Продам щенків руского спаніеля

galatuh

Новачок
асус 572.jpg
асус 572.jpg
Продаються щенки руского спаніеля родились 5 березня 3 суки 5 кобельків черно пегі документи ККУ мамка хороша в полюванні куропатка фазан заець з голосом і коза також з голосом маю своїх підсадних їх не трогае а ту що добуду приносить тел 067-77-33-991 ціна 200 у.е
 

bazalt

Мисливець
В мами погляд - такий буває лише у спанієльок)). Написали ж - документи ККУ.
П.П.С. А про Засранськ сильно. bazalt, Ви звідти? Шукаєте земляків?
Судячи з Вашої аватари Ви саме звідти, і Ви вже точно не мій земляк.
А от адресу ТС повинен був вказати уже впершому пості, і без додаткових прохань,
 

galatuh

Новачок
Польові дипломи є?
Так получилось в житті пока були гроші так по виставках їздив по екстерьеру есть два диплома а поміняв місце проживання так і більше нікуди не можу позволить поїхать 4 рази приводила щенків і всі дуже раді з усіма спілкуюсь
 

galatuh

Новачок
Так получилось в житті пока були гроші так по виставках їздив по екстерьеру есть два диплома а поміняв місце проживання так і більше нікуди не можу позволить поїхать 4 рази приводила щенків і всі дуже раді з усіма спілкуюсь
у кобеля багато дипломів можу уточнить а можу тел скинуть
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Судячи з Вашої аватари Ви саме звідти, і Ви вже точно не мій земляк.
А от адресу ТС повинен був вказати уже впершому пості, і без додаткових прохань,
Ви майже в кожному розділі когось беретесь вчити уму разуму, а самі вибачте розумом не блещете, ось вам правила подачі оголошень у цьому розділі:

Згідно правил форуму є три ОБОВЯЗКОВІумови виставлення теми на форумі!

1. Вказати наявність документів на собаку і виставити їх скан в темі (продаж без документів карається баном)
2. Ціну на собаку.
3. Фото собаки,або щеня яка виставлена на продаж.

За не виконання будь якої з умов тема видаляється без попередження! За повторне виставлення з тією ж помилкою БАН.

Що тут про адресу?



Дякую за увагу.
З повагою.
 

AND KOV

Снайпер
Ви майже в кожному розділі когось беретесь вчити уму разуму, а самі вибачте розумом не блещете, ось вам правила подачі оголошень у цьому розділі:

Згідно правил форуму є три ОБОВЯЗКОВІумови виставлення теми на форумі!

1. Вказати наявність документів на собаку і виставити їх скан в темі (продаж без документів карається баном)
2. Ціну на собаку.
3. Фото собаки,або щеня яка виставлена на продаж.

За не виконання будь якої з умов тема видаляється без попередження! За повторне виставлення з тією ж помилкою БАН.

Що тут про адресу?



Дякую за увагу.
З повагою.
ККУ допускае собак к вязке без дипломов, по моему, у каждого свое и все подогнано под закон)))
Родители с документами.
Такие у них правила, в рамках закона.
Уточню завтра...
 
Останнє редагування:

Russ

Мисливець
ККУ допускае собак к вязке без дипломов, по моему, у каждого свое и все подогнано под закон)))
Родители с документами.
Такие у них правила, в рамках закона.
Уточню завтра...
Ангел писал не про документы. Там про людей и о их отношении друг к другу.
 

AND KOV

Снайпер
Сппниель, самая человеческая собака,
идеальная порода для городского охотника, и как для начинающего тоже.
Рюкзак, амуниция, электричка и спаниель, луга - и все это романтика которую дополняют преданый и в тоже время независимый взгляд спаниэля... ох....как давно это было...
Луга -выкупили ,застроили, и остались еще рюкзаки , амуниция и не подверженый времени и давлению перевернувшегося растленного мира -уверений,независимый, гордый и преданый взгляд спаниэля, молча говорящий своим взглядом хозяину----поехали мой родной, поехали дружище с этого мира суеты в поля свободной романтики...
 
Зверху