В Україні спростять процес обігу зброї

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Тобто коли на тебе гопники ввночі нападають, ті їм такий: - "Йдемо до мене до дому в мене там Кольт")))))
 

Mechanik

Снайпер
З наступного року українці зможуть вже вільно купувати пістолети

Відповідне законодавство уряд планує ухвалити найбличим часом

Вже з наступного року українці зможуть вільно купувати зброю. Мова йде саме про короткоствольну.
Таке рішення планують ухвалити впродовж літа-осені.

Про це повідомляє радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів у Telegram.


1656841458110.png
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я, особисто, голосував "ЗА" зберігання і носіння короткоствольної нарізної зброї. Але, на жаль, є окремі "індивідууми", які навіть у час воєнного стану, незважаючи на реальний шанс отримати кулю в голову від поліцейських в комендатську годину," розважаються", як це сталося в Чернігові сьогодні вночі.
Це дуже сильний контраргумент для противників легалізації короткостволів. Який може бути використаний.
http://svoboda.fm/crime/adventure/287726.html
 

old hunter

Снайпер
"Сьогодні, 4 липня, близько першої ночі.................. що поблизу залізничного вокзалу чутно постріли.
На вулиці Привокзальній патрульні
зустріли людей, які також відреагували на шум. Вони й вказали більш точний напрямок."

Цікаво та насичено проходить в вас комендантська година в Чернігові.
 
Для початку дозволили б усім громадянам зберігання та носіння травматичної зброї, оцінили б ефект по випадкам застосування та загального рівня злочинності. А потім після зроблених висновків приймали б рішення щодо летального короткостволу.
 

Daniil P.

Мисливець
Для початку досягти неминучьості покарання. І за навмистне вбивство - довічне.
 

Schmied

Слідопит
Цікаво та насичено проходить в вас комендантська година в Чернігові.
Це при тому ,що в військовий час 220 тис. особового складу МВС ( і не тільки вони) отримують доплату до зп в розмірі 30 тис. , а комендантську годину виходить забезпечувати нікому, при тому що на передовій і не тільки не вистачає багато чого!!!!! Владі видніше.....
Для початку дозволили б усім громадянам зберігання та носіння травматичної зброї, оцінили б ефект по випадкам застосування та загального рівня злочинності. А потім після зроблених висновків приймали б рішення щодо летального короткостволу.
Я особисто був власником ПМР протягом 6 років, а потім продав і абсолютно нічого не втратив. Ряд поколінь влади не прийняти рішення про легалізацію зброі і на це вважаю були суттєві причини. Маючи досвід роботи в п/о органах протягом 22 років бачив чимало різних ситуацій з застосуванням зброі , а тому вважаю, що наша законодавча база не готова до цих кроків( про суспільство окрема думка). Той , хто міг собі фінансово дозволити травмат однозначно дозволить придбати і бойову зброю( яка буде дещо дорожче), однак ні та, ні інша на мою думку не зможуть вирішити проблем з ворогом, який зараз на нашій ЗЕМЛІ!!! Я особисто не приймав участі в голосуванні, оскільки вважаю, що дане питання потрібно вирішувати в мирний час, а не в емоційно військовий! Як приклад; сам був в добровільній ТРО( не контракт) і членам роздали АК просто так( навіть без особистих даних і не дивлячись на особистість), а потім довго не змогли зібрати ті АК!!! Я це веду до того, що до майбутніх власників вогнепальноі зброі( короткоствольноі) повинні бути ще більші вимоги в плані отримання дозволу і тд. Давайте переможемо в війні, допоможемо Арміі ( хто як може), а потім будемо розбиратися з короткостволами...ІМНО...
Я не хочу бути рабом придурка зі зброєю
І таких не мало! Повірте!
 
Останнє редагування:
Давайте переможемо в війні, допоможемо Арміі ( хто як може), а потім будемо розбиратися з короткостволами...
Цілковито погоджуюсь, але здається мені що по закінченню війни ця тема заглохне навіки.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
зберігання та носіння травматичної зброї, оцінили б ефект по випадкам застосування
це типу як потрахатись на пів пуцьки? якщо знатимуть що 99% не буде летального випадку - то набагато частіше використовуватимуть. травмати взагалі мають піти у вічність як газові пістолети - це навіть не зброя, а присторої
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
І таких не мало! Повірте!
у нас на руках купа легальної зброї як у мисливців. у мене на сьогодні 5. якщо у мене з'явиться наприклад АК-74. що це змінить для оточуючих??? нічого. навіть враховуючи те, що з половиною сусідів у мене натягнуті відносини, а про одного я взагалі мрію - виїхати зранку на роботу і побачити у нього відкриті ворота і на них прив'язаний рушник, але ж я не йду його застрелити самотужки, навіть маючи чим це зробити.
це до того, що не треба драматизувати і переоцінювати наявність короткостволу чи військових зрозвів зброї на руках.
 

