Хто користувався таким прикладом до МЦ-21-12

Igor_pol

Мисливець
Вітають шановне панство, на теренах Інтернету натрапив на такий приклад до МЦ 21-12. Хто що може сказати за власним досвідом. Варто уваги, чи як кажуть, для мисливської рушниці то є не вірний моветон...
 

Вкладення

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Хто що може сказати за власним досвідом
Думаю такого досвіду немає нівкого, то такі роблять зазвичай на воздушки. На мою думку це жахіття, окрім того воно ще додасть ваги до і так не легкої люшні
 

Igor_pol

Мисливець
Думаю такого досвіду немає нівкого, то такі роблять зазвичай на воздушки. На мою думку це жахіття, окрім того воно ще додасть ваги до і так не легкої люшні
Доброго дня, ну воздушка це завжди хенд-мейд, там нет пределу фантазий))) по даному питанню мне більш цікаво як він кріпиться) а на рахунок ваги, збільшиться, ймовірно і центр ваги перенесеться до прикладу, Я так міркую....
 

Igor_pol

Мисливець
Зрозуміло, це танці з бубном, гвинт буде виглядати... Естетіка) рідний і крапка)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
то є не вірний моветон...
Зараз на це зовсім мало хто звертає увагу. Полюють же на перепела, наприклад, чи вальдшнепа, з-під лягавої, з напіватоматами, навіщось і, ніби, все нормально. Навіть фото викладають, не соромлячись.
Така ортопедична форма приклада прийнятна для зброї з односпусковим механізмом, а наскільки це моветон, х.е.з. В МЦ 21-12 і рідний приклад навряд чи можна назвати верхом довершеності.
 

Igor_pol

Мисливець
Зараз на це зовсім мало хто звертає увагу. Полюють же на перепела, наприклад, чи вальдшнепа, з-під лягавої, з напіватоматами, навіщось і, ніби, все нормально. Навіть фото викладають, не соромлячись.
Така ортопедична форма приклада прийнятна для зброї з односпусковим механізмом, а наскільки це моветон, х.е.з. В МЦ 21-12 і рідний приклад навряд чи можна назвати верхом довершеності.
А який тоді ж довершений, Я згоден з тим що на МЦ не хвата регулювання приклада проставками, проте маємо те що маємо) як і на всій радянській зброї..., коли купував свою МЦ, лягла як рідна, а тоз34 як граблина
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Так це жах, але за ним стоїть комерційна складова. За основу взято ортопедичний приклад зі знаменитої гвинтівки Драгунова (СВД) , який і являється її візитною карткою - це перве, що у ній кидається в очі. Знаючи, що МЦ 21, один із масових та найдешевших полуавтоматів на пост радянському просторі, а також бажання багатьох мисливців виділитися і породило ідею випуску такого приклада.
 

Igor_pol

Мисливець
Так це жах, але за ним стоїть комерційна складова. За основу взято ортопедичний приклад зі знаменитої гвинтівки Драгунова (СВД) , який і являється її візитною карткою - це перве, що у ній кидається в очі. Знаючи, що МЦ 21, один із масових та найдешевших полуавтоматів на пост радянському просторі, а також бажання багатьох мисливців виділитися і породило ідею випуску такого приклада.
Виділитися та додати вартості, статусу)
 

Igor_pol

Мисливець
Я так міркую - краще ворог гарного, і на мою думку не слід ліпити такі приклади, усілякі каліматори, а там експериментатори скажуть, що Я не маю рацію.....
 

Igor_pol

Мисливець
Я мав на увазі що є люди які займаються тюнінг своїх рушниці) але десь це є доречно, десь ні) накшталт як автллюбителі такого наліплять - а їм подобається
 
Зверху