Полювання на пушного звіра

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ось і в нас розпочався сезон на пушного,поздоровляю всіх з відкриттям!!!!! Сьогодні зібралось багато мисливців одна з бригад налічувала аж 45 чоловіків.Наша складалась з 19 чоловіків але ходили тільки 15.При першому заході ,пройшовши десь 3 км ,не чого не знайшли ,трохи засумували.Трохи переїхавши зайшли в іншу пахоту і ось перший постріл, взяли першого ,настрій зростає кров починає грати.... в кінці десь біля 13.00 вже було 19 зайців ,10 куріпок і один лис з єнотом. Мені і моєму товарищу пощастило найбільше :він взяв 5 зайців і лиса, я теж 5 зайців і єнота.Радощів....... Потім гарна юшка закінчила полювання!!!! Всіх вітаю ще раз!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
а куди воно годиться по 20 чоловік ходити? а як же не більше 5-6? тай фото у вас як з бойні а не з полювання.
Ваші схожі на це?
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Kula4ok82 Якщо не секрет,де полювали? Я сьогодні по малому кругу (15км- трикутник-об'їздна-полігон-карбітний-завідня) пройшовся,то не те що не стріляв,навіть не бачив ничого((((
 

Kula4ok82

Мисливець
Kula4ok82 Якщо не секрет,де полювали? Я сьогодні по малому кругу (15км- трикутник-об'їздна-полігон-карбітний-завідня) пройшовся,то не те що не стріляв,навіть не бачив ничого((((
Херсонська обл Новотроїцький р-н
 

Kula4ok82

Мисливець
а куди воно годиться по 20 чоловік ходити? а як же не більше 5-6? тай фото у вас як з бойні а не з полювання.
Ваші схожі на це?
Я з вами згоден ,що фото не гуманні,були зроблені швидко при розділенні, але які є такі є
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
що фото не гуманні,були зроблені швидко при розділенні
так не викладайте! викладайте ті, де є хоч якісь дотримання традицій та повага добутого звіра. чого лише варте селфі на фоні наливаючого колеги з літрухою. тоді вже правда фото "які є такі є".я ні в якому разі не засуджую, просто ІМХО.
 

Kula4ok82

Мисливець
так не викладайте! викладайте ті, де є хоч якісь дотримання традицій та повага добутого звіра. чого лише варте селфі на фоні наливаючого колеги з літрухою. тоді вже правда фото "які є такі є".я ні в якому разі не засуджую, просто ІМХО.
Наступної неділі, може вдасться вам вгадити і зроблю все по фен шую
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
може вдасться вам вгадити і зроблю все по фен шую
та це не для мене треба, а має бути Ваша особиста думка та якщо ми якось намагаємось йти до цивілізації. добули куріпку - підніміть, оправте пір"я, голову під крило покладіть, а так мало того що жужмом та ще й палили як не 3кою то 1цею, всі в крові.
не беріть в голову, якщо так там заведено, то хай буде.
 

bamberas

Мисливець
Поді
471348.jpg
люсь и своїми враженнями від полювання, нажаль не дуже результативними. Наш колектив як в суботу так и внеділю складався з чотирьох мисливцір + 1 помічник дратхар. В суботу в околицях Слободища в лісоподці добули одного вухатого потім згодам підіймали ще двох но на цей раз матінка фотуна посміхнулась не нам. в 12-00 полювання закинчили святковим застіллям. В неділю було набагато гірше пройшли майже всі угіддя старого та нового солотвина від налівного і аж до журбинець, після чого переїхали до Іванковець и пройшли травники до Садок и в зворотньому напрямку на протязі усього маршруту бачили лише двох лисів. Загалом шагометр показав 27 км. і розмови в мисливських кругах що зайця в нашому районі стало в рази більше це скоріше міф ніж реалність. Телефонував товаришам з Уланова так в них та 9 чоловік до 12 години вже було 6 вуханів. Такщо робимо висновки.....як говорить персонаж одного з відомих фільмів (здесь зверя нет, ушол на дальний кордон)
 

Kula4ok82

Мисливець
та це не для мене треба, а має бути Ваша особиста думка та якщо ми якось намагаємось йти до цивілізації. добули куріпку - підніміть, оправте пір"я, голову під крило покладіть, а так мало того що жужмом та ще й палили як не 3кою то 1цею, всі в крові.
не беріть в голову, якщо так там заведено, то хай буде.
То цеж колективна охота,кожен з ціх людей вніс внесок хто їжою,сіллю хто пашню робить глубоку браконьерив гоняють кожен взяв норму відпочили і розїхались без кріміналу
 
  • Like
Reactions: crp

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
І знову день в пусту... Таке враження ,що все вимерло((( Зате сліди від транспорту по всім полям як павутиння, тай квадроцикла теж є слід. А от сліду дичини навіть не бачив. Прикро...
 

мр 153 12 76..

Снайпер
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
І знову день в пусту... Таке враження ,що все вимерло((( Зате сліди від транспорту по всім полям як павутиння, тай квадроцикла теж є слід. А от сліду дичини навіть не бачив. Прикро...
Ото вычисляйте у кого есть квадрик и ловите и жопу бейте ему (козлу )так что б подлива из жопы потекла
 

трудяга2

Мисливець
І знову день в пусту... Таке враження ,що все вимерло((( Зате сліди від транспорту по всім полям як павутиння, тай квадроцикла теж є слід. А от сліду дичини навіть не бачив. Прикро...
А ви засідку зробіть і з метрів так 100 150 в напрямку квадрика зробіть пару пострілів(я так волинянку прогнав)
 

bamberas

Мисливець
ага а потом приїдуть до вас ті в кого ви стріляли з працівниками поліції і прощавай дозвіл на зброю. А власник квадику скаже в поясненні я просто виїхав покататися а тут скажені мисливці давай в мене стріляти!!!!!!!!!! А з приводу того що день в пусту це ви шановний колега спробуйте змінити місце полювання. В суботу до 10-00 в трьох добули двох зайців на межі ношого та Чуднівського району біля с. Пятка.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Чуднівського району біля с. Пятка.
Дякую колего за пораду,але маємо те що маємо.Про квадрик і поліцаїв повністтю згоден.
А от змінити місце,вряд чи вдасться. Відстрілка в мене тільки на Бердичівський район.
 
Зверху