ДЛЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ДУМОК ФОРУМЧАН ЩОДО ВИСТАВЛЕНИХ ДОКУМЕНТІВ

kym61

Мисливець
Возможно нужно выделить раздел, в котором можно создавать обсуждать по документно. Иначе скорей всего, возникнет винегрет как в Бородино. " Смешались в кучу, кони-люди!"
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Это - к Админу! Моих прав на это не хватает.
Да и не известно, много ли будут писать. Хотя, конечно, можно бардак развести, где угодно. Но тогда лучше в одной теме, чем умножать в разных!
Тем более, что высказаться о том, что не нравиться, безусловно, можно. Но повлиять на документы госучреждений можно, лишь написав им. Чего тут писать, кому что не понравилось? Тем более, что всем все равно не угодишь. Тут, думаю, надо просто спрашивать, что не совсем понятно, чтобы растолковали, кто сможет.
Нечто подобное можно сказать и о документах УООР. Если хотите на них повлиять, самое разумное - обратиться к своим областным начальникам. Все равно, чтобы принять документ в УООРе, надо колегиальное решение, а все начальники облсоветов УООР -, как правило, члены колегиальных органов УООРа.
ПыСы. Постановы УООР начну вставлять с завтрашнего дня.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Возможно нужно выделить раздел, в котором можно создавать обсуждать по документно. Иначе скорей всего, возникнет винегрет как в Бородино. " Смешались в кучу, кони-люди!"
Думаю добре було би відкрити одну тему для публікації документів. Виклали, закрили, щоб не засмічувати. А другу для обговорення. І прикріпити зверху, щоб на очах були.
 
  • Like
Reactions: SAB

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Колеги, давайте попрацюємо у цьому (наявному) форматі. А що буде далі - життя покаже. По-перше, я вже казав, як можна впливати на виставлені документи. Основна необхідність цієї теми, де ми зараз, - щось спитати для уточнення. Таких питань може бути небагато. А якщо є зауваження до документа, з метою внесення до нього змін все одно треба звертатися або до держорганів (стосовно їх документальної продукції), або до голів рад обласних організацій (щодо документів УТМР), так як саме вони, як члени колегіальних органів Товариства, можуть їх доопрацювати. Або не стануть цього робити, якщо ви їх не переконаєте.
По-друге, є ще й тема загальна про законодавство.
В решті решт, якщо до якоїсь теми буде багато запитань, до неї й буде сенс відкрити окрему тему для обговорення.
 
  • Like
Reactions: DVV

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Думаю добре було би відкрити одну тему для публікації документів. Виклали, закрили, щоб не засмічувати. А другу для обговорення. І прикріпити зверху, щоб на очах були.
Все так і є Всі діючі нормативні акти виставили теми позакривали! А тут будем висловлювати своє "фе" щодо діючого законодавства!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Все так і є Всі діючі нормативні акти виставили теми позакривали! А тут будем висловлювати своє "фе" щодо діючого законодавства!
Пане Андрію! Краще "фе" виставляти до авторів документів - вони можуть це врахувати або ні. А ми, краще, давайте тут з'ясовувати ті моменти, які у документах не зовсім зрозумілі. Щоб їх правильно розуміти...
Згодні?..
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Не можу відповісти однозначно: формучане до неї та її місцезнаходження звикли.
Треба подивитися, як піде процес. Та порадитися із найрозумнішою людиною на форумі - Адміном!!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А тут будем висловлювати своє "фе"
ну з Фе - не дуже вийде, закон ми маємо виконувати, який би він не був, а от зробити щось на зразок "кодексу з коментарями", оце воно, тільки знову ж не так як кожен "бачить", а як зазначене питання трактується юристами, природоохоронними чи правоохоронними органами.
 

