Міжсезонна пристрілка

krushel

Мисливець
Запитання від новачка, тому не судіть строго.
Яка в нашій області (бажано район Львова) існує альтернатива стрільби по мішенях на СКА?
Ціни там тепер серйозні, а руку набивати треба.
дякую.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Не знаю а що Вам дорого тарілочки купіть в неті дешевше і на вул. Пелехатого стріляйте скільки влізе. Дешевше точно не буде нігде.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Альтернатива єдина - у мисливський сезон, за наявності дозвільних документів на право полювання, стріляти у мисливських угіддях, на які є дозвіл на полювання, по тарілочках із своєї метальної машинки чи по мішеням із дотриманням ТБ.
Іншого не дано (навіть, якщо в угіддях є знайомий єгер чи на дачі у ранню весну немає зайвих людей - все буде незаконно).
ПіСі. Можете самі збудувати стенд. Але спочатку змушені будете отримати земельну ділянку, принаймні, у оренду під стенд, розробити, погодити та затвердити проект стенду, отримати ліцензію на цей вид діяльності, збудувати стенд, закупити, встановити та налаштувати обладнення, наняти персонал. А потім можете самі стріляти там на халяву (з урахування зазначених витрат попередньо...), надавати послуги іншим любителям "набити руку" дешевше, ніж на Плеханова, складете останнім конкуренцію, всі підуть до вас, а Плеханова збанкрутує.
Тоді, мабуть, зрозумієте економічну політику у нашій державі, коли бідний народ із своїми заробітками та статками не може собі дозволити полювати навіть по тарілочках!.. :(
 

krushel

Мисливець
Альтернатива єдина - у мисливський сезон, за наявності дозвільних документів на право полювання, стріляти у мисливських угіддях, на які є дозвіл на полювання, по тарілочках із своєї метальної машинки чи по мішеням із дотриманням ТБ.
Іншого не дано (навіть, якщо в угіддях є знайомий єгер чи на дачі у ранню весну немає зайвих людей - все буде незаконно).
ПіСі. Можете самі збудувати стенд. Але спочатку змушені будете отримати земельну ділянку, принаймні, у оренду під стенд, розробити, погодити та затвердити проект стенду, отримати ліцензію на цей вид діяльності, збудувати стенд, закупити, встановити та налаштувати обладнення, наняти персонал. А потім можете самі стріляти там на халяву (з урахування зазначених витрат попередньо...), надавати послуги іншим любителям "набити руку" дешевше, ніж на Плеханова, складете останнім конкуренцію, всі підуть до вас, а Плеханова збанкрутує.
Тоді, мабуть, зрозумієте економічну політику у нашій державі, коли бідний народ із своїми заробітками та статками не може собі дозволити полювати навіть по тарілочках!.. :(
про політику давно все ясно, а метальну машинку колись таки зроблю)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
ну хіба лише у спеціально відведених для цього місцях і по закінченні полювання
Не будемо з'ясовувати, чому "лише по закінченню полювання", але скажіть, будь ласка, що Ви мали на увазі під "спеціально відведених для цього місцях"? Та, залежно від відповіді, як Ви зможете поставити в таке місце СВОЮ "металку"?
 

krushel

Мисливець
Не будемо з'ясовувати, чому "лише по закінченню полювання", але скажіть, будь ласка, що Ви мали на увазі під "спеціально відведених для цього місцях"? Та, залежно від відповіді, як Ви зможете поставити в таке місце СВОЮ "металку"?
спеціально відведені це стенди, по домовленості
а по закінченні полювання, це коли весь день відходив на зайця і бачив лише одного і тому пощастило втекти)

