що то було)))???

Призрак 153

Слідопит
26вересня,після обіду,мені зателефонував чолов'яга,з пропозицією продати йому трос,назвався КИРИЛОМ ДЯЧЕНКОМ з Дніпропетровської обл., пгт Магдалинівка...обсудивши деталі, я йому повідомив, що відправлю замовлення після оплати на карту-пб-,відправив йому реквізити,підготував замовлення,відрізавши від основного метражу потрібну довжину,і сповістив Кирила що замовлення готове до відправки,чекаю на оплату....в тей день оплати не було,на слідуюючий день,надіслав йому повідомлення,приблизно тим же змістом що і попереднім(вечірнім,був дзвінок)....так не дочекався ні відповіді ні причини(поясненя)від замовника,що трапилося....ось його телефон,==0961152484==що головне, що робив замовлення по телефону,в тему не написав нічого,....можливо була думка що відправка буде без оплати,...можливо щось інше....то вирішив написати в тему, щоб попередити форумчан.....ДЯКУЮ!
 

tyrist 1945

Тигр
26вересня,після обіду,мені зателефонував чолов'яга,з пропозицією продати йому трос,назвався КИРИЛОМ ДЯЧЕНКОМ з Дніпропетровської обл., пгт Магдалинівка...обсудивши деталі, я йому повідомив, що відправлю замовлення після оплати на карту-пб-,відправив йому реквізити,підготував замовлення,відрізавши від основного метражу потрібну довжину,і сповістив Кирила що замовлення готове до відправки,чекаю на оплату....в тей день оплати не було,на слідуюючий день,надіслав йому повідомлення,приблизно тим же змістом що і попереднім(вечірнім,був дзвінок)....так не дочекався ні відповіді ні причини(поясненя)від замовника,що трапилося....ось його телефон,==0961152484==що головне, що робив замовлення по телефону,в тему не написав нічого,....можливо була думка що відправка буде без оплати,...можливо щось інше....то вирішив написати в тему, щоб попередити форумчан.....ДЯКУЮ!
А може захворів? все може статись..
 

Призрак 153

Слідопит
то можна ж було хоть сповістити ,чи про відмову чи про перенесення строку відправки...а то ні слуху і ні духу...
 

krushinski00

Снайпер
26вересня,після обіду,мені зателефонував чолов'яга,з пропозицією продати йому трос,назвався КИРИЛОМ ДЯЧЕНКОМ з Дніпропетровської обл., пгт Магдалинівка...обсудивши деталі, я йому повідомив, що відправлю замовлення після оплати на карту-пб-,відправив йому реквізити,підготував замовлення,відрізавши від основного метражу потрібну довжину,і сповістив Кирила що замовлення готове до відправки,чекаю на оплату....в тей день оплати не було,на слідуюючий день,надіслав йому повідомлення,приблизно тим же змістом що і попереднім(вечірнім,був дзвінок)....так не дочекався ні відповіді ні причини(поясненя)від замовника,що трапилося....ось його телефон,==0961152484==що головне, що робив замовлення по телефону,в тему не написав нічого,....можливо була думка що відправка буде без оплати,...можливо щось інше....то вирішив написати в тему, щоб попередити форумчан.....ДЯКУЮ!
Обично також можу відправити і скидую номер трека разом з номером карти.но взяв всеж за правило спочатку проплата пізніше товар(звісно постійні колеги мають перевагу)
 

2108_Андрей

Новачок
11.01.2023
+380961152484 Дяченко Кирилл с пгт Магдалиновка Днепропетровской области , на ОЛХ заказал товар наложенным платежом, я ему отправил товар и квитанцию на вайбер. Спустя неделю посылку некто не забрал и не отказался. Срок хранения посылки на новой почте платный через неделю , звоню этому типу с другого номера взял трубку и говорит что не забрал потому что доставка дорогая. После чего стал в не зоны действия. Будьте внимательны...
 

old hunter

Снайпер
підготував замовлення,відрізавши від основного метражу потрібну довжину,і сповістив Кирила що замовлення готове до відправки,чекаю на оплату.
я ему отправил товар и квитанцию на вайбер. Спустя неделю посылку некто не забрал и не отказался.
Дорослі хлопці зробили помилки яких робити не треба.
Маемо передбачуваний результат.

Я навіть посилку не пакую поки немае предоплати (хоча б за пересилку). Бо прийшлось розпаковувуати декілько разів.
Навіть тут звиду чемні люди клялись і божились, що забираю точно, а потім з різних причин пропадали.

Вік живи вік учись.
 
Зверху