СЕЗОН ТИШІ!!!!

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Тю, да я ничего не имею против. У нас фазанки намного позже садятся на яйца. А на открытие охоты в начале августа нередко можно встретить фазаньи выводки с "поршками" размером с перепела. Может это вторые выводки?
10 февраля в этом году у нас снега было по пояс :) А если зима серьезная и затянется, то нередко мы "закрываем" зимнюю рыбалку в начале апреля (не марта) :) Мой "рекорд" - 3 апреля, а после меня на следующие выходные еще умудрялись выйти на лед. Правда у нас закрытые, не проточные ставки.
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Тю, да я ничего не имею против. У нас фазанки намного позже садятся на яйца. А на открытие охоты в начале августа нередко можно встретить фазаньи выводки с "поршками" размером с перепела. Может это вторые выводки?
10 февраля в этом году у нас снега было по пояс :) А если зима серьезная и затянется, то нередко мы "закрываем" зимнюю рыбалку в начале апреля (не марта) :) Мой "рекорд" - 3 апреля, а после меня на следующие выходные еще умудрялись выйти на лед. Правда у нас закрытые, не проточные ставки.
Так смешно ,то что в августе этого же года я опять поднимал выводки фазана (поршков)...могу предположить ,что было 2 выводка
Да,кстати, зима позапрошлая была ну ооочень мягкая...может поспособствовало
 

Hovarf

Слідопит
і якщо там є хоч 1 зерно здорового глузду, то знайти його і намагатись втілити в життя.
Можливо я повторюсь, але єдине, що бачу позитивного в даному законі - це сама ідея створення сприятливих умов в угіддях на період масового розмноження звірів. Це на мій погляд єдине "зерно здорового глузду", як Ви висловились. Все інше, тобто перелік заборон - повна біліберда, сон рябої кобили. Цей закон писали люди, які дуже далекі від лісового та мисливського господарства. І це ще дуже м'ягко сказано.
 

kapitan-sa

Слідопит

Hovarf

Слідопит
и полевые испытания расписаны на все месяцы...
От бачите, саме це я і маю на увазі. Польові випробування собак в угіддях в "сезон тиші" проводити можна, бо вони цим законом не заборонені і судячи з точки зору "творців" цього закону - ці заходи розмноженню дичини заважати не будуть. А от проведення ФЕЄРВЕРКІВ (в населених пунктах) треба заборонити, бо це якось може вплинути на приплід зайця або кабана. І тепер скажіть мені, хіба не ідіоти цей закон писали? Для повного щастя в перелік заборон їм ще треба було внести проведення рок крнцертів та футбольних матчів - вони також створюють багато шуму.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Насчет запрещения испытаний охотничьих собак весной, несмотря на согласованные планы их проведения.
Экологи ссылаются на причину такого запрета, определенную частью пятой статьи 39 ЗУ "Про тваринний світ":
" У період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)".
Скорее всего, заперетителей "воодушевил" на такое "словосочетание "інших змагань". Однако, им следовало дочитать фразу до конца, а не вырывать слова из контекста: "інших змагань на транспортних засобах". И о каких траспортных средствах идет речь во время испытаний охотничьих собак? "Пальбу" можно не применять (какие проблемы?..), а к месту испытаний владельцы с собаками и судьи-эксперты могут спокойно подойти пешком от места парковки. Хотя о простой езде на автомашинах в статье Закона не сказано, там говорится лишь о соревнованиях на транспортных средствах. В противном случае до 15 июня пришлось бы закрывать все сельхозработы с применением автотехники.
Воистину законы пишут... либо люди, которые не думают, либо не могут думать.
 
Останнє редагування:

Swartalv

Новачок
Порадьте, хто має досвід, як боротися з паліями? За місяць - 3 факти тільки в одному місці, двічі застали паліїв безпосередньо за підпалом. Викликаєм копіві і пожежних, фіксується факт, відбераються пояснення. Все. Що далі, хто розглядатиме, виноситеме рішення - ніхто не може чітко сказати. Які засоби впливу можливі збоку голови районної організації і єгерів УТМР?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Порадьте, хто має досвід, як боротися з паліями? За місяць - 3 факти тільки в одному місці, двічі застали паліїв безпосередньо за підпалом. Викликаєм копіві і пожежних, фіксується факт, відбераються пояснення. Все. Що далі, хто розглядатиме, виноситеме рішення - ніхто не може чітко сказати. Які засоби впливу можливі збоку голови районної організації і єгерів УТМР?
Безумовно терміново повідомляти до місцевої держекоінспекції! Це - їхня прерогатива, вони можуть скласти протокол про адміністративне правопорушення, винести постанову за вчинене правопорушення, а також порахувати можливі збитки, нанесені вогнем довкіллю.
 

