Куплю ВАЗ 2121 Нива

Статус
Закрита.

Сергийко

Слідопит
На волынянке петля стоит,ограничивающая ход рычага вниз,так вот её ничего не стоит подогнуть на ходу,и тогда вылетает полуось и при нагрузке бьет кубиками и клинит.Но на волынке можно ехать и без двух полуосей,любых.А вылетевшая пружина-это от максимализма,так сказать издержки офроуда,сжали ,впихнули и дальше поехали.
 

Mykola STARyy

Снайпер
На волынянке петля стоит,ограничивающая ход рычага вниз,так вот её ничего не стоит подогнуть на ходу,и тогда вылетает полуось и при нагрузке бьет кубиками и клинит.Но на волынке можно ехать и без двух полуосей,любых.А вылетевшая пружина-это от максимализма,так сказать издержки офроуда,сжали ,впихнули и дальше поехали.
Сергійку, ви розказували про
у нее лонжероны сложились бы
а через пів години
,впихнули и дальше поехали.
Зі знаЮчим чоловіком і поговорити корисно.
Терано перекупил сосед,стоит в моем дворе.
Тобто на перекидку нормальний варіант?o_O
А їздити нє?
 

rino081

Мисливець
Думаю что сравнивать одну машину с другой можно до посинения и общего знаменателя не будет :)
Сравнения должны быть равноценными, штатная комплектация и одинаковый класс машины
 

Сергийко

Слідопит
Миколо,будьте такі ласкаві,Не путайте те що Сергійко сказав,і те що rino081 сказав,бо вийшов каламбур.
За Терано,його не переКинули,а переКупили,і те що я купив-продав нікого не стосується,окрім мене і покупця.Якщо ж зацікавленість,чому продав,то і це нікого не стосується,бо щось забагато ви цікаветесь не своїми справами.
 

rino081

Мисливець
Вага, Стас. Нива втроє легша. І розподіл по осях
Нива все таки не рассчитана без подготовки к таким прыжкам, если разок прокатило то в следующий раз двигатель с передним мостом и лонжеронами может побежать вперед.
 

Сергийко

Слідопит
Та тойота може на 300кг важча за ту Ниву,але ніяк не під три тонни ваги.А пружини вилітають,бо ставлять довші,навіть аж зігнуті вбік,от і вистрілюють,або те що обмежує іх рух не витримало.Але це зовсім не проблема,вони на такі покатушки цілий автосервіс із собою возять-там і сварка і все решта,піднімуть,підварять і далі до бою!
Але питання полягає у тому,що вона не стокова,а підготовлена,для нас,мисливців і рибалок,того не потрібно,топікстартер пояснив,що шукає просто Ниву ,без доробок,без підсилень,без лєбьодок і на стоковій резині.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Не путайте те що Сергійко сказав,і те що rino081 сказав,бо вийшов каламбур.
Точно, дякую що підказали.
За Терано,його не переКинули,а переКупили,і те що я купив-продав нікого не стосується,окрім мене і покупця.Якщо ж зацікавленість,чому продав,то і це нікого не стосується,бо щось забагато ви цікаветесь не своїми справами.
Ви ж на форумі повідомили "Террано продав, шершавого піндоса купив", не я заглядав і шпійонив попід ваші вікна.
Самі роздзвонили, а тепер жалієтесь?
 

Mykola STARyy

Снайпер
Нива все таки не рассчитана без подготовки к таким прыжкам, если разок прокатило то в следующий раз двигатель с передним мостом и лонжеронами может побежать вперед.
Може
 

Сергийко

Слідопит
Нива все таки не рассчитана без подготовки к таким прыжкам, если разок прокатило то в следующий раз двигатель с передним мостом и лонжеронами может побежать вперед.
Зрештою,всі машини з заводу не дуже то і розраховують на змагання,тому і підсилюють потім завчасно,щоб потім не валятись під нею.Але то вже буде інша ціна.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Міцубісі Паджеро Спорт 2600кг
Нива 21213 1260кг з бамперами, салоном, дахом, поліками,шумоізоляцією...
Там цього всього явно нема.
,або те що обмежує іх рух
Амортизатори називається.
Але це зовсім не проблема
І я про те. Проблема в Паджеро.
 

