Перекурчик

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
вчора побачив товариша по полюванню - теж пустили додому на пару днів. подарував йому такий прилад - йому зараз потрібніше
1650635434007.png


на цому закінчились всі мої мисливські причандалля військового зразка :) :) :)
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Артур в Чернигове тоже не мед.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
На сході теж гаряче,але все буде добре,я це знаю...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А зараз що розбірають такі?
не дуже, але за хуглу Атрокс та Хатсан Ескорт аймгард ганяються де тільки бачать, якщо навіть помпи Коре та Кобальт беруть, я вже мовчу за класику типу Рем та Мосс - то гарячка на лице. але найцікавіше, хто та як планує її застосовувати в критичній ситуації, кацапня з АК то не 2 злодії, які хочуть влізти в курник... то так роздуми, бо сам маю Хатсана і от маю такі думки.

всім привіт!
але все буде добре,я це знаю...
дай Боже щоб це збулось і збулось якомога меншою ціною.
Привіт орли!

Маю надію що всі живі здорові
аналогічно.
 

HOWA

Слідопит
Дозволи в деяких місцях наче б то дають (чув про таке), а от де його взяти то питання... KEL- TEC SUB2000 та подібні, непогана штука.
 

Охотник77

Снайпер
то гарячка на лице. але найцікавіше, хто та як планує її застосовувати в критичній ситуації, кацапня з АК то не 2 злодії, які хочуть влізти в курник... то так роздуми, бо сам маю Хатсана і от маю такі думки.
В нас під час окупації нечув щодного разу щоб такі девайси допомогли,скоріше наоборот.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Дозволи в деяких місцях наче б то дають
дають - в області і то не всім. а то час та геморой. на гладке бланки передали на місцеві дозвільні - тому виписують по місцю, і це спростило бюрократію.
KEL- TEC SUB2000 та подібні
з нарізним зараз погано геть, почали з'являтись патрони і деякі карабіни, але... маю думку то ті, що поховали на початку війни. правда ціни не дуже гуманні.
 
Статус
Закрита.
Зверху