Звіти з риболовлі 2016 рік

Статус
Закрита.

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Р
 

Вкладення

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Ігор, це в мене такий ол інклюзів:)
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Вчора відвів душу на риболовлі. Починає брати десь з 9-ї ранку і до обіду. Потім перерва і з 16-ї години продовження кльову. Третя попалась пізніше і на фото не потрапила.
 

Вкладення

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Вчора відвів душу на риболовлі. Починає брати десь з 9-ї ранку і до обіду. Потім перерва і з 16-ї години продовження кльову. Третя попалась пізніше і на фото не потрапила.
Гарні екземпляри!
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Гарні екземпляри!
В правій руці заважила на 2,9 кг, зліва близько 2 кг. А третя-рекордсменка 3,4. Сам не повірив коли додому прийшов, двічі переважував:). Сьогодні одну приговорили. Недочекаюсь вихідних, щоб випробувати вдачу знов. Товариш, який фоткав, зловив 5 штук від 1-го до 1,5 кг.
На вихідні обіцяють конкретні заморозки!
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Поки щука йде..
П.С. Моя снасть крайня справа. Все той же кастмастер...
 

Вкладення

Останнє редагування:

Вік71

Снайпер
Був з ночівлею 21-22 Брало слабо в основному підлящик але додому пустим не вернувся. + прямо біля рибацького місця порадували грибочки назбирав ще трішки!
Лин 980гр.
Переглянути вкладення 218989 Переглянути вкладення 218990 Переглянути вкладення 218991 Переглянути вкладення 218992 Переглянути вкладення 218993
Лин на кілограм-досить серйозний трофей!
А де рибачили,якщо не секрет?
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
А де рибачили,якщо не секрет?
Звичайно не секрет с.Грушів або як говорять Завадівське водосховище. Був на самому пів острові.
Але туди більше ніногою сплошна комерція Рибалка платна 50 грн + заїзд на водосховище 40 грн. + виплив човна на воду 30грн. Добрещо ще не беруть гроші зате що я палатку розклав.
 

Вік71

Снайпер
Не впізнав Грушів,правда давно туди не іздив! А "комерція" по Львівській області зараз практично всюди,безкоштовним хіба що Дністер залишився,ну і Яворівський кар'єр...
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ще якось Віжомлю пронесло але то думаю не надовго!
 
Статус
Закрита.
Зверху