Виталий 2.

Слідопит
УАЗ (не патриот), ЛУАЗ Нива это машины так где то рядышком до 100км в одну сторону проехаться, хотя на ниве можно и чуток дальше, а на том же терано или паджеро можно и 500км протулить при плюс минус той же проходимости. Но пока не будет адекватных цен мы так и будем кататься на старых нивах, так как другой альтернативы нет, а кататься на не растаможке не каждому интересно.
Так по-моему тема изначально и была о втором авто для охоты , рыбалки и покатушек , а не о перегонах в тысячи километров. Или Вы на рыбалку по 500 км. в один край наматываете? Да, нива специфический автомобиль,но суть в том , что можно за 1-1.5 доларей взять более менее нормальную старушку кататься на ней, и по возможности и желанию постепенно дорабатывать . А , за того же не растаможенного Террано 2 нужно здесь и сейчас вывалить сотку гривень, и не дай бог в нем еще что-нибудь сломается. Hummer H2 тоже классная машина, но с нашим бюджетом мы можем только лясы поточить , а родненькая нивка стоит во дворе под навесом в полной боевой .
 

Сергийко

Слідопит
Точно, дякую що підказали.

Ви ж на форумі повідомили "Террано продав, шершавого піндоса купив", не я заглядав і шпійонив попід ваші вікна.
Самі роздзвонили, а тепер жалієтесь?
Я казав,що купив його,а потім продав.Але я не "дзвонив",що купив потім якогось шершавого піндоса,бо потім взагалі собі ніякої машини не купляв.І вже пояснював,що першу волинку брав з перспективою на зимове полювання,пополював і зрозумів,що на тих угіддях можна їздити і звичайною легковушкою,але позашляховик всеж хочу,бо зимою і по місту на ньому буде файно.Але вимоги до авто такі:
1.Повний привід,висока прохідність,Але і вмістимість МАХ
2.АБС
3.Гідропідсилювач
4 Безпека
5.Економічність
6.Ремонтопригодність,тобто наявність запчастин на шротах,щоб не чекати якусь резинку три тижні,коли тобі її ж Польщі привезуть,якщо знайдуть.
ТЕРЕНО2 не дуже сподобався,то на холєри його собі лишати,коли можна вибрати інше?
Знайомий буде продавати підготовлену Ниву,ціна 2800,я вже писав за неї.Але за ті гроші най та Нива вдавиться,якаб вона там не була.
 

rino081

Мисливець
Так по-моему тема изначально и была о втором авто для охоты , рыбалки и покатушек , а не о перегонах в тысячи километров. Или Вы на рыбалку по 500 км. в один край наматываете? Да, нива специфический автомобиль,но суть в том , что можно за 1-1.5 доларей взять более менее нормальную старушку кататься на ней, и по возможности и желанию постепенно дорабатывать . А , за того же не растаможенного Террано 2 нужно здесь и сейчас вывалить сотку гривень, и не дай бог в нем еще что-нибудь сломается. Hummer H2 тоже классная машина, но с нашим бюджетом мы можем только лясы поточить , а родненькая нивка стоит во дворе под навесом в полной боевой .
для рыбалки и покатушек но без такого фанатизма как в видео в сообщениях выше. просто по лесу покататься, может легкую грязючку помесить, но не нырять по самые не хочу :)
P.S. я не охотник и не хочу ним быть :)
за 1-1,5$ понятно что кроме нивы альтенрнатив нет, но тут прозвучало что путняя нива это 3-4$ а за эти деньги можно уже и веселее что то поискать чем нива.
как по мне лучше стоковая витара чем заряженная нива.
 
Останнє редагування:

Mykola STARyy

Снайпер
що купив потім якогось шершавого піндоса,бо потім взагалі собі ніякої машини не купляв.
Сергійку, ви ж знаєтесь на "проффесійних сленгах", скажімо "плаунсон", чи ще щось подібне з китайським акцентом.
Так от "піндос"- американець, а "шершавий", тобто не гладкий -нарізний.;)
Я ж дивлюсь по базару, ви не вторяковий штріх, а козирний штемп:D:D:D
 
Статус
Закрита.
Зверху