Видалили тему.

червень

Мисливець
Добрий день. Чому видалили мою тему про продажу мотора до човна? Без попереджень, створена сьогодні біля обіду, а вже видалено?
 

ATIS

Снайпер
Це вже в модера потрібно питати. Є правила розміщення оголошення на форумі, ви їх читали? Якщо так то передивитися своє оголошення, можливо там було порушення за що її знесли
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Добрий день. Чому видалили мою тему про продажу мотора до човна? Без попереджень, створена сьогодні біля обіду, а вже видалено?
Це фабула вашого повідомлення про продаж мотору:

Продам лодочний мотор Prsun T2.6BM. Куплений к 2017 році маг. "Капітан". Усі документи(договір, свідоцтво, виписка, чек) для реєстрації. Мотор майже новий. використовувався декілька разів. Ціна 7 000грн.
Як ви думаєте має шанс на життя така тема???
 

червень

Мисливець
Цілий день мав проблеми через якогось клоуна зі Славути. Завозив на мотор автостанцію, повертав мотор, кошти, тепер ще видалили повідомлення. Дайте пояснення......
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ви спочатку зареєструйте мотор,а вже потім продавайте його на форумі!!!Невже тяжко прочитати Правила форуму???Там все ясно і дохідливо написано і розписано.
 

червень

Мисливець
Я маю усі документи на право властності, що значить " зареєструйте" !!!
У вас усі мотори продаються без такого коментаря, чому до мене така увага???
 

червень

Мисливець
Дякую.
Я виставив на інших сайтах об'яву.
Просто добиває моразм....... Не розібравшись, щось видаляти.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Чек з магазину-це ще не право власності!!!Державна реєстрація двигунів для човнів обов'язкова!!!
Я маю усі документи на право властності, що значить " зареєструйте" !!!
А оце точно маразм,який вже декілька постів не перебити.
 
Зверху