Всеукраїнський мітинг під стінами Кабміну 06.09.2017 р.

Hovarf

Слідопит
Шановні колеги, пропоную вашій увазі лист громадської спілки "Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств" щодо проведення мітингу 06 вересня 2017 року в Києві під стінами Кабміну. З Львівщини вже виїхали мисливці кількома організованими групами для участі в мітингу. Дивно, що досі не було жодної інформації про цей захід на нашому сайті. Поширюйте цю інформацію! Приходьте на мітинг, не даймо зруйнувати та поховати мисливське господарство в Україні!
 

Вкладення

Hovarf

Слідопит
Питання ніби актуальне , а тут - гробова тиша. Дивно якось.
 

Demidl

Мисливець
Взнав уже постфактум... Цікаво чи багато людей з'їхалося, і як справи там.
 

ForestDGB

Мисливець
Справи неважні, людей аж раптом зїхалось десь 600 чоловік з великою натяжкою при чому в основному на 99% Рівненська Житомирська та Львівська область ...знаю бо сам там був ..З нашої Рівненської області приїхало 13 бусів (250 чоловік) переважно працівників мисливських господарств .... Всім іншим мисливцям в основному наплювати...шкода...
 
Суд и только суд.....хотя митинг уже лучше, чем был....но Ассоциация....не та структура...один ПИАР....и руководитель ее личность не однозначная....
 

ForestDGB

Мисливець
Якщо там один піар і керівництво неоднозначне .....прошу- запропонуйте свою пропозицію - кандидатуру найдіть таку людину яка відірве сраку від дивану і буде бігати по судах та держорганах за власний кошт і відстоювати Ваші/Наші інтереси в той час коли ми будемо тут сидіти і дискутувати....і якщо така людина знайдеться я готовий хоч завтра( як член ассоціації) поставити питання на голосуваннях про зміну Голови ....
 
Без полемики....Мое мнение, надо подавать в суд на незаконные действия Минприроды!!! Иски должны быть от всех, начиная от Ассоциаций, заканчивая охотхозяйствами....Должны быть действия на уровне Гослесагентства на Минприроды и Кабмин....
 
Останнє редагування модератором:
  • Like
Reactions: kef

Hovarf

Слідопит
Справи неважні, людей аж раптом зїхалось десь 600 чоловік з великою натяжкою при чому в основному на 99% Рівненська Житомирська та Львівська область ...знаю бо сам там був ..З нашої Рівненської області приїхало 13 бусів (250 чоловік) переважно працівників мисливських господарств .... Всім іншим мисливцям в основному наплювати...шкода...
Я впевнений - основна причина в відсутності інформації. Повторю ще раз, мене дуже здивувало те, що на цьому форумі не було заздалегідь жодної інформації про запланований мітинг. І друга причина - байдужість.
 

kef

Зброяр
Я впевнений - основна причина в відсутності інформації. Повторю ще раз, мене дуже здивувало те, що на цьому форумі не було заздалегідь жодної інформації про запланований мітинг. І друга причина - байдужість.
Дійсно,інформації нуль.
-
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Всім іншим мисливцям в основному наплювати...шкода...
тобто я та інші рядові мисливці мають поїхати власним коштом до Києва, щоб відстояти право мисливських господарств заробити на мені та мені подібних гроші? типу так? я не хочу зараз образити абсолютно всі мисливські господарства, але було багато інформації та негативних відгуків навіть у нас на форумі, про "добропорядність та сервіс" у ПМГ, то за "моє жито мене ж і бито" виходить так... у нас % 80 мисливців не можуть собі дозволити полювати у приватних угіддях де вартість ліцензії перевищує аналогічну від УТМР в рази, а туди ще треба доїхати! а там кожен крок платний - послуги, послуги, послуги... якщо цього сезону косулю чи свиню не встрелю - нічого страшного не станеться. і такої думки певне багато мисливців - тому така байдужість як до самого заходу так і до його обговорення.
 

kef

Зброяр
Збирали автобусами,телефонували і запрошували.Тільки я не міг зрозуміти для чого.Лося несчасного захистити ,чи ліміти для ПМГ встановити???Там як стріляли, що хочуть так і стріляють і не тільки плямистих виродків свинячих....Тому і простих мисливців там багато і не було.....Я не полюю в часних угіддях ,бо не настільки багато маю коштів.......навіть на того самого зайця чи качку.......
тобто я та інші рядові мисливці мають поїхати власним коштом до Києва, щоб відстояти право мисливських господарств заробити на мені та мені подібних гроші? типу так? я не хочу зараз образити абсолютно всі мисливські господарства, але було багато інформації та негативних відгуків навіть у нас на форумі, про "добропорядність та сервіс" у ПМГ, то за "моє жито мене ж і бито" виходить так... у нас % 80 мисливців не можуть собі дозволити полювати у приватних угіддях де вартість ліцензії перевищує аналогічну від УТМР в рази, а туди ще треба доїхати! а там кожен крок платний - послуги, послуги, послуги... якщо цього сезону косулю чи свиню не встрелю - нічого страшного не станеться. і такої думки певне багато мисливців - тому така байдужість як до самого заходу так і до його обговорення.
 

