Самозаряд

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Это было только мое предположение! А скорее всего мы имеем сознательный ,умышленный (иле нет,уж очень хочется в это верить) БРАК!!! Так как на сколько я знаю,в конце линии , готовый патрон проходит выбраковку по весу (полностью снаряженного патрона), и разница в 3 грамма просто не должна была пройти! Или же просто на патроны нанесли неправильную маркировку.
Я у товарища (соседа) хотел еще и "два ноля" забрать и разобрать,но он сказал что я вандал,и ему откровенно пофиг сколько там грам))) "сріляє,і нормально,більш не дам")))
 

Грищенко

Снайпер
3 грамма - это откровенный брак!
Нет,-баланс навески пороха и дроби соблюден.Если-бы станок недовешивал дробь,навеска пороха была-бы больше.o_OТак что делалось это вполне сознательно.
Чтобы вложиться в то,что заявлено в маркировке на гильзе
upload_2016-8-2_12-3-58.png

им надо было снаряжать на двушке,с навеской 1,57х31 гр.
Или же просто на патроны нанесли неправильную маркировку
И неплохо подняли на этом денег:cool:.
 

Taras-toz34

Мисливець
Доброго дня усім!
Шукали сьогодні в магазинах Тернополя капсуль жевело. В деяких немає, а в деяких ціна 2,10 -2,9 грн :eek:. Хоча весною було жевело десь по 1,5 грн. Чи у Всіх такі ціни?
Кажуть, що завод в Україні, який робив жевело не працює.
Чи є варіанти інших капсулів під розмір жевела? Так, як є ще запас гільз.
Дякую!
 

Pavel1988

Снайпер
Доброго дня усім!
Шукали сьогодні в магазинах Тернополя капсуль жевело. В деяких немає, а в деяких ціна 2,10 -2,9 грн :eek:. Хоча весною було жевело десь по 1,5 грн. Чи у Всіх такі ціни?
Кажуть, що завод в Україні, який робив жевело не працює.
Чи є варіанти інших капсулів під розмір жевела? Так, як є ще запас гільз.
Дякую!
Так можна жевело купити і по 1,4 грн.
 

igarek

Мисливець
Е.....нуться.зимой брали по 75коп правда 1000шт.да мля..просто пи.дец.
 

Грищенко

Снайпер
Кажуть, що завод в Україні, який робив жевело не працює.
На сколько знаю,-в Шостке перестали делать.
Чи є варіанти інших капсулів під розмір жевела?
Есть,-российские КВ-21.
Де, якщо не секрет ?
На Реберте жевело Муром идет по 1,2-1,4 грн.
да мля..просто пи.дец.
Обычное дело,-открытие на носу.Всегда перед ним цены на комплектующие ползут вверх.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Порох серии CSB(они все выглядят одинаково),по навеске(1,4х28),-четверка.Хотя,-нет,калибр-то шестнадцатыйo_O.Тогда получается что-то из серии CSB1

ТАХО работает на испанских комплектующих так как дочернее подразделение Махам,шансы на использование итальянских,-минимальны.
Десь у мене були тахо з маркуванням фіоккі якщо знайду переміряю що там насипано
 

Max Om

Новачок
Всем доброго времени суток. Сегодня с другом заряжали патроны безконтейнерные на 32 грм на поршке D20. При использовании пыжей Гуаланди патрики получались почти как заводские. Звезда закрывалась очень красиво.
20160804_221058.jpg

После попробовали зарядить на одесских пыжах. Они по высоте на 3-4 мм ниже, чем Гуаланди и несмотря на добавление пробковых пыжей звезда получалась проваленная.
20160804_222524.jpg

Сейчас кто-то подумает что надо было добавить больше прокладок. Это да, но это отбирает время и причиняет определённое неудобство при заряжании через проводник пыжей на прессе. После взяли одесский пыж-контейнер на 28 грм и отрезали контейнер. Вот что получилось. Для сравнения справа пыж на 32 грм.
20160804_221717.jpg

Обрезанный пыж-контейнер получился по высоте как пыж Гуаланди. Патроны получились соответствующие.
 

huntumy

Зброяр
После попробовали зарядить на одесских пыжах. Они по высоте на 3-4 мм ниже, чем Гуаланди и несмотря на добавление пробковых пыжей звезда получалась проваленная.
нужно было взять полу\к под 32грамма дроби.
с ним получается даже с хорошим поджимом или делать завальцовку.
есть под 36 тогда получается вот такая звезда.
от гильзы тоже многое зависит. вернее от донца.
 

