивил)минуты две переговаривались,я ей,она или он в ответ)Так как потявкала в ответ,а потом ушла...
Звук тррр...тррр из манка это что?и кто его издает?лиса или лис?в интернете не нашел четкого ответа...
Раніше часто ходив на засідки, то в період гону лисиця гірше гірше реагувала на манок, зов природи сильніший за голод. Але це сугубо моя думка.
 

Аникей

Мисливець
Раніше часто ходив на засідки, то в період гону лисиця гірше гірше реагувала на манок, зов природи сильніший за голод. Але це сугубо моя думка.
Так і є. Зате в кінці гону трапляється що приходять парами. Зараз в засідку краще до розчищених нір. Самці ходять перевіряють чи вдома самка.
 

bomba42165

Мисливець
Это всё так.но манок как раз для периода гона,там зов лисы...один раз у меня пришла но я смазал,в сумерках показалось метров200-250,а в реале наверное меньше...а вот что когда выдувать вопрос...
 

кудасов

Новачок
Это всё так.но манок как раз для периода гона,там зов лисы...один раз у меня пришла но я смазал,в сумерках показалось метров200-250,а в реале наверное меньше...а вот что когда выдувать вопрос...
Такий манок не використовував, але ,як на мене, звук "тр-р" треба видавати у відповідь, тобто після того, як звір відгукнувся на перший звук. Бо, по-перше, звук "йу-іі" часто видають звірі і в період поза гоном, як на захист власної території, наприклад, це у них своєрідний обмін інформацією чи вияв емоцій, на засідах його чув, коли лис мене виявляв ще до дистанції пострілу; по-друге, колись бачив шведський рекламний ролик, де щось схоже на" тр-р" видавали один-два рази уже після того, як лис кілька разів відгукувався на "йу-її".Добутий був самець.
 

Степанович 2

Снайпер
Поганяли і сьогодні .. мінус один і короставий (без фото, бо і не бачив її, залишили зразу), автор той же що і минулого разу. Друга двічі умудрилась нас обманути, товаришу в одному загоні, мене в слідучому, реакція в лисиць краща від нашої :)
 

ВиталийЗПР

Новачок
Это всё так.но манок как раз для периода гона,там зов лисы...один раз у меня пришла но я смазал,в сумерках показалось метров200-250,а в реале наверное меньше...а вот что когда выдувать вопрос...
Читаю и не могу понять это законно или нет?
 
Зверху