Schmied

Слідопит
це до того, що не треба драматизувати і переоцінювати наявність короткостволу чи військових зрозвів зброї на руках.
Та ніхто цього й не робить! Знаєте простий народний вислів; 7 років мак не родив і голоду не було! Так я і про зброю. Живе собі людина-тихо-мирно, нікого не чіпає і навіщо ій той ствол? Просто щоб був? Ну був в мене травмат, і що ? Продав і забув! Наявність зброі на мою думку не зможе вирішити питання, коли когось захочуть "завалити". Можна довго розводити полеміку, але до тих часів, коли почнуть продавати зброю по паспорту чи водійському в магазині нашому суспільству дуже далеко. ІМНО...
 
Якщо у власників зброї додасться ще один вид зброї у вигляді короткостволу - зрозуміло що нічого не зміниться. Бо адекватність власників вже і так підтверджено. Питання в адекватності застосування зброї пересічних громадян. Вони навіть і близько не розуміють можливих наслідків. То давайте щоб не було "на пів пуцьки", одразу видамо їм джавеліни і подивимось у кого рушник на воротях з'явиться раніше. Згоден що травмат це дічь, але це був би індикатор зрілості всього суспільства, а не власників зброї, бо з ними і так все ясно
 

Schmied

Слідопит
Бо адекватність власників вже і так підтверджено.
Не будьте такими категоричними! Те, що в нас іноді "чудять" власники легальноі зброі можна порівняти з власниками короткостволів в тих же США... Все дуже суб"єктивно і складно та потребує потужного законодавчого підгрунтя , тому мабуть і 30 років не можуть прийняти даний закон...ІМНО..
 
Не будьте такими категоричними! Те, що в нас іноді "чудять" власники легальноі зброі можна порівняти з власниками короткостволів в тих же США... Все дуже суб"єктивно і складно та потребує потужного законодавчого підгрунтя , тому мабуть і 30 років не можуть прийняти даний закон...ІМНО..
ну то я мав на увазі відносно пересічного громадянина
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Якщо у власників зброї додасться ще один вид зброї у вигляді короткостволу - зрозуміло що нічого не зміниться. Бо адекватність власників вже і так підтверджено. Питання в адекватності застосування зброї пересічних громадян. Вони навіть і близько не розуміють можливих наслідків. То давайте щоб не було "на пів пуцьки", одразу видамо їм джавеліни і подивимось у кого рушник на воротях з'явиться раніше. Згоден що травмат це дічь, але це був би індикатор зрілості всього суспільства, а не власників зброї, бо з ними і так все ясно
Пів світу володіє зброєю і нічого, чим ми гірші. Я вважаю, що це наше право володіти зброєю і використовувати її для збереження свого життя і життя оточуючих. Тих хто нехтує ПДД теж немало, про те ми не кажемо, що давайте чери них будемо виробляти автівки з обмеженням максимальної швидкості до 20км/г, або зовсім заборонемо їздити на автівках.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
тому мабуть і 30 років не можуть прийняти даний закон...ІМНО.
То ІБІС не може достатньо занести до законотворців. Та і законотворці хочут бути вийнятково зі зброєю, нагородною незареєстрованою і т.п.)))
 
Пів світу володіє зброєю і нічого, чим ми гірші. Я вважаю, що це наше право володіти зброєю і використовувати її для збереження свого життя і життя оточуючих. Тих хто нехтує ПДД теж немало, про те ми не кажемо, що давайте чери них будемо виробляти автівки з обмеженням максимальної швидкості до 20км/г, або зовсім заборонемо їздити на автівках.
Важко відповідповісти чим ми гірші. Мабуть нічим. Тому я і проголосував ЗА дозвіл на короткоствол, бо якщо не зараз - то вже ніколи. Але якось треба хоча б більш розширити навчання, бо той інструктаж, що зараз, - це просто смішно.
 

Schmied

Слідопит
То ІБІС не може достатньо занести до законотворців. Та і законотворці хочут бути вийнятково зі зброєю, нагородною незареєстрованою і т.п.)))
Згоден! Що в першому, що в другому випадку є запах корупціі. А уявляєте скільки іі добавиться після легалізаціі Закону ...
 

Schmied

Слідопит
в комендатську годину," розважаються"
https://economics.segodnya.ua/ua/ec...ny-na-kakuyu-summu-mozhno-vletet-1629139.html наші законотворці за 4 місяці війни не прийняли Закон про порушення комендантськоі години, а ми тут про легалізацію зброі, які ще необхідні прецеденти ??? Біда!!!
 
Останнє редагування:
Зверху