Cobalt SA28 Semi 12/76

Valek05

Мисливець
Здравствуйте, коллеги! Хочу купить себе полуавтомат(первый), присмотрелся к бюджетному Кобальту.
Отпишитесь пожалуйста владельци или те кто видел ружье в работе. Заранее благодарю!
 

Ярослав 85

Новачок
Cabalt sa28 в мене вже 2 рік. За такі гроші можна брати. Дещо доробляв зробив з 8 зарядки 5 зарядку. Купляв фіксатор різьби бо патронник рухався що кріпеться настволі. Після стрільби залишалась металева стружка, але зараз все добре. Кучність на 5. Ложить дроб чуть нижче центру і лівіше. Спочатку було важко пристрілятись почав попадати після третього полю
ваня. Стріляю тільки самокрутом під завальцовку.
 
Останнє редагування:

Ярослав 85

Новачок
Вмого друга така сама рушниця. Була одна проблема після того як він вистрілив 2 пачки набоїв тріснув клин затвора по гарантії поміняли і все добре. Сказали заводський брак.
 

Donaldhunter

Новачок
Купил в прошлом году перед открытием, хорошо что оказалось бракованным, не перезаряжало никак. Сдал в магазин, доплатил, и взял инерционку.

 

tyrist 1945

Тигр
Купил в прошлом году перед открытием, хорошо что оказалось бракованным, не перезаряжало никак. Сдал в магазин, доплатил, и взял инерционку.

Це лотерея.. Я маю це чудо. Перезаряжає добре, але дробом до нулів б"є паршиво. Куля летить добре і з циліндра і з 0.5. Нулі летять на трієчку.... Для полювання по перу рахую цей витвір турецької індустрії непригодним. А по лісі тягати півавтомат безглуздо. Якось так. Питання чому купляв закрию відразу. Мені віддали нову за безнадійний борг.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Це лотерея.. Я маю це чудо. Перезаряжає добре, але дробом до нулів б"є паршиво. Куля летить добре і з циліндра і з 0.5. Нулі летять на трієчку.... Для полювання по перу рахую цей витвір турецької індустрії непригодним. А по лісі тягати півавтомат безглуздо. Якось так. Питання чому купляв закрию відразу. Мені віддали нову за безнадійний борг.
Обычно каждый хвалит то что имеет а ты Игорь как есть так и сказал.+++
 

krushinski00

Снайпер
Це лотерея.. Я маю це чудо. Перезаряжає добре, але дробом до нулів б"є паршиво. Куля летить добре і з циліндра і з 0.5. Нулі летять на трієчку.... Для полювання по перу рахую цей витвір турецької індустрії непригодним. А по лісі тягати півавтомат безглуздо. Якось так. Питання чому купляв закрию відразу. Мені віддали нову за безнадійний борг.
А погратись з набоями не пробували?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Після стрільби залишалась металева стружка,
тріснув клин затвора
оказалось бракованным, не перезаряжало никак
Нулі летять на трієчку.... Для полювання по перу рахую цей витвір турецької індустрії непригодним.
До чего дошел прогресс!:confused:
И после этого г... кто-то советские ружья , с 50-летним+ пробегом, пытается критиковать?!:cool:
 

Donaldhunter

Новачок
Даже если упустить процент брака и количество поломок (лотерея), я бы все равно не советовал никому покупать это изделие. По причине сомнительного конструкторского решения, и качества обработки деталей (тоже стружка сыпалась из ствольной коробки). 6-7 тыс. грн. как бы тоже деньги, за которые можно в регионах купить вполне живого ИЖа или Тулку.
 

Єгор777

Снайпер
Даже если упустить процент брака и количество поломок (лотерея), я бы все равно не советовал никому покупать это изделие. По причине сомнительного конструкторского решения, и качества обработки деталей (тоже стружка сыпалась из ствольной коробки). 6-7 тыс. грн. как бы тоже деньги, за которые можно в регионах купить вполне живого ИЖа или Тулку.
Отож бо воно, за такі гроші придбати Тулку у відмінному стані, і оримувати задоволення від полювання, тим більше для молодого починаючого мисливця.
 

Hovarf

Слідопит
Отож бо воно, за такі гроші придбати Тулку у відмінному стані, і оримувати задоволення від полювання, тим більше для молодого починаючого мисливця.
Шановний Єгор777, так справа в тому, що більшість молодих починаючих мисливців цієї прописної істини не розуміють, або не хочуть розуміти. Ти їм доказуєш, тикаєш носом - що турецька зброя - гі..но , а вони вперто доказують протилежне. Ну що тут поробиш. Зараз яйця стали розумніші за курей.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Плюс к этому, неправдивая, некомпетентная, а часто - и заведомо лживая информация продавцов-консультантов оружейных магазинов ( которые, зачастую, и сами полные профаны в теме оружия!), которым лишь бы побыстрее "впарить" некондицию зеленому охотнику, лишь бы бабки срубить.
 

Єгор777

Снайпер
Шановний Єгор777, так справа в тому, що більшість молодих починаючих мисливців цієї прописної істини не розуміють, або не хочуть розуміти. Ти їм доказуєш, тикаєш носом - що турецька зброя - гі..но , а вони вперто доказують протилежне. Ну що тут поробиш. Зараз яйця стали розумніші за курей.
Ну бачите яка справа, з новим турком зробити селфі тож круто, і те що стружка з нього летить то неважно, головне понти.... а ще із зайчиком в руках, ну то ващє... але з роками то все пройде.... ну хотілося б щоб так було;)
А з надійною курківкою тож не солідно...
 
Зверху