Продам сука эпаньол бретон г. Кропивницкий

Статус
Закрита.

JAGDUNIVERSAL

Мисливець
Порода : Эпаньол Бретон
FRIS (IRVIN - LUNA) вл. Демьяненко А.И.


Телефоны:
+380675203374 - Viber - Киевстар
+380994456131 - WhatsApp - Vodafone (МТС)
jagduniversal.ua@gmail.com
jagd@i.ua
Цена - 100 у.е.
 

Кайзер

Мисливець
То мабуть до школи скупити йійі немає за що от і вирішили продати! Ги..
Тільки чомусь ніхто не враховує,що за 100у.о вам пропонують поставлену,готову для полювання собаку.Без затрат на натаску,вакцинацію,виставки, змагання,харчі....
 

OlegSch

Мисливець
Тільки чомусь ніхто не враховує,що за 100у.о вам пропонують поставлену,готову для полювання собаку.Без затрат на натаску,вакцинацію,виставки, змагання,харчі....
Це, шановний, не головне. Головне те, що ніхто, а саме власник, не враховує як буде цій собаці. Яка сім років прожила в родині, вірою та правдою служила власнику, напевно любить його. Але тепер, коли їй залишилось не так багато, її продають як непотріб за якихось 100 баксів. А ви кажете харчі, вакцінація... То все не важливо, важливо те що люди втрачають, або вже втратили, совість. А може її і не було наколи.
 

Корнилов

Снайпер
Тільки чомусь ніхто не враховує,що за 100у.о вам пропонують поставлену,готову для полювання собаку.Без затрат на натаску,вакцинацію,виставки, змагання,харчі....
А может там не было ни натаски ни вакцинации ни выставок... И может она и к охоте ни кого отношения не имеет!
 

cagor

Слідопит
А я думаю что там есть все дипломы, и собака рабочая, может это племенная собака, и после определенной вязки ее продают, знаю есть такая практика, и думаю что в таком случае это хорошо , пусть на старости лет нормально поохотится, ей еще года три можно будет.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

JAGDUNIVERSAL

Мисливець
Сука пока свободная!
Обращайтесь!
 

max_78

Мисливець
Собака красивая, я думаю новый хозяин не пожалеет, а вот сможет привыкнуть к новому хозяину, это другой вопрос.
 
Статус
Закрита.
Зверху