Всеукраїнський мітинг під стінами Кабміну 06.09.2017 р.

Hovarf

Слідопит
Ого, як тема оживилася. Правда , коли вже "поїзд пішов".
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
Ого, як тема оживилася. Правда , коли вже "поїзд пішов".
Я гадаю,що він тільки починає відправлятися .Скількі колишніх угіддь УТМР зараз перейшло в ПМГ.......Є таки мисливці що немають можливості на своїх землях біля села нето що полювати а і в ліс без дозволу ходити.....
 

Hovarf

Слідопит
тобто я та інші рядові мисливці мають поїхати власним коштом до Києва, щоб відстояти право мисливських господарств заробити на мені та мені подібних гроші?
Шановний колего, дозволю собі трихи з Вами не погодитись. Ви стверджуєте, що дана проблема стосується тільки приватних мисливських господарств, бо вони втрачають гроші на індивідуальному полюванні (яке мало б вже проводитись, але через відсутність лімітів - НЕ проводиться). В деякій мірі- це так. Але хіба громадські організації від цього не потерпають? Хіба районні організації УТМР не могли б за цих кілька місяців і собі копійчинку заробити на інд. полюв. на козлика? Може не всі, звичайно, але ті кому ліміт дозволяє і клієнти є - то чому б ні. Власне тому мене і дивує позиція керівництва УТМР - найбільшої громадської організації мисливців - моя хата скраю.
 

Hovarf

Слідопит
якщо цього сезону косулю чи свиню не встрелю - нічого страшного не станеться.
Звичайно, що нічого не станеться, та питання в іншому - якщо зараз пройде цей номер з лосем і непідписання лімітів, то де гарантія що через рік - два зайця і крижня не внесуть в червону книгу?
 

MAPODEP

Мисливець
Звичайно, що нічого не станеться, та питання в іншому - якщо зараз пройде цей номер з лосем і непідписання лімітів, то де гарантія що через рік - два зайця і крижня не внесуть в червону книгу?
внесуть, якщо і далі популяція буде зменшуватись, он лося вже ж вибили!
 

ForestDGB

Мисливець
внесуть, якщо і далі популяція буде зменшуватись, он лося вже ж вибили!
що вже вибили так??? А я і не знав знову все пропустив ..таку халяву хоча ні у мене є загашник я знаю лісництво по сусідству де його чисельність 50 голів на 5 тис. га ще встигну повибивати ...що дарма його там охороняли 10 років...правда...
 

MAPODEP

Мисливець
що вже вибили так??? А я і не знав знову все пропустив ..таку халяву хоча ні у мене є загашник я знаю лісництво по сусідству де його чисельність 50 голів на 5 тис. га ще встигну повибивати ...що дарма його там охороняли 10 років...правда...
можливо ви не знаєте що раніше лось в Кіровоградській області в посадках жив, а його вже років 20 не має. Та й в інших степових областях жив, але вже не має! Так лося стало більше як ви думаєте?
 

ForestDGB

Мисливець
Там де його охороняють і правильно ведуть господарство -так!!! тільки в моєму господарстві за останіх 5 років здуваючи з нього пилинки його чисельність виросла в тричі. І що тепер нам закривають полювання бо у Кіровограді його вклали...
 

MAPODEP

Мисливець
Все правильно, його там немає, але тому що лось ніколи і не жив в степових областях. Його природний ареал - північ України - зона мішаних лісів та лісостеп.
та що ви таке кажете, якщо степовий район то це не значить що зовсім не має ні лісів, ні посадок! Звісно не має такої великої кількості лісів як навколо Києва наприклад, але це не значить що лосеві зовсім не має де жити
 

mulyavchik

Снайпер
Лося,шановні форумчани у нас в достатній кількості щоб на віть проводити на нього полювання. Але "великий еколог, знавець природи та невтомний патріот "України пан Борейко та компанія,через проф.Межжеріна (якщо не помиляюсь)який спеціалізується на рибах та дрібних гризунах,просунули все таки заборону полювання на лося.Ось і маємо те що маємо.А якщо сидіти склавши руки тоці ж самі мудаки просунуть ще пару законів за якими скажуть що зайця в нас теж критична кількість і його треба занести в Червону книгу а полювання прикрити років так на 20. Але деяким усі ці заборони та внесення у Червону книгу до самої сраки. Хто бив той буде бити. І срати він хотів на всіх і на все. Але було б класно якби працювали у нас закони. Зловили б одного,другого такого "діяча" впаяли б по самі годі з конфіскацією усього та щей штраф чималий то може б він почухав би свою башню та й подумав би стоїть воно того чи ні. Хоча браконьєрять далеко не бідні люди.які в тому мясі недуже і нуждаються.Якось так. Може не в тему то хай тоді модери зітруть.
 
Останнє редагування модератором:
Зверху