Калібр для нарізного 223рем чи 308win

север

ветеран форуму
надійна команда
якщо 223 напів-автоматичний, то кількість не перейде в якість?
Не перейде. Це зброя одного точного ( по місцю) пострілу. Саме тоді можна розкрити весь її потенціал. За рахунок якості, а не кількості.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
а де я написав, що це неправильно. просто як полювати на птицю власникам беретт та бенельок, якщо в них нема грошей на іж та тоз, і як мені бути без іноземної рушниці чи н/а на загонному полюванні?, коротше такі собі припущення.
 

POMAH-Lviv

Мисливець
а де я написав, що це неправильно. просто як полювати на птицю власникам беретт та бенельок, якщо в них нема грошей на іж та тоз, і як мені бути без іноземної рушниці чи н/а на загонному полюванні?, коротше такі собі припущення.
Ну Ви ж зрозуміли що мова не про Іж/ТОЗ а про полювання на пернатих саме переломкою:)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
3. 22lr (тут дивіться самі)
4. 223 rem (тут дивіться самі)
5. 308win (тут дивіться самі)
а тут як вам подобається порада? перераховані калібри і на тому все.
щоб говорить про калібри, а ще більше щось радити, треба мати і стріляти, а потім робити висновки. так що ця тема завідомо приречена на пустодзвін та поради типу "а от у мого товариша..."
 

Korsunets

Новачок
а тут як вам подобається порада? перераховані калібри і на тому все.
щоб говорить про калібри, а ще більше щось радити, треба мати і стріляти, а потім робити висновки. так що ця тема завідомо приречена на пустодзвін та поради типу "а от у мого товариша..."
60% в кожного із моїх мисливський товаришів є ці перелічені калібри (12, 223rem, 308win або 30-06) і як розумієте, я неодноразово стріляв з них усіх.;) Howa, CZ, Ruger, Tikka, Savage.
Кожен калібр по своємо унікальний і підходить для вполювання певного виду дичини. І повторюсь між калібрами 223rem чи 308win більш універсальний є 308win, ще б радив би придбати 22lr.
 

Korsunets

Новачок
Я і писав вище, що постріл 223rem повинен бути максимально прицільним.
Чому я сказав 22lr?
Це суто для того, щоб з більш бюджетними набоями вчитись стріляти. Так би мовити, набивати руку.
Це моя точка зору до якої можна абсолютно не прислуховуватись.;)
 

китай

Слідопит
Як на мене, 223 так собі, яб не взяв а 22lr взагалі не потрібне, ні на москаля ні на полюванню, суб’єктивна думка.
 
Зверху