Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ

Сергийко

Слідопит
С Днём победы!Вы разьяснили,это правд.Хотя я и понимаю,и придерживаюсь закона,и нарушать желания не имею,но это я ,а разяснять нужно не мне,я вопросов не задавал,только просил пояснений,т.к. важен смысл,на которых основаны законы.Пояснение смысла любог ограничения,его понимание,необходимость выполнения - вот где успех вборьбе с хамством.Многие в угодьях имеют соблазн,он на крови безумен,а вы пытаетесь штрафами усмирить это безумство.НЕТ!,только понимание остановит это,поэтому не смейте меня в этом унижать или укорять,даже если я и не прав.Я научен отказать себе во многом,тем и силён,что могу себе не позволить,а отказать.А мои рассуждения-это лишь мысли вслух,никак не отображающие реальность.Но все,это не я,и не вы,и не Вы лично.Хотите результат-поясняйте всем суть и значение.Вы понимаете меня,поэтому свои мысли Вы и адрессуете мне, собственно,обращаясь ко всем,что и проявляется в деталях,таких как ответы на вопросы про помпу или п/а или что другое,которых я то и не задавал.
Я ВНИМАТЕЛЬНО ИЗУЧИЛ И ЗАКОН,И СТ.85КУПАП,И БЕРНСКУЮ КОНВ.,И НАТУР 2000.,но пояснять что-либо я не вправе и не буду,даже если меня об этом спрашивают и даже "стучать " на внезаконников не буду,ибо не сотрудничаю ни с вами,ни с полицией,т.к.не имею полномочий.Могу в личку скинуть видео,где на меня два охотничка направили свои ружья с целю "разобраться",потом сами вызвали полицию,но я даже на таких не писал заяву,хотя были и свидетели и видео,и статя им до 6 лет.
И не учите меня жить-меня отец научил,а остальным-ум,это количество извилин,а не морщин.
Еще раз с Днем победы, хоть я и со Львова,но дедушки тоже воевали и местные знают кем и где они были и после войны тоже,но никто в меня камнем не кинет.Так что проблемы с электричеством и куда мне идти можете и дальше обсуждать на форуме,может кому и поможет,чтоб больше ни о чём ни у кого не спрашивал никто.
На сём разрешите откланяться,удаляюсь.
 
Останнє редагування:

KFoR

Зброяр
Не можу не задати такого питання
"
До полювання прирівнюється:
перебування осіб у межах мисливських угідь, у тому числі на
польових і лісових дорогах (крім доріг загального користування), з
будь-якою стрілецькою зброєю або з капканами та іншими знаряддями
добування звірів і птахів, або з собаками мисливських порід чи
ловчими звірами і птахами, або з продукцією полювання (крім
випадків регулювання чисельності диких тварин, польових
випробувань і змагань мисливських собак (не нижче обласного
рівня)"
Тобто на працівника поліції який поїхав зі зброєю в рейд, автоматично треба складати протокол за браконьєрку?
 

Копатыч

Зброяр

KFoR

Зброяр
І? "До полювання прирівнюється:
перебування осіб у межах мисливських угідь"
"Особа - загальне поняття для фізичної особи та юридичної особи. Обидва суб'єкти права є носіями прав та обов'язків; законодавством їм надано правоздатність. Крім того, під особою розуміється громадянин або інший мешканець держави, якій юридично надана певна конституційно визначена суб'єктність."

будь-якою стрілецькою зброєю"
"Стрілецька зброя — ствольна зброя для стрільбикулями та іншими видами патронів, наймасовіша з усіх видів сучасної зброї. Залежно від джерела енергії для метання набою розрізняють вогнепальну, пневматичну, механічну та електричну стрілецьку зброю"
зі. Якщо трошки серйозніше то в "дозволі" записана "мисливська" на цьому всі питання знімаються, що записано для службової я не знаю. Травмат взагалі не зброя, а пристрій. А що пишуть в "дозволах" не мисливцям я не знаю, але мені цікаво.
 

Копатыч

Зброяр
що записано для службової я не знаю.
В удостоверении написано (красными буквами)
" ... владельцу удостоверения, разрешено ношение и хранение ТАБЕЛЬНОГО ОГНЕСТРЕЛЬНОГО оружия ..."
 

KFoR

Зброяр
В удостоверении написано (красными буквами)
" ... владельцу удостоверения, разрешено ношение и хранение ТАБЕЛЬНОГО ОГНЕСТРЕЛЬНОГО оружия ..."
а табельна не являється стрілецькою? якщо так тоді в мене до "з будь-якою стрілецькою зброєю" питань не буде. Якщо ж все ж таки табельна=стрілецька то як? Якби все було написано чітко і правильно то навіть такого питання не мало б виникнути.
 

