Какую лодку пвх выбрать ?

Mnogoryb

Новачок
Здравствуйте. Хочу приобрести одноместную лодку и есть ли смысл покупать лодку с дополнительными опциями типа двигающихся сидений ?
 

джейк

Мисливець
Краще докласти і кипити двохмістну з двома сидіннями . Одномістна замала як для рибалки так і полювання .Дуже мало місця в одномістні .Брати зразу 2 містну щоб потім не жаліти . ЗП.
 

MrEko

Новачок
Здравствуйте. Хочу приобрести одноместную лодку и есть ли смысл покупать лодку с дополнительными опциями типа двигающихся сидений ?
Для риболовлі нахлистом собі придбав одномістний пакрафт, якщо не помиляюсь їх наші хлопці з Дніпра клеють. Покупка була зроблена ще три роки тому.
изображение_viber_2022-05-23_07-26-21-551.jpg
на ній пройдено вже досить багато кілометрів по воді та не один час провів на воді. Посадка низька тому з однієї сторони вона досить зручна, а з іншої ні, через саму посадку та висадку з лодки, тому проблемною буде посадка/висадка на глибині. Задній гребінь виступає спинкою як в кріслі, через що проводити час в цій лодці досить зручно, ноловне не перекачувати, так як спинка стане твердою. Клапан знаходиться недалеко, ним регуюю накачінсть балону. В зібраному вигляді поміщається в гермішок/насос для переноски, вага в зібраному вигляді близько 5 кг. Будуть питання, задавай відповім. Своєю покупкою задоволений на всі сто, мою поставлені задачі виконує повністю, навіть з комфортом =)
 

Mnogoryb

Новачок
Для риболовлі нахлистом собі придбав одномістний пакрафт, якщо не помиляюсь їх наші хлопці з Дніпра клеють. Покупка була зроблена ще три роки тому.
на ній пройдено вже досить багато кілометрів по воді та не один час провів на воді. Посадка низька тому з однієї сторони вона досить зручна, а з іншої ні, через саму посадку та висадку з лодки, тому проблемною буде посадка/висадка на глибині. Задній гребінь виступає спинкою як в кріслі, через що проводити час в цій лодці досить зручно, ноловне не перекачувати, так як спинка стане твердою. Клапан знаходиться недалеко, ним регуюю накачінсть балону. В зібраному вигляді поміщається в гермішок/насос для переноски, вага в зібраному вигляді близько 5 кг. Будуть питання, задавай відповім. Своєю покупкою задоволений на всі сто, мою поставлені задачі виконує повністю, навіть з комфортом =)
выглядит паркрафт свежо и по-новому но хотелось бы лодку, что бы в будущем на нее можно было поставить какой-то небольшой электромотор
 

Mnogoryb

Новачок
Краще докласти і кипити двохмістну з двома сидіннями . Одномістна замала як для рибалки так і полювання .Дуже мало місця в одномістні .Брати зразу 2 містну щоб потім не жаліти . ЗП.
тоже склоняюсь к тому что нужна лодка двухместная. думал взять себе барк вот такой https://bark.kiev.ua/products/naduvnaya-lodka-bark-b-260npd-dvuhmestnaya, правда не знаю нужен ли жесткий настил дает ли он какое-то преимущество
 

джейк

Мисливець
тоже склоняюсь к тому что нужно лодка двухместная. думал взять себе барк вот такой https://bark.kiev.ua/products/naduvnaya-lodka-bark-b-260npd-dvuhmestnaya, правда не знаю нужен ли жесткий настил дает ли он какое-то преимущество
Гарний вибір .У мене теж 2.60 тільки без кріплення під мотор і ширина в таких лодок 1.30 це виликий + бо коли на річці піднімаються хвилі в вітряну погоду не так страшно .ЗП.
 

джейк

Мисливець
А про настил брати тільки з ним.Поясню чому коли поплаваеш 2-3 години то і задниця затерпае деколи хочиться і на стоячи поблістнити .А на цих підставках ніби підлога у лодці то на воді стоїш як на землі .ЗП.
 

MrEko

Новачок
выглядит паркрафт свежо и по-новому но хотелось бы лодку, что бы в будущем на нее можно было поставить какой-то небольшой электромотор
Фото робив в минулому році. Брав його через розміри в зібраному стані. Сплавлявся з ним по Пслові близько 80 км по воді та невеликі сплави по Сулі. В закрамах є дюралоалюмінієва (якось так) "Романтика" там є місце під мотор. Мотрор також є, але після придбання пакрафта рибалю тільки з ним, мені зручний. За рахунок спинки можна рибалити тривалий термін.
Якщо брати класику,, то бажано з жорстким настилом. Переваг дуже багато, так як з класичною посадкою ноги часто терпнути будуть і можливість стати на ноги дуже суттєво підніме комфорт перебування на палав засобі. Єдиний мінус займатиме місця більше при транспортуванні, але якщо ви на колесах, то це не такий уже і мінус =)
 

КДН

Слідопит
Здравствуйте. Хочу приобрести одноместную лодку и есть ли смысл покупать лодку с дополнительными опциями типа двигающихся сидений ?
Беріть 2 вмісну ПВХ 2.40-2.60. Сидіня краще щоб рухалися.
Мав кілька лодок під мотор та кілька веслувальних.Написав з власного досвіду.
Одновмісну брати не варто! Чому? Після сезону експлуатації самі зрозумієте і будете шукати варіант купити більшу лодку!
 
Зверху