Одежда охотника - какой же ей быть?

В чем лучше ходить на охоту

  • Военный камуфляж - все так ходят

    Голосів: 36 14,0%
  • Специальная однотонная одежда - олива/хаки

    Голосів: 121 46,9%
  • Классический охотничий костюм в европейском стиле

    Голосів: 55 21,3%
  • В чем встал - в том и пошел

    Голосів: 2 0,8%
  • Не вижу разницы - личное дело каждого

    Голосів: 69 26,7%
  • Только маскировочный костюм

    Голосів: 14 5,4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    258

Маламут

Новачок
По рекомендациям модераторов - есть желание поговорить :D
Хочется все же выслушать мнение общественности по поводу того, как должен выглядеть охотник с точки зрения этики, практичность, традиций и т.д. Причем не имею ввиду маскировка на засидках - а так сказать, повседневный костюм. Больше конечно интересно формирование собирательного образа украинского охотника - так сказать, "особенности национальной охоты" :cool:
примеры для размышлений - кому что ближе








Лично я против миллитари камуфляжа - эффекта маскировки для животных минимальна, удобство очень сомнительно, ну и внешний вид не на те мысли наводит. Предпочитаю одно/двух цветную одежду, шляпу , обувь - в зависимости от погоды (скорее ботинки). Наверное, сказывается туристическое прошлое :p
В общем, есть о чем поговорить :D:D:D
 
Останнє редагування:

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Гарна тема (особливо фотки). Я вже давно відмовився від камуфляжу, надаю перевагу коричневому і оливковому кольорам, звірі і так дальтоніки окрім чорного, чорний вони вирізняють на фоні інших кольорів, саме головне в маскуванні це не рухатись на засідці/номері і стояти з-під вітряної сторони, а також люблю фетрові мисливські капелюхи, завжди як їду через м. Хуст повертаю на фабрику, купляю якийсь капелюх собі, але от проблема - він в мене довго не застоюється - завжди комусь його дарую і собі знову купляю новий.
Хоча, скільки мисливців стільки й смаків.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
їду через м. Хуст повертаю на фабрику, купляю якийсь капелюх собі, але от проблема - він в мене довго не застоюється - завжди комусь його дарую і собі знову купляю новий.
Хоча, скільки мисливців стільки й смаків.
Рома покажи зразки, які бувають, та які роблять у Хусті. дякую
 

Маламут

Новачок
http://www.hats.com.ua/pr0132.htm
Є з чого вибрати. Мені дуже подобається 506 модель:rolleyes: та от тільки мого розміру не роблять :(.
До речі, завтра буду їхати через Хуст, можливо і поверну ;).
Хорошие шляпы 506 мне тоже больше понравился. А сколько стоят - а то на сайте не нашел?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
в цінах орієнтуєшся? бо дуже цікаво стало.
 

Грищенко

Снайпер
Цены;),правда не на шляпы
http://hollandandholland.com/product/mens-half-norfolk-jacket/
жикетик
http://hollandandholland.com/product/mens-tweed-field-coat-green/
пальтишко
http://hollandandholland.com/product/mens-tweed-shooting-breeks-green/
даже не знаю...штаны,-не штаны.Пусть будет галифе
http://hollandandholland.com/product/mens-tweed-shooting-vest-green/
жилетка
http://hollandandholland.com/product/garforth-tweed-cap-green/
ну и козырная кепка.
Если сложить вместе стоимость всего этого прикида,-на сколько штук "крепких немчиков" хватит?o_O
 

Маламут

Новачок
Не-не. Нам бы начпть с чего-то попроще - давайте сперва разберемся с Хустом :)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
я думаю, найкращий варіант буде - костюм європейського зразка континентального мисливця - не чопорний, більш практичний, в той же час дає чітке уявлення про його власника -мисливця, а не тракториста чи відставного військового.
куртка оливкового кольору, светр з емблемою/гербом мисливського клубу, капелюх того ж клубу, штани зручного крою того ж кольору, черевики (коричневі) - було би непогано.
Так і в мене бажання є,та немає можливості;)
доречі - краватку якого кольору одягаєте на полювання на фазана;)?
 

Грищенко

Снайпер
куртка оливкового кольору, светр з емблемою/гербом мисливського клубу, капелюх того ж клубу, штани зручного крою того ж кольору, черевики (коричневі) - було би непогано.
Оно-то так...но есть пара замечанийo_O
.Есть подозрение,что когда будешь продираться через заросли гледа,терна и шиповника от куртки останутся одни лохмотья:(,шляпа потеряется где-то в кустах,а в туфлях на осенней пашне или возле ставка ЗАСОСЕТ;).
краватку якого кольору одягаєте на полювання на фазана
Вы таки задаете провокационные вопросы:).А если серьезно,-то,что украинцу хорошо,немцу смерть.
 

oleksandr420

Новачок
А я использую в основном армейский камуфляж. По причине того что довольно плотная (не рвётся и не царапается ветками), износостойкая и не шуршащая ткань на которую не цепляются различные колючки, устюки, семена и другой мусор живущий в кустах. Имеется достаточное количество карманов, размытый рисунок позволяет скрыть какие-то следы грязи, крови и т.д. что в свою очередь позволяет не стирать после каждой охоты. Не требует специальных режимов чистки и темболее химчистки. Можно подобрать под любое время года. На ноги в летнее время тактические туфли, к зиме ботинки. Данная обувь благодаря всяким кортексам не жаркая и не холодная, хорошо держит и защищает сустав и связки, и в случае наступания например на гвоздь или ещё чтото острое в траве защитит ногу благодаря кевларовой вставке. На голову летом кепка в холодное время вязаная шапка. Возможно эта одежда не самая эстетичная, но на мой взгляд, самая практичная.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

oleksandr420

Новачок
ну це більшість з нас так робить, а як би Ви бачили, чи хотіли бачити саме традиційний одяг українського мисливця в майбутньому?
Як на мене, то я так би і бачив би майбутнє, при найми в ближайших років 15-20. (Поки із бідноти виберемося. Е при наймні надія). По перше я не люблю одежу як на приклад два голубчика на третьому фото:), яку після охоти ще і в хімчистку занести треба. По-друге я дуже бережливо ставлюся до зброї (не залежно від її вартості) і я ніколи не дозволю пробивати собі шлях в кущах за допомогою стволів чи всього ружья і тому ружьё опускаю до низу и пробиваю дорогу собою. И тому я боюся що якийсь модний мягенький костюм може не витримати (і навіть якщо відкинути його вартість в сторону то я думаю що нікто несхоче прийти на полювання красивим і через пару загонок бути як обірванець). Хоча варіант на другому фото мені подобається. Звісно не настільки як варіант в золотистих трусілях та ліфоні;).
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Хоча варіант на другому фото мені подобається
Он как вариант наверное большинству нравится :) но Грищенко озвучил нам приблизительные цены :p:p:p поэтому остается для нас все тот же комуфляж;)
 

oleksandr420

Новачок
Он как вариант наверное большинству нравится :) но Грищенко озвучил нам приблизительные цены :p:p:p поэтому остается для нас все тот же комуфляж;)
Который, как на мой взгляд, прекрасно справляется со своими задачами:):):)
 
Зверху