п.с. не сприймайте настільки серйозно мої роздуми на цю тему)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Чуму "не сприймати серйозно"? Я зовсім не вважаю Вас нерозумним, але можу передбачати, що дечого ви не знаєте.
Дійсно, на спеціально організованих стендах Ви можете постріляти по тарілках. Але не впевнений, що господарі захочуть дозволити Вам використати не їхні машинки - вони за організацію цього стенду кошти сплачували. І створили все для отримання прибутку.
В мисливських же угіддях, на полювання у яких у Вас є дозвіл, думаю, постріляти можна, але із дотриманням техніки безпеки. Не знаю, правда, що можуть екологи сказати стосовно сміття. яке Ви створите, якщо Ви його безумовно не приберете.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ну хіба лише у спеціально відведених для цього місцях і по закінченні полювання
є багато комп"ютерних ігор - симуляторів полювання (у мене стоять 5 різних), хоч і не справжня стільба, але коли лось тікає, а я не зробив випередження, то ногою під ковдрою дригаю посправжньому. коли зберетесь на пострілушки - не забувайте про сезон тиші, коли Вам здається, що крім Вас нікого немає, це не так - там багато тварин. до яких прийшли додому і гатять під вухом. вчимось слухати тишу.
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
На мое скромное мнение - тема глухая. Сам собираюсь к брату в гости, естественно есть желание пристрелять новое ружье.
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Я считаю. что в каждом о/х должна быть площадка для пристрелки охотн. оружия. Не каждый охотник может себе позволить посещение стенда, вот и получается, что сами законы толкают к нарушению:rolleyes:
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Сінерджі? наче більше спортивна штука, але "весч" більш чим пристойна...:rolleyes: (зара за флуд прилетить)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я считаю. что в каждом о/х должна быть площадка для пристрелки охотн. оружия. Не каждый охотник может себе позволить посещение стенда, вот и получается, что сами законы толкают к нарушению:rolleyes:
Да, предложение очень разумное. Но наш народ к этому еще совершенно не готов. Дело в том, что порядок организации и обустройства любого стрельбища определен законодательно. Просто так купить машинку для метания и создать небольшое производство по изготовлению тарелок, затем поставить все это на первой попавшейся поляне - незаконно! А для законной установки необходимо достаточно большое количество денег и люди, которые этим бы занимались постоянно.
А у нас что - тут, на форуме, почитайте: взносы большие! И тут же: на стендах дерут дорого, ехать далеко, я не поеду, покажите мне бесплатный стенд у меня во дворе!!!
Вот и вся недОлга!..
Тут очень много оторванных от жизни, самовлюбленных... товарищей, которые хотят и на х.ен сесть, и рыбку съесть. А так, к сожалению, не бывает!
Прошу без обид, а просто трезво подумать! :) :(
Не законы толкают к нарушению, а просто несбалансированность нашего молодого капитализма: законы есть, а денег для его исполнения - нету!...
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Да, предложение очень разумное. Но наш народ к этому еще совершенно не готов. Дело в том, что порядок организации и обустройства любого стрельбища определен законодательно. Просто так купить машинку для метания и создать небольшое производство по изготовлению тарелок, затем поставить все это на первой попавшейся поляне - незаконно! А для законной установки необходимо достаточно большое количество денег и люди, которые этим бы занимались постоянно.
А у нас что - тут, на форуме, почитайте: взносы большие! И тут же: на стендах дерут дорого, ехать далеко, я не поеду, покажите мне бесплатный стенд у меня во дворе!!!
Вот и вся недОлга!..
Тут очень много оторванных от жизни, самовлюбленных... товарищей, которые хотят и на х.ен сесть, и рыбку съесть. А так, к сожалению, не бывает!
Прошу без обид, а просто трезво подумать! :) :(
Не законы толкают к нарушению, а просто несбалансированность нашего молодого капитализма: законы есть, а денег для его исполнения - нету!...
Вы знаете я с Вами согласен и не очень:). Ведь большинство охотников выбирают о/к в тех местах, которые их связывают не только охотой. Это родители, братья. сестры и т.д. и т.п. А в при нынешнем ритме жизни свободного времени ох как мало:(. И организовать поездку на стенд, даже с учетом финансовой возможности у многих не получается. А как быть охотникам проживающим в сельской местности , если весной и летом в селе работы выше крыши? А ближайший стенд расположен за 100км.
Простой пример: заброшенная силосная яма расположенная за селом. Не составит большого труда и затрат, даже силами о/к оборудовать ее под стрельбище, ввести определенную плату за пользование и вот вам еще одна статья дохода в УООР и поверьте будут пользоваться, но у нас как всегда - легче запретить, чем организовать. Вот и приходится ныкаться по балкам и оврагам:D.
P.S. При каждом выезде, я обязательно сообщаю егерю где я, с кем и что делаю.
 
Зверху