Копатыч

Зброяр
а табельна не являється стрілецькою?
Является, вот только на "охоту" с ней, не ходят, и спец. разрешения у полиции нет, книжечкой разрешения, служит удостоверение сотрудника полиции. И служит это оружие, для поддержания правопорядка и борьбы с преступностью ...... Сейчас, не знаю, раньше основанием, для применения была ст. 15 и ст.15 прим., и еще пару строк, про использование. В данном контексте, между словами "применение" и "использование" - пропасть .....
Чуть не забыл, "продлевать" не надо, сдал "зачеты", получите, распишитесь ...., в оружейке получил, карточку - заместитель положили, на место твоего оружия, типа в "залог" ....
 

KFoR

Зброяр
Является, вот только на "охоту" с ней, не ходят, и спец. разрешения у полиции нет, книжечкой разрешения, служит удостоверение сотрудника полиции. И служит это оружие, для поддержания правопорядка и борьбы с преступностью ...... Сейчас, не знаю, раньше основанием, для применения была ст. 15 и ст.15 прим., и еще пару строк, про использование. В данном контексте, между словами "применение" и "использование" - пропасть .....
Чуть не забыл, "продлевать" не надо, сдал "зачеты", получите, распишитесь ...., в оружейке получил, карточку - заместитель положили, на место твоего оружия, типа в "залог" ....
Та все правильно, от тільки "до полювання прирівнюється" Тому в мене питання, чи не має порушення в даному випадку закону. Здоровий глузд підказки що ні,(див. визначення полювання) але...
 

kef

Зброяр
У чиїй власності знаходяться так звані "колгоспні ліси?І чому їх так нещадно вирізають.Ще декілька років і від лісу нічого ,окрім чагарників незалишиться.На місцях вирубок ніхто молодих дерев несадить.З піньків виростають кущі,які можливо колись вирубають і залишать один неповноцінний пагон.А так йде вирізка суцільними квадратами.Липа і осика лежить гниє-роками,а дуб,черешня,ясень вивозиться повністю і на колодах немає ніяких чіпів,.І ніхто не думає, скільки років потрібно ,щоб виросло повноцінне дерево породи -дуб,черешня,ясень,береза.,Гроші у людей забирають не тількі совість,розум а і роблять з них самого найжорстокішого "дикого звіра "у світі.,який швидше за все з таким станом речей-сам себе і знищить.
 

Behmen

Мисливець
Доброго дня. Підскажіть чи є пільги для учасників АТО при сплаті щорічних внесків чи відстрілочних ? Дякую.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Зателефонуйте (0352) 25 45 97 - головний мисливствозначець облорганізації УТМР Заклекта Святослав Вячеславович (ім'я та по батькові - із телефонного довідника).
 

Копатыч

Зброяр
Підскажіть чи є пільги для учасників АТО при сплаті щорічних внесків чи відстрілочних ?
Цікавить Тернопільська область 2017 р.
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Изменение-стоимости-членских-взносов-по-областям-в-2017.53962/page-3
пост 57, там есть таблица, не могу перенести ее сюда ....
 

Behmen

Мисливець
Останнє редагування модератором:

Копатыч

Зброяр
8.4. Від сплати членських внесків звільняються почесні члени УТМР, а також члени Товариства, які перебувають на дійсній строковій військовій службі.
Ради Кримської республіканської, обласних, Київської міської, Севастопольської регіональної організації УТМР можуть встановлювати окремі пільги щодо сплати щорічних членських внесків іншим категоріям членів Товариства в залежності від своїх фінансових можливостей.
Устав УООР, есть на Главной странице
 

FigVamUA

Новачок
Доброго вечору всім хто не спить, хтось може пояснити чому щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита, потрібно оновлювати за місцем попереднього отримання??? На приклад отримав посвідчення мисливця та картку в Києві а потім переїхав жити до Харкова... Дякую !!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Доброго вечору всім хто не спить, хтось може пояснити чому щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита, потрібно оновлювати за місцем попереднього отримання??? На приклад отримав посвідчення мисливця та картку в Києві а потім переїхав жити до Харкова... Дякую !!!
"ПОРЯДОК
видачі посвідчення мисливця і контрольної картки обліку добутої дичини й порушень правил полювання
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1316-14
2.3. Приймання екзаменів, видача посвідчень мисливця та контрольних карток здійснюються такими органами: Державним агентством лісових ресурсів України - для жителів міста Києва та громадян України, які зареєстровані на території інших адміністративно-територіальних одиниць; територіальними органами Державного агентства лісових ресурсів України - для громадян України, зареєстрованих на відповідній адміністративно-територіальній одиниці".
Як свого часу пояснювали працівники Держлісагентства, у них до цього часу відсутній єдиний замкнутий круг із всіх комп'ютерів системи. Тому у Харкові, наприклад, не можуть вийти на сайт іншої області.
Наша держава...
 
Зверху