Патрон D Dupleks Monolit 32 кал. 12/70 пуля Monolit вес 32 г

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Наверное, нигде. Только готовые патроны. По крайней мере я не нашел. Так, в частном порядке, нашел пару-тройку штук, скорее всего из разобранных патронов из коллекциях.
 

ATIS

Снайпер
Нажаль тільки в патроні. Якщо хочеться самокрута можете спробувати кулю Іванова,особисто мені вона більше подобається ніж моноліт , або нехай хтось точне Рубейкіна. Всі три кулі варті уваги.
 

kozak_1975

Слідопит
Осталось Рубейкіна 5шт,і не можу знайти ні Рубейкіна ні Іванова
може щось підкажете?
 

ATIS

Снайпер
Що ж тут підкажеш, шукайте токаря + латунь (на худий кінець сталь) і вперед. Креслень куль повно в інтернеті. Хороший токар за день вам зробить запас на пару років. А Іванова де не де ще попадаються в магазинах, тра шукати.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Поднимим тему.Вопрос:,может кто знает сими пули где можно купить, если можно,или они только в патроне?Заранее. благодарствую за ответ.
Я писав виробнику, кажуть тільки патрони. Те саме Тахо Ураган.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Мабуть трохи не те саме.Бачив але не стріляв,не вивчав не тестив,за підказку Вам дякую,мабуть треба придбати та спробувати,як вважаєте?
Некоректно висловився, вибачте. Те саме сказали на Тахо про кулі Ураган.
 

Mykola STARyy

Снайпер
А кулі справді зовсім різні.
 

kozak_1975

Слідопит
Та і Бог з ними,ми ж мисливці,Ми завжди допоможемо один одному ,знайдемо діалог та порозуміння,чи не так?:)
 

КДН

Слідопит
моноліт 32,стріляю з 0,75. Зауважень немає. Точно і надійно.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

huntumy

Зброяр
Одна из самых точных пуль. В принципе все хвостатые пули летят хорошо. У кого то хуже а у кого то идеально.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
По сути если разобраться то пуля монолит-єто доработанная пуля рубейкина. Стрелять ею можно из д/с до чока. Но если есть сомнения то можно разобрать патрон и прогнать пулю по стволу и станет ясно можно ею стрелять или нет. Брат стрелял из мц2112, никаких проблем летит хорошо.
 

Барс78

Мисливець
По сути если разобраться то пуля монолит-єто доработанная пуля рубейкина. Стрелять ею можно из д/с до чока. Но если есть сомнения то можно разобрать патрон и прогнать пулю по стволу и станет ясно можно ею стрелять или нет. Брат стрелял из мц2112, никаких проблем летит хорошо.
Диаметр тела пули по железу 16 мм, изготовитель указывает, что лучший бой и д/с чок и не рекомендует для стволов с увеличенной сверловкой.
 

bobhunter

Мисливець
Я зі свого ІЖ-12 ( діаметр канала 18.2мм)стріляю монолітом 32 та 28, як з верхнього ствола(чока) так і з нижнього(напівчока), попередньо я розібрав патрон та прогнав кулю через ствол. Можу з впевненістю говорити що пуля дуже кучна і має велику зупиняючу дію, принаймні в мене так.Також стріляю цими кулями з ТОЗ-34 (діаметр канала 18.5мм), але тільки з нижнього свола чока, в мене заявлено що рушниця має дульні звуження верхній-чок, нижній-напів чок, а насправді нижній-чок, верхній-усилений чок. З тоза також летить кучно.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Подскажите может кто пользовался этими патронами Dupleks с пулей Монолит - можно ли стрелять из ружья марки ИЖ - 12 ?
Можна-можна! На оф.сайті Дуплекс написано, що всі кулі (тіло кулі) ідуть з діаметром 16 мм + сам міряв штангелем, от.
У мене рушниця ТОЗ-34 ЕР, звуження нижній 1.0 мм, верхній 1.3 мм.
Стріляв "МОНОЛІТ 28" з чока 1.0 мм, летить на УРА і доволі точно!
S80513-10095907.jpg

S80513-10103997.jpg

Тепер робим замір, ТОЗ-34, канал ствола 18.5 мм, чок 1.0 мм, на виході ствола 17.5 мм, а куля 16 мм, значить зазор між тілом кулі і стінкою ствола сягає 1.5 мм! Верхній ствол у мене 1.3 мм, на виході 17.2 мм, куля 16 мм, заром між кулею і стінкою 1.2 мм! (Хотя по паспорту у мене чок і п/чок, а реально 1.0 і 1.3 мм)
Ваш замір з ИЖ-12, ствол 18.2 мм, нижній ствол п/чок 0.5 мм, на виході 17.7 мм, зазор між кулею і ствола 1.7 мм. Верхній ствол чок 1.0 мм, на виході 17.2 мм, зазор між кулею і ствола 1.2 мм! Так що стріляйте сміло і не боячись! Навіть, якщо у Вас чоки "грають", хай там плюс/мінус 2-5 мм, все одно стріляти безпечно!
 

кей

Мисливець
Можна-можна! На оф.сайті Дуплекс написано, що всі кулі (тіло кулі) ідуть з діаметром 16 мм + сам міряв штангелем, от.
У мене рушниця ТОЗ-34 ЕР, звуження нижній 1.0 мм, верхній 1.3 мм.
Стріляв "МОНОЛІТ 28" з чока 1.0 мм, летить на УРА і доволі точно!
Переглянути вкладення 374708
Переглянути вкладення 374709
Тепер робим замір, ТОЗ-34, канал ствола 18.5 мм, чок 1.0 мм, на виході ствола 17.5 мм, а куля 16 мм, значить зазор між тілом кулі і стінкою ствола сягає 1.5 мм! Верхній ствол у мене 1.3 мм, на виході 17.2 мм, куля 16 мм, заром між кулею і стінкою 1.2 мм! (Хотя по паспорту у мене чок і п/чок, а реально 1.0 і 1.3 мм)
Ваш замір з ИЖ-12, ствол 18.2 мм, нижній ствол п/чок 0.5 мм, на виході 17.7 мм, зазор між кулею і ствола 1.7 мм. Верхній ствол чок 1.0 мм, на виході 17.2 мм, зазор між кулею і ствола 1.2 мм! Так що стріляйте сміло і не боячись! Навіть, якщо у Вас чоки "грають", хай там плюс/мінус 2-5 мм, все одно стріляти безпечно!
Мабуть Ви хотіли сказать 0,2-0,5 мм
 

1.11

Слідопит
Вот что нашол я
За последние годы на оружейном рынке появились несколько новых видов сверловок стволов, специально предназначенных для стрельбы дробью. Пули производства Ddupleks в основном ориентированы на классическую сверловку канала ствола 18,4 мм, но при стрельбе из Browning в исполнении Backbore®, где канал 18,8 мм, результаты кучности значительно ниже.
Правильно. Обтюрация очень низкая, может иметь место прорыв газов, пуля в стволе болтается. 18,8 мм сделано для сброса давления в стволе потому, чт0 материал ствола и толщина стенки не обеспечивают необходимую прочность.
Какие еще могут быть вопросы,если вы сами видите,что ствол вашего ружья полностью вписывается в требования?
Не надо путать сужение в конце ствола - всего до 20-40мм и сам ствол просажен до 18,27мм на длину 700мм. Давление возрастет.
Опасения могут иметь место.
 
Останнє редагування:
Зверху