Mykola STARyy

Снайпер

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
ну з Фе - не дуже вийде, закон ми маємо виконувати, який би він не був, а от зробити щось на зразок "кодексу з коментарями", оце воно, тільки знову ж не так як кожен "бачить", а як зазначене питання трактується юристами, природоохоронними чи правоохоронними органами.
Ні, колеги, знову ж не зовсім погоджуюся!
По-перше, Нордику, що дадуть на виході оці коментарі? Тільки свару та втрату часу на читання незрозуміло чого!
Я ж вже четвертий, мабуть, раз кажу: тут виставили документи, які можуть бути цікавими форумчанам. Вони можуть їх (може - вперше у житті) прочитати. Наше законодавство не завжди можна відразу самому зрозуміти. Ось хтось і спитає, а як розуміти те чи інше. Спробуємо відповісти разом!
А якщо хтось хоче критикувати - що само вона тут дасть? Базар?
Якщо реально хочеш вплинути на документ, я вже декілька разів розтлумачив встановлені зазавичай процедуру: скаржимося автору документа! На УТМРівські - через свого голову, бо саме він може проголосувати за вашу пропозицію, чи не підтримати її!
Хлопці, це я вам раджу, як лудина, яка все-таки здогадується, як краще впливати!
А просто створити із темі базар - так я його перший читати перестану! Це буде нераціональне витрачання часу. А в мене, повірте, його не багато залишилося!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Admin

Administrator
Команда форуму
Я подумаю как можно сделать, чтобы обговаривали конкретный документ, а не всё вместе...
 

kym61

Мисливець
Я подумаю как можно сделать, чтобы обговаривали конкретный документ, а не всё вместе...
Очень здравое и правильное замечание. Полостью поддерживаю.
Открыть раздел где обсуждение вести по темам.
Есть же раздел "Полювання" или "Риболовля".
Там уж создают и развивают интересующие темы.
Нормально всё работает. Актуальные вверху. Малоинтересные опускаются вниз.
Всё работает.
Так и с разделом по документам.
Есть уже закрытый раздел Накази, постанови, листи, судові рішення. в котором только публикуют документы. Там, нечего ковыряться. И это правильно. Это документ так как он есть, в оригинале.
Делаем ещё один, но только открытый раздел, под названием к примеру "Обговорення наказів, постанов, листів, судових рішень ". Если есть необходимость обсудить тот или иной документ, то пожалуйста. Открываем тему и вперёд.Обсуждаем, комментируем, предлагаем.Зачем изобретать велосипед?
Думаю админу, не составит труда в этом.
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я там ко всем закрытым темам одну открытую сделал, 198 просмотров, 16 постов и ни одного - о конкретике в 15 темах, где выложены нормативные документы.
Вопрос: зачем еще кучу тем открывать, где ровно столько же напишут о документах?
 
Останнє редагування:

kym61

Мисливець
Я там ко всем закрытым темам одну открытую сделал, 198 просмотров, 16 постов и ни одного - о конкретике в 15 темах, где выложены нормативные документы.
Вопрос: зачем еще куча тем открывать, где ровно столько же напишут о документах?
Для того, чтобы не было винегрета .Несерьёзно в одной теме, обсуждать все документы одновременно. Будет в результате "Ты за "Ерёму а я за Фому". Одним словом, возникнет бардак. И вместо хорошего дела, будет сплошное недоумение и огорчение.
Да и проблем то? Создать открытый раздел?В чём напряг?
Ну я поинимаю слегка парится в варианте Спільні виїзди, змагання, акції, заходи, мітинги. Тут нужно создавать подразделы на каждую обл.(в нашем случае закон).При выходе нового законодательного акта, нужно постоянно открывать новые подразделы. А это слегка хлопотно.
Хотя конечно интересно.
Куда проще открытый раздел. Здесь всё идёт своим чередом. Что злободневно, то и обсуждают. Вышел новый законодательный акт и пожалуйста, создаётся форумчанами тема и вперёд. Кто сразу, а кто и через неделю. Но, тем не менее обсуждения будут идти по темно и не пересекаясь друг с другом . Т.е., по законно, не перепрыгивая с одного закона на другой закон, не смешивая всё в одну кучу.
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Да напряг не в "создать", а прочитать и обработать!
Но реально пока и ТУТ я вопросов не вижу. А так -по... говорить.
Короче, есть Старший начальник Админ, ему и решать. Мне и этой темы хватает пока.
 
Зверху