rexandr

Новачок
Доброго дня. Вдалось більш менш відстріляти свої самокрути. Хочу почути поради по покращенню навісок чи методів споряджання.
ТОЗ 66 Получок
капсуль 686
Войлок 20мм
Картонки порохова(нарізана з папок канцелярських, "ТОМами" їх називають у нас, загалом 3м може чуть більше) і на шріт 19.3мм
30 метрів з коліна

1. Д-20 1.5грама 00 Войлок Контейнер Пересипано крохмалем. Як на мене кучність доволі гарна хочу спробувати на 50 метрах. Різкість 2-3 діаметра.
2. повторний постріл аналогічним патроном
3.картеч 8.3 картонка синтетичний войлок(цікавий аналог натурального(дешевше в кілька разів) але якість гірша по осипі, на пернату саме то. ІМХО) контейнер крохмаль. в центрі лише одна остальні хто зна де. 100% підранок, толку мало. Думаю все через непогодженість з получоком по діаметру.
4. імпровізований стенд з того що під руками.
5. 00 д-20 1.5грама войлок і контейнер в порівнянні з 1 фото різниця відчувається. ІМХО цей патрон для ближніх дистанцій з крохмалем на дальні.
6. повтор 5. трохи краще. низив я трохи...потім уже зрозумів чому. потрібно щоб видно було всю мушку а як з пневмата по верхівці цілив))))
7. Сокіл 2.2 грама 0 Після такої наважки рушниця переломується важко. роздуває юбку. ІМХО ближній патрон. розсіювання доволі відчутне.
8. Завряд "Варвар" шар 16 калібру на 3-х картечинах 8.3 мм. Сокіл. Наважки пороха на фото. 1.6 і 1.7 доволі непогано. 1.8 уже розкинуло трохи. Ось не можу зрозуміти чому в цьому заряді картечини полетіли так кучно...а коли заряд картечний то розкидає хто зна куди. ТРІО там взагалі не зрозуміло чому такий ефект...шари хто зна де. 1.6 сокола. Напевно менше потрібно . незнаю. Куля ЛИ одно вправо друга в ліво.
9. повтор восьї тільки на віддалі.
10. 00 д-20 1.45 грама Войлок контейнер крохмаль. кучність вже краща. по різкості уже не памятаю.
11. повтор 10.
12 Куля лаймана д-20 1.5 розкидало трохи. 1.45 краще кучу вдалось зібрати.
13. №7 сокіл 1.7 ну тут нічого говорити. крім того що на 30 метрах зізкість 1 ну 2 від сили діаметра.
14. повтор 13

П,С, несподобалось мені користуватись пиж-контейнерами. висоти всеодно не вистачає...закручувати дуже багато(хто зіркою закриває тим в плюс). і крохмаль просипається в пиж. на пернату да...швидко споряджати. а на зиму я його не бравби. ІМХО
 

Вкладення

Останнє редагування:

rexandr

Новачок
А еще точнее,-от внутренней высоты донного пыжаo_O.Особенно это стает понятно после снаряжения однострельных гильз системы "гордон".
я вот у двух продавців купував гільзи. якби однакові. на ділі одні прийшли з чорним "донним пижом" і грубими стінками пластику гільзи. А інші з білим і тоншими стінками. Продавець білих запевняє що чорні то піонки а білі це італійці. Хоча юбці карбування одинакове. зірочка і цифри 12.
по висоті пижа не порувнював. що скажете з цього приводу?
 

Грищенко

Снайпер
Продавець білих запевняє що чорні то піонки
Возможно,-у гильз Фам Пионки действительно донные пыжи из твердого пластика черного цвета и трубка гильзы из грубого толстого пластика.
а білі це італійці
Видел однажды Фам Пионки молочного цвета,так что тут бабка надвое гадала.
 

rexandr

Новачок
Возможно,-у гильз Фам Пионки действительно донные пыжи из твердого пластика черного цвета и трубка гильзы из грубого толстого пластика.

Видел однажды Фам Пионки молочного цвета,так что тут бабка надвое гадала.
понятно...ладно....стреляет да и ладно...по повторным выстрелам посмотрим а сколько тех и других хватит
 
Зверху