зникло дві суки курцхаара

игрок

Мисливець
Зникло моі дві суки курцхаара 24.11.2017 в вечері син випускае кожного дня перед годуванням в пятнецю не вернулись, 5 день немає, сам знаходжусь в польші, можливо викрадення, допожіть може десь появились. Зникли в Чемеровецькому рн. Хмельницької обл.
Одна кофейна друка кофе в скрап
Телефон 0978415290 вайбер на Україні буду 15 грудня.
 

BORWAND

Мисливець
По прозьбі власника виставлю фото собак якщо щось не так вибачаюсь.
upload_2017-11-30_9-22-10.jpeg
upload_2017-11-30_9-22-34.jpeg
З Повагою.
 

игрок

Мисливець
Тільки позвонили що собаки були на заправці в чернівцях потримали і випустили півгодини тому може хтось є з чернівців допоможіт
 

игрок

Мисливець
Дякую за допомогу поїхав мій син з родичами виявилось що ввечері були на заправці а рано в с.мамаївці і рано забрали їх звонили нателефон розмова... Шукаєм псів а унас дві суки кофейна і в скрап, зфотаграфуйти їх ми нічого небудем фотагрфувати і більше нехотіли спілкуватись по приїзді чоловік який їх передав зказав що це кабелі потім опять доних дозвонились вони повідопили що вони забрали два кабеля один в скрп другий кофейний хотіли подивитись на них адреса недали і відмовились спілкуватись
 

sen222

Мисливець
Дякую за допомогу поїхав мій син з родичами виявилось що ввечері були на заправці а рано в с.мамаївці і рано забрали їх звонили нателефон розмова... Шукаєм псів а унас дві суки кофейна і в скрап, зфотаграфуйти їх ми нічого небудем фотагрфувати і більше нехотіли спілкуватись по приїзді чоловік який їх передав зказав що це кабелі потім опять доних дозвонились вони повідопили що вони забрали два кабеля один в скрп другий кофейний хотіли подивитись на них адреса недали і відмовились спілкуватись
Маєте пл номер поспілкуємося по телефону
 

игрок

Мисливець
Мій телефон
Український 0978415290 на данийчас можна звязатись через вайбер бо знаходжусь в польші
Польський +48880871619
Якщо хтось щось взнає маякніть я перезвоню
В чернівцях будем задіювати міліцію
Може це і кобелі але одночасно зникли одної масті і породи собаки і відмовлятись їх показати на води на думку що їх приховують
 

sen222

Мисливець
Мій телефон
Український 0978415290 на данийчас можна звязатись через вайбер бо знаходжусь в польші
Польський +48880871619
Якщо хтось щось взнає маякніть я перезвоню
В чернівцях будем задіювати міліцію
Може це і кобелі але одночасно зникли одної масті і породи собаки і відмовлятись їх показати на води на думку що їх приховують
Я покидав по багатьох групах на ФБ, якщо хтось щось підпише то я Вам наберу,я також зараз в Польщі!
 

игрок

Мисливець
На форумі є багато фото собак но з телефона я перемістити не можу мій син завтра постарається більше фото викласти дуже дякую небайдужим людям
Завтра і в неділю буде охота може хтось щось взнає буду дуже вдячний
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Вам бажаю знайти ваших друзів. А сам ще раз замислився над необхідністтю встановлення ідентифікаційного чіпа. І в разі подібної ситуації довести право власності на собаку.
 

игрок

Мисливець
Тільки що позвонили волонтерка яка виставила фото на заправці говорить похожих собак бачила опять але до мене звонять через треті люди я в польші дурію, тереторіально незнаю син десь на форумах викинум фото.
 

sen222

Мисливець
Тільки що позвонили волонтерка яка виставила фото на заправці говорить похожих собак бачила опять але до мене звонять через треті люди я в польші дурію, тереторіально незнаю син десь на форумах викинум фото.
Даа запар канєшно Вам!!!
 
Зверху