Перекурчик

Статус
Закрита.

HOWA

Слідопит
Сходив, побачив, $1700 Рузвельтів за СКС? Це... Мама мія... Людина продає заказний! ХС HTR в калибре 378 вез. магнум, за 224000 грн.
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Якби сімонов побачив таку ціну на ту ху...ню що він придумав ( це правда під питанням чи він) то в гробу б три рази перевернувся і набухався б від здивування
який ти не чемний, особливо напередодні Великодня :)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Сходив, побачив, $1700 Рузвельтів за СКС? Це... Мама мія... Людина продає заказний! ХС HTR в калибре 378 вез. магнум, за 224000 грн.
а це урод, який сьогодні зареєструвався і хоче по ситуації зрубати бабла, саме зрубати, а не заробити, але як Новачок не врахував, що тут не ОЛХ і лохи тут не держаться, окрім отаких продаванів
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Якби сімонов побачив таку ціну на ту ху...ню що він придумав ( це правда під питанням чи він) то в гробу б три рази перевернувся і набухався б від здивування))
Ігоре, ну в ваших краях наче ж не балувані люди Київськими роскошами,
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-СКС.110898/
а цей май дешевий, бо у кіні не знімався
 

ТАР

Снайпер
Я взагалі не розумію, звідки беруться такі ціни? Я думав в нас час навпаки мають падати, для прикладу АК у нас в селі прямо з грузової машини давали просто по паспорту.
 

huntumy

Зброяр
здогадуюсь. але і в Сумах було не весело, та я не про те - чи живі зостались. ніколи не думав, що таке обговорюватимемо на мисливському форумі.
По Сумській області не спокійно. Були сьогодні обстріли сіл біля границі в білопільському районі. Потім передали, що зайшли кацапські танки. Всі на стрьомі. Вночі очікуєм падляни від тварюк. Великдень буде не спокійним, нажаль.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
зайшли кацапські танки
підтвердилось?
звідки беруться такі ціни?
а коли ж нажитись на віному місці? саме час!!! так дехто вважає і нічим не гребує, хтось гуманітаркою торгує, хтось тушонку через магазинчики втюхує, ту що зробили для ЗСУ чи длая гуманітарної допомоги, хтось старе заліззяччя намагається втиснути зараз по ціні нового брендового карабіна , бо в мирний час ціна йому 200 долларів на баштан... отакий дивний світ.

Христос Воскрес!
 

old hunter

Снайпер
По Сумській області не спокійно. Були сьогодні обстріли сіл біля границі в білопільському районі. Потім передали, що зайшли кацапські танки. Всі на стрьомі. Вночі очікуєм падляни від тварюк. Великдень буде не спокійним, нажаль.
У татаро-монгольского спермококтейля другие праздники.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
для прикладу АК у нас в селі прямо з грузової машини давали просто по паспорту.
от шо тепер тим депутатікам зробити, що вже років 20 не можуть прийняти закон про зброю, бо ж страшно давати людям зброю в мирний час - бздять, що проти них повернуть, а в воєнний - нате! і що збільшилась кількість злочинів зі зброєю? я через 2 області їздив зі зброєю по роботі, і на блокпостах перевіряли, і нічого!!! просто показав дозвіл та і все! думаю ця війна заставить переглянути багато позицій і як лакмус покаже хто є хто та хто чого вартий. імхо

а так давати дозвіл на придбання через область - як то випустити таку корупційну складову з рук. треба з кланятись по ієрархії. навіть на гладку дає район, а сам бланк лежить у області якогось х..я!!! і знову 3 поклони.
 

ТАР

Снайпер
підтвердилось?

а коли ж нажитись на віному місці? саме час!!! так дехто вважає і нічим не гребує, хтось гуманітаркою торгує, хтось тушонку через магазинчики втюхує, ту що зробили для ЗСУ чи длая гуманітарної допомоги, хтось старе заліззяччя намагається втиснути зараз по ціні нового брендового карабіна , бо в мирний час ціна йому 200 долларів на баштан... отакий дивний світ.

Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!
То напевно деякі люди ще не зовсім розуміють що відбувається... коли чужі люди діляться з дітьми останнім хлібом тоді воно приходить те розуміння, що в принципі гроші то вже просто папірці...
 

ТАР

Снайпер
от шо тепер тим депутатікам зробити, що вже років 20 не можуть прийняти закон про зброю, бо ж страшно давати людям зброю в мирний час - бздять, що проти них повернуть, а в воєнний - нате! і що збільшилась кількість злочинів зі зброєю? я через 2 області їздив зі зброєю по роботі, і на блокпостах перевіряли, і нічого!!! просто показав дозвіл та і все! думаю ця війна заставить переглянути багато позицій і як лакмус покаже хто є хто та хто чого вартий. імхо

а так давати дозвіл на придбання через область - як то випустити таку корупційну складову з рук. треба з кланятись по ієрархії. навіть на гладку дає район, а сам бланк лежить у області якогось х..я!!! і знову 3 поклони.
Ні не збільшилась! Навпаки тільки один мій сусід за перший тиждень обстрілів притягнув за вухо) до сільської ради 4х мародерів. І ніяких казусів пов'язаних з застосуванням зброї особисто я не помітив. Будемо надіятись, що ставлення до громадян зміниться в кращу сторону.
 
Останнє редагування:

huntumy

Зброяр
Покаталися і виїхали. Напевно імітували наступ. З мінометів обстріляли два села, заїхали на пару км проїхалися по нашим полям і повернулися в свою конуру.
Думали буде гірше.
А так як завжди, мажори, судді, деякі капітани поліції вважають що їх повинні знати в лице, мають право принижувати інших і не обов'язково показувати свої документи на бп. Там де стоїть тро можливо й проходе, з добробатами не проходе. Всі носом до асфальту. Як би там не було це краще ніж снаряди на голову падають.

https://news-liga-net.cdn.ampprojec...iz-minometov-i-artillerii-s-territorii-rossii
 

ТАР

Снайпер
Прикордонні райони Ченігівщини також пару разів обстрілювали, навіть група пробувала зайти. Напевно показують свою присутність, щоб наші не розслаблялись.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Прикордонні райони Ченігівщини також пару разів обстрілювали, навіть група пробувала зайти. Напевно показують свою присутність, щоб наші не розслаблялись.
бляха, зміни підпис під постом, бо надія і віра у нас зараз як ніколи велика!!!

хочу шоб у хуйла виріс хуй на лобі і ніколи не стояв, шоб як сцяти хтів то кланявся! і мав жосткий простатіт!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
мають право принижувати інших і не обов'язково показувати свої документи на бп.
а в нас хлопці з ТрО поклали кількох цікавих поліцаїв мордою в землю і хтіли машину забрати за п'яні розмови - все наладилось.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
та ну всі ж свої. але ментівська натура іноді вискакує назовні, але в цей час люди не мовчать, і людина з автоматом набагато спокійніше і ввічливіче роз'яснює прості істини навіть ментам і головне, що це працює! мені здається цього і боялись можновладці, що наявність зброї у кожного просто нівелює їх уявний і надуманий пріоритет. от і все. злочинів стане менше, а ментівське свавілля в деяких галузях буде просто неможливе.
 
Статус
Закрита.
Зверху