Полювання на пушного звіра

Вова 1993

Мисливець
стрелять не нужно а вот погонять би не мешало браконьеров) у нас годика 4 назад тоже такая ситуация била но совмесние дежурства дали свой результат) в прошлом году на откритие собрались все охотники а это около 30 человек и до 11.00 ми уже закончили охоту и обедали) в этом году ситуация будет как и в прошлом я даже не сомневаюсь так как ходили на куропатку то поднимали косих немало)))))
 

трудяга2

Мисливець
ага а потом приїдуть до вас ті в кого ви стріляли з працівниками поліції і прощавай дозвіл на зброю. А власник квадику скаже в поясненні я просто виїхав покататися а тут скажені мисливці давай в мене стріляти!!!!!!!!!! А з приводу того що день в пусту це ви шановний колега спробуйте змінити місце полювання. В суботу до 10-00 в трьох добули двох зайців на межі ношого та Чуднівського району біля с. Пятка.
Ну - значить мені пощастило --ніхто не приїхав і досі ніхто по ночах волинянкою вухатих не турбує.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Цілий ранок дощ... Іще один день пропав...
 

bamberas

Мисливець
Ну що на завтра погода те що треба так що колеги удачі всім нам и кожному по вухатому!
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Ну що на завтра погода те що треба так що колеги удачі всім нам и кожному по вухатому!
Отримав запрошення до дозвільника.Так що заврашній день прийдеться пожертвувати. На завтра планую похід по магазинам щоб помацати деякі варіанти.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Отримав запрошення до дозвільника.Так що заврашній день прийдеться пожертвувати. На завтра планую похід по магазинам щоб помацати деякі варіанти.
І що в планах до розгляду?)) магазини Житомир чи Бердичів?
 

bamberas

Мисливець
на сьогоднішній день немеє сенсу іхати в Житомир так як магазин трофейне місце може привести любу зброю яка вам спадобається на сайті ібіс. І не соромтесь просіть у Паши скідку мінімум 5%. Вдало Вам не тільки помацати, а й придбати та обмити.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
на сьогоднішній день немеє сенсу іхати в Житомир так як магазин трофейне місце може привести любу зброю яка вам спадобається на сайті ібіс. І не соромтесь просіть у Паши скідку мінімум 5%. Вдало Вам не тільки помацати, а й придбати та обмити.
В мене 10%))) але не факт що зброю продадуть на неї як на кого попадеш
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
магазини Житомир чи Бердичів?
Мацати буду в Житомирі.
що розглядаете як варіант?
Поки що дивлюсь в сторону марліна або севеджа в 30-06
просіть у Паши скідку мінімум 5%
В ібісі в мене 10% а в Житомирі в одному з магазинів від 7 %-15%,але один чоловік запропонував магазин в Чернігові,де без знижки ціни дешевші на 10-12% від середніх по нашій області,і мяко натякнув що при купівлі ще й знижка обовязково буде.
 
  • Like
Reactions: crp

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
а що вже видають дозволи?
Ніх**а вони не видають,тільки мозок люблять!
По темі,результат сьогоднішнього виходу два бродячі пси,здорові як телята.Причому далеченько від цивілізації. Бачили лиса,але дуже далеко.Зайця нема!!!(((
 
  • Like
Reactions: crp

mulyavchik

Снайпер
а я бачив сьогодні 9 зайців по 5 стріляв і неодного невзяв трішки досадно але день пройшов прекрасно.Додому ледве доволік ноги.Нес умуйте шан. прийде часі на Вівальді Камаз з печивом перекинеться
 
  • Like
Reactions: crp

Artem Dzoma

Новачок
а я бачив сьогодні 9 зайців по 5 стріляв і неодного невзяв трішки досадно але день пройшов прекрасно.Додому ледве доволік ноги.Нес умуйте шан. прийде часі на Вівальді Камаз з печивом перекинеться
а яким номером стріляли
 

mulyavchik

Снайпер
першим стріляв 2 другий 00.З приводу зайця.Трошки е але не кругом і назавжди, а на рахунок кози то цього я Вам сказати не можу.За 13 років полювання бачив лише раз тай то одну.А от на ружинщині доводилось бачити частенько
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Завтра знову полювання накрилось((( В нас таке болото,що по полю не пройти!
 

bamberas

Мисливець
Да погода дійсно лайно, але весь день в суботу не знаходив собі місця і дочекався дзвінка кума підем місити болото в неділю так як шкода своїх чотирилапих друзів, які весь день скиглять у варьєрі.
 

Artem Dzoma

Новачок
житомирський район заец есть уже второй как для новачка нормально но 6 промазал
100_0859.jpg
 
Зверху