Swartalv

Новачок
Проблeма в тому, що у нас в місті нeмає прeдставника відповідноі структури, викликати з обл. у вихідний дeнь нe вийшло з трьох спроб. Наскільки я зрозумів, складати адмін матeріали і приймати рішeння цe справа виключно дeржeкоінспeкціі?Які засоби є у користувача мисливських угіддь?Дякую за відповідь.
 

andryx1

Снайпер
В обл.Держекоінспекції,повинні бути громадські інспектори у кожному районі.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Дійсно, громадські інспектори з охорони довкілля мають право на складання протоколів за вимогами ст. 77-1 КУпАП.
До речі, можете спробувати отримати посвідчення цього громадського інспектора самі (якщо Ви - працівник мисливського господарства, то це буде зробити легше), але треба буде постійно складати протоколи на порушників - держекологі вимагають звітування за зроблену роботу від своїх громадських інспекторів раз на 6-12 місяців. Інакше посвідчення не подовжать або заберуть.
І є ще один варіант: можна із залученням свідків скласти акт про самовільне спалювання залишків росдинності (за формою протоколу про адмінправопорушення, але назвати "АКТ про виявлене правопорушення"). Потім передати акта до держекологів.
 

andryx1

Снайпер
Стати громадським інспектором може любий бажаючий.Йдете в обл.Держекоінспекцію,пишете заяву,отримуєте бланк направлення на громадського інспектора.Направлення може підписити люба громадська організація,яка має печатку.Я брав направлення в УТМР. Потім проходите курси (я оримав список запитань і готувався самостійно).Здаєте екзамен і отримуєте посвідчення громадського інспектора.Основна вимога-вміння ПРАВИЛЬНО скласти протокол. Працюєте безкоштовно.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, може, у Львівській області й любий бажаючий, а у Києві це набагато складніше.
Но особисто я не заперечую ;)
 

Олег-Малин

Новачок
яка там тиша, в нас тут від будинку до кар"єрів 15км, то від вибухів аж посуд на кухні підстрибує. Це для смертних тиша, а всім іншим знаєте до якого місця?!
 

Pavel1988

Снайпер
В неділю переїжджав Житомирські обл нарахував більше 20 підпалів як пори дорогу так і на городах та в камишах, дим видно за пару км від траси. Цікаво те що "горить" саме Житомирська обл. ні на території Київської та Хмельницької нічого подібного немає Та трава що горіла біля дороги можливо спалахувала від недопалків, а можливо самі дорожники щоб не наводити лад підпалюють. І склалося враження що всім заборона на паління до одного місця.
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Так или иначе всем все до одного места....палят,рубят,жгут,(не которые стреляют),режут посадки.....
"СЕЗОН ТИШИНЫ " только на бумаге (в основном)
В неділю переїжджав Житомирські обл нарахував більше 20 підпалів як пори дорогу так і на городах та в камишах, дим видно за пару км від траси. Цікаво те що "горить" саме Житомирська обл. ні на території Київської та Хмельницької нічого подібного немає Та трава що горіла біля дороги можливо спалахувала від недопалків, а можливо самі дорожники щоб не наводити лад підпалюють. І склалося враження що всім заборона на паління до одного місця.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Так или иначе всем все до одного места....палят,рубят,жгут,(не которые стреляют),режут посадки.....
"СЕЗОН ТИШИНЫ " только на бумаге (в основном)
А почему так получается? Да потому, что санкций за его невыполнение - абсолютный "0". Да никто и не следит то, толком, за его соблюдением.
 

мр 153 12 76..

Снайпер

Swartalv

Новачок
Стати громадським інспектором може любий бажаючий.Йдете в обл.Держекоінспекцію,пишете заяву,отримуєте бланк направлення на громадського інспектора.Направлення може підписити люба громадська організація,яка має печатку.Я брав направлення в УТМР. Потім проходите курси (я оримав список запитань і готувався самостійно).Здаєте екзамен і отримуєте посвідчення громадського інспектора.Основна вимога-вміння ПРАВИЛЬНО скласти протокол. Працюєте безкоштовно.
Ще в 2014 році з товаришами подавали документи у відділ охорони біоресурсів, направлення в нас було від міської ради. Все застигло на етапі "ми вам позвоним".
По підпалам... На місце, по виклику, приїжджає ГШР, відбирають пояснення. Начальник ГШР передає матеріали дільничому. Дільничій на місці події описує і фіксує у протоколі, що пошкоджено вогнем. Протокол направляється (обов'язково) до Держекоінспекції, де вираховуються збитки і призначається штраф. Держекоінспекція від нашого ВП не отримувала жодних матеріалів. Їду до "реформованих" подавати запит.
 
Зверху