243 vin калібр для чого ?

Pavlo1987

Новачок
Доброго часу .
Під кажіть хто має в користуванні рушницю в 243 калібрі , як даний боєприпас веде себе в роботі , можливо бачення відносно самої кулі , яку краще купувати і на якого звіра . Завчасно дякую за відповіді .
 

стасооныч

Мисливець
вітаю!
у нас у колективі є 2 одиниці 243 та дві 308!Як розказує власник 243-куля легка,залежна від повітря,але швидкість вища чим у 308!!
якщо 243 працюєшь мо мєсту(звіра) то ладица,а якшо по кендюхам ,то прийдеться побігать..
та й сам боєприпас на 243 не дешево коштує
пс:якшо я б купував карабін, то обома руками взяв 308
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Доброго часу .
Під кажіть хто має в користуванні рушницю в 243 калібрі , як даний боєприпас веде себе в роботі , можливо бачення відносно самої кулі , яку краще купувати і на якого звіра . Завчасно дякую за відповіді .
Підсвинок коза нормально (ходова загонна), їм наскільки я знаю з вишки полюють, а з вишки як самі розумієте лягають і трофейні екземпляри але то має бути постріл по місцю
 

Pavlo1987

Новачок
Особисто користувався 30-06 прекрасний калібр але вирішив змінити на більш легший з кращою балістикою тому і задумався над 243 в напівавтоматі . На даному етапі цікавить стрільба не в корпус а в голову , щоб давати звіру шанс .
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Особисто користувався 30-06 прекрасний калібр але вирішив змінити на більш легший з кращою балістикою тому і задумався над 243 в напівавтоматі . На даному етапі цікавить стрільба не в корпус а в голову , щоб давати звіру шанс .
Який шанс у звіра при попаданні в голову???))))) 30-06 саме воно!!! Тут питання на які відстані хочете полювати??? 243 більш точний але енергетика сильно падає, хочете щоб і сильно і далеко тоді 300 він маг)))) і помніть чим швидше куля летить тим швидше горить ствол
 

Pavlo1987

Новачок
Який шанс у звіра при попаданні в голову???))))) 30-06 саме воно!!! Тут питання на які відстані хочете полювати??? 243 більш точний але енергетика сильно падає, хочете щоб і сильно і далеко тоді 300 він маг)))) і помніть чим швидше куля летить тим швидше горить ствол
Шанс що не попаду ...
 

БЮВ

Слідопит
Пошли на охоту с подхода два моих знакомых. У одного "Тигр" у другого "Чешска збройовка" в 243. Идут, хозяин 243 нахваливает свой калибр. Второй бубонит "гавно твой 243". По первому кабану ударил "Тигр" - зверь ложится на месте. В другом квартале стреляет "Чех". Гонялись за подранком долго и нудно. Не добрали. Лицензии закрыли.
 

Ohotnik47

Слідопит
Мисливська нарізна зброя, не великих калібрів, вимагає точного попадання.
Для того щоб точно попадати - стріляти треба регулярно, придбайте для тренувань щось, а коли з'явиться впевненість то і з 243 буде звір лягати.
Також маю в користуванні 30-06, патрони споряджаю як на 308 - використовую на облавах коли приходиться стріляти по швидкорухаючись цілі.
На індивідуалці користуюсь 223 - все по чому стріляв лягало або на місці, або на 50метрах.
 

БЮВ

Слідопит
Безусловно - нужен настрел. Но тренироваться 243 нужно быть очень обеспеченным человеком. Такие тренировки не каждому по карману
 

Ohotnik47

Слідопит
Шанс що не попаду ...
Якщо вже вирішили стріляти, то не просто в голову (це не 30-06), а в мозок.
Коли нема впевненості що попадете, або не стріляйте взагалі, або бийте по легенях - правильна куля покладе на місці. Бажано для страховки мати нормальну собаку.
 

Свій

Новачок
Мені теж цікавий 243калібр. Але приглянулись ремінгтони 783 обидва 223 і 243. При умові що в них один крок нарізів."твіст" 1/9 де максимальна маса кулі до 5ти грам. В основному4.8 грами. Це рекомендації для твіста 1/9. Тоді цілком логічне запитання. ПРИ ОДНАКОВОМУ КРОКОВІ НАРІЗІВ. НАВІЩО 243? ЯКЩО ПАРАМЕТРИ РЕКОМЕНДОВАНИХ ПУЛЬ ОДИНАКОВІ. Якщо хтось зможе пояснити, теж буду вдячний.
 

Pavlo1987

Новачок
Разная кинетика и балистика а это более чем для точной и мощной стрельбы правда есть и свои недостатки
 
Зверху