ForestDGB

Мисливець
Справа не в приватниках чи заробітках , а впорушених правах ВСІХ !!!!!! я сам хоч і працюю в приватному господарстві але теж не маю можливість в ньому полювати на копитних... і на мітинг теж їхав за свій кошт і так всі мої колеги половина з яких до приватних угідь немають відношення взагалі, а являються мисливцями того ж УТМР-ра.
Річ в тім що зарез відбулося настрашніше!!!! чого не було при будь якій владі! Стався прецедент, порушилась рівновага - коли плюючи на закони та підзаконні акти Один чиновник не виходячи з фейсбуку та свого кабінету за ради піару та здобуття популісткої підтримки свого електорату, своїм внутрішнім наказам заборонив (закрив ) все полювання на копитних тварин в Україні і для УТМР-а в тому числі Чи ви думаєте , що ліміт на добування копитних затверджується окремо для кожного)))))( я так хочу -така позиція міністра) .... в порушння ЗУ "Про мисливське господарство та полювання" . Порушено мої права !!! як громадянина як мисливця. Ми всі мисливські господарства не проти закриття тогож полювання на лося чи ще на щось......але вибачте є процедура встановлена законом і є ЗАКОН в кінці кінців працюйте в правовому полі.... проведіть облік зафіксуйте чисельність і робіть висновки .....А сьогодні ситуація слідуююча : " мій сусід -браконьєр - да всі вони там такі ..... Сьогодні лось а завтра муфлон чи лань потім олень так і до зайця дійдемо не виходячи із столичного кабінету ...
 
Останнє редагування:
Справа не в приватниках чи заробітках , а впорушених правах ВСІХ !!!!!! я сам хоч і працюю в приватному господарстві але теж не маю можливість в ньому полювати на копитних... і на мітинг теж їхав за свій кошт і так всі мої колеги половина з яких до приватних угідь немають відношення взагалі, а являються мисливцями того ж УТМР-ра.
Річ в тім що зарез відбулося настрашніше!!!! чого не було при будь якій владі! Стався прецедент, порушилась рівновага - коли плюючи на закони та підзаконні акти Один чиновник не виходячи з фейсбуку та свого кабінету за ради піару та здобуття популісткої підтримки свого електорату, своїм внутрішнім наказам заборонив (закрив ) все полювання на копитних тварин в Україні і для УТМР-а в тому числі Чи ви думаєте , що ліміт на добування копитних затверджується окремо для кожного)))))( я так хочу -така позиція міністра) .... в порушння ЗУ "Про мисливське господарство та полювання" . Порушено мої права !!! як громадянина як мисливця. Ми всі мисливські господарства не проти закриття тогож полювання на лося чи ще на щось......але вибачте є процедура встановлена законом і є ЗАКОН в кінці кінців працюйте в правовому полі.... проведіть облік зафіксуйте чисельність і робіть висновки .....А сьогодні ситуація слідуююча : " мій сусід -браконьєр - да всі вони там такі ..... Сьогодні лось а завтра муфлон чи лань потім олень так і до зайця дійдемо не виходячи із столичного кабінету ...
Підтримую Віші слова на всі 100%!!!
Від себе добавлю, що мисливське господарство - це галузь економіки, в якій працюють люди, платять податки, отримують заробітну плату та утримують свої родини. Для мене, як директора мисливськовпорядчого підприємства, це також "удар нижче пояса".....:(:(:(
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
і на мітинг теж їхав за свій кошт
бо
я сам хоч і працюю в приватному господарстві
а це називається сидіти без роботи, і на сьогодні це реально страшно, коли немає постійної роботи
Для мене, як директора мисливськовпорядчого підприємства
бачите , теж директор. тепер чекаємо бачення проблеми пересічного мисливця, який через незатвердження лімітів на копитних не купить 2 ліцензії на лося та одну на кабана.
 
  • Like
Reactions: kef
бо

а це називається сидіти без роботи, і на сьогодні це реально страшно, коли немає постійної роботи

бачите , теж директор. тепер чекаємо бачення проблеми пересічного мисливця, який через незатвердження лімітів на копитних не купить 2 ліцензії на лося та одну на кабана.
Я такий же пересічний мисливець як і ВИ!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

ForestDGB

Мисливець
повірте якби наш бізнес ( в даному випадку мисливське господарство) залежав виключно від послуг мисливця я б вже давно перекваліфікувався... але основне джерело надходжень це вливання їх власників ( інтузіастів) ...і це не стосується саме приватних в нас в області 78 господарств і приватних із них( які намагаються заробляти на полюванні) менша половина найбільша частина громадські організації -клуби місцевих мисливців (масштабом в одну або дві сільських ради) і вони утримують угіддя з власної кишені , працюючи в інших сферах.... і для них полювання не просто вбивство , а господарювання на своїй землі де вони мешкають і всі полювання вони роблять в першу чергу для задоволення потреб своїх членів клубу-безкоштовно ...так як і УТМР тільки в меншому масштабі.
 

kef

Зброяр
Бідні в ПМГ не полюють і їх не створюють.І основний заробіток ПМГ не членські проплати.....І що там робиться то вже інша тема..,і не тільки в північних районах........Нажаль купюри з портретами президентів США перекривають будь які проблеми місцевих та простих мисливців.І якби не було вигоди,-то до Києва ніхто і не їхав......Просто багато мисливців навіть і не знали про цей мітинг,думаю що якби він стосувався розпаду (знищення) угіддя УТМР по всій Україні,то підтримка була б набагато більша і активніша.Так як полювати на територіях УТМР більше є можливості у простих мисливців........Я так думаю.
 
Зверху