Продовжино строк дії дозволів.

Androsh

Слідопит
Продовжував у квітні, продовжили тільки на півроку. Цікаво, це згідно якого документа...
 

ЮБВ

Новачок
Это как понимать??? Если у меня разрешение до октября, а в это время будет действовать военное положение, то срок действия моего разрешения можно считать действительным вплоть до 10 дней после отмены военного положения. По простому: война закончится тогда и продлишь??? Я правильно понимаю?
 
Останнє редагування:
  • Like
Reactions: XXL

ЮБВ

Новачок
Да в том и вопрос, что дом в Харькове, а я неизвестно попаду ли туда до октября..........
 

ЮБВ

Новачок
Каким образом? Даже в другом районе нельзя было. Да и разрешение дома в сейфе.
 

ЮБВ

Новачок
Если делать все по закону, то и оружие нужно к осмотру приготовить. Не все так просто как кажется....
И ли у кого то есть опыт продления в других областях?
 

HOWA

Слідопит
Если делать все по закону, то и оружие нужно к осмотру приготовить. Не все так просто как кажется....
И ли у кого то есть опыт продления в других областях?
Не потрібно, для нарізного потрібна довідка про відстріл . Продовжили у квітні місяці на 3 роки без питань.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Не потрібно, для нарізного потрібна довідка про відстріл . Продовжили у квітні місяці на 3 роки без питань.
Тобто, приміром, людина переїхала з Донецькоїї області у Львівську і просто надала дозвіл на продовження, без пред"явлення зброї, яка залишилась, в силу певних обставин, на окупованій ворогом території? Абсурд.
 

HOWA

Слідопит
Тобто, приміром, людина переїхала з Донецькоїї області у Львівську і просто надала дозвіл на продовження, без пред"явлення зброї, яка залишилась, в силу певних обставин, на окупованій ворогом території? Абсурд.
Абсурд? Домисли? Я про таку ситуацію десь казав? Я навів приклад як відбувалось і відбувається в мене, в моєму місті. Якщо відбулась втрата зброї або обставини які перешкоджають, не дають можливості доступу до вашої зброї , то ваші дії повинні бути інші. І ви як власник зброї повинні те знати!
 

old hunter

Снайпер
Можно продлить и в других областях
Дурниці.
Якщо там не живеш, то НІ.
" Якщо фактичне проживання громадянина інше, ніж зазначене в паспорті, необхідно надати документ, що підтверджує фактичне місце проживання громадянина (договір оренди житлового приміщення, свідоцтво про право власності на житлове приміщення тощо). "

"Дозволи на придбання, зберігання та носіння зброї, пристроїв оформляються, переоформляються після проведення органами поліції у встановленому порядку перевірок, тривалість яких не повинна перевищувати один місяць, щодо відсутності обставин, визначених у пункті 5.1 глави 5 розділу I цієї Інструкції, та достовірності документів, які подані для отримання, перереєстрації зазначених дозволів."


Не треба мріяти та додумувати, все визначено в посиланні в першому пості.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show...ej3fgOI1t6hAbwzUpNlC28hZL4RQq0_kxJzQm4pw#Text
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Абсурд? Домисли? Я про таку ситуацію десь казав? Я навів приклад як відбувалось і відбувається в мене, в моєму місті. Якщо відбулась втрата зброї або обставини які перешкоджають, не дають можливості доступу до вашої зброї , то ваші дії повинні бути інші. І ви як власник зброї повинні те знати!
Я до того, що зброя, при переєстрації повинна надаватись обов"язково. І тим більше- нарізна. І тим більше- при зміні місця фактичного проживання. А не про те, як у "ручному режимі" через продажну поліцію це
відбувається в мене, в моєму місті.
, та і по всій Україні теж.
Корупцію у нас подолати надскладно.
П.С. Інакше, що ж ми перереєстровуємо- повітря чи запевнення власників, що зі зброєю "все в порядку" і вона взагалі все ще є у їх володінні?
Ніхто ж не ставить в паспорті штамп про одруження, навіть не бачивши наречену?
 
Останнє редагування:

HOWA

Слідопит
Пане Север до чого тут корупція? Я не платив ніколи нікому нічого за перереєстрацію з1979 року, окрім визначених сум через банк! Не надаючи зброї вже 9 рік проходжу перереєстрацію. Якщо є бажання, приїздіть в гості, підемо разом і подивимось як відбувається те дійство. Далі, Ви все ж вибирайте слова, підтверджуйте їх аргументами, про
продажну поліцію
Перед перереєстрацією проводився технічний огляд, перевірка моделі та номерів зброї, відстріл нарізної зброї в НДЕКЦ МВС експертом, співробітником поліції ! До сплати була сума 84,42 грв за одну одиницю (сплачено через банк, квитанція надана в НДЕКЦ МВС ). Видана довідка про відстріл, технічний стан зброї( термін дії довідки 3 місяці). Довідка була надана в
Відділ контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи управління превентивної діяльності ГУНП у м. NNN. Ви про таке не знаєте?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Не надаючи зброї вже 9 рік проходжу перереєстрацію.
Вважаєте це правильною процедурою? Переєстрація-це, фактично, та ж сама повторна реєстрація. Невже Ви і первинну реєстрацію, читайте- отримання дозволу на зброю, проходили без її пред"явлення?
П.С. А медкомісію, перед переєстрацією, Ви як проходите? очно чи заочно? Нарколога, психіатра?
 

HOWA

Слідопит
Перед перереєстрацією проводився технічний огляд, перевірка моделі та номерів зброї, відстріл нарізної зброї в НДЕКЦ МВС експертом, співробітником поліції ! До сплати була сума 84,42 грв за одну одиницю
І що тут не зрозуміло? Зброю оглядає ( оглядав) технічний ЕКСПЕРТ НДЕКЦ , і видає офіційну довідку ! А ви про нарколога... проктолога- психіатра. То все ж запрошую приїздіть в гості подивитесь процедуру.;) Місто моє знаєте.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Не треба мріяти та додумувати, все визначено в посиланні в першому пості.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show...ej3fgOI1t6hAbwzUpNlC28hZL4RQq0_kxJzQm4pw#Text
.......продовжується на період до 10 днів після припинення або скасування дії воєнного стану в Україні.

Цікаво, як за 10 днів ВСІ власники зброї, у яких закінчився термін дозволів, встигнуть пройти процедуру переєстрації? Чи потягне таке навантаження дозвільна система? Чи черги будуть по 10 км з 4-х ранку біля райвідділів? Бо інакше- штраф?
 
Зверху