Порох пироксилиновий сп спорт

Александр Васин

Мисливець
Бо ви скажете шо відео підробка і комісія, яку треба буде організувати ,куплена,Є така катігорія людей які самі брешуть,і про інших думають.
 

ATIS

Снайпер
Бо ви скажете шо відео підробка і комісія, яку треба буде організувати ,куплена,Є така катігорія людей які самі брешуть,і про інших думають.
Шановний, я вас брехуном не називав, так що будь ласка стримайте свої емоції, не потрібно розкидатися словами, за них часом потрібно відповідати. На фото я бачу кульовий отвір, шротовий все одно б був з переферією. З десяти метрів буде безформений, рваний отвір, розміром з яблуко.
 

Александр Васин

Мисливець
Я знав що ви відмовитесь.......:D:D:D
Зробив відео ,але при загрузці каже шо відео такого формату не загружается,шо не так незнаю Я у цьому не сильний.Можу прислати Вам флешку кажіть куди (флешка за ваш рахунок).З пов.
 

Trigal

Снайпер

Phantom_A

Мисливець
Я кажется знаю, где собака зарыта - ОЧЕНЬ мягкая дробь, сильно жесткий аммортизатор (возможно сильно сжат), и может быть с навеской беда... Дробь сминает в "пулю".
Дробь у Вас покупная или самолей?

А как эта дробь ведет себя на каком-то другом порохе?
 

ldkukr

Снайпер
Ну от і добре.Не маю мети щось доводити.Та і хлопотно це.Кожен міряє по собі.
Спасибо Александр Васин. Вот и такое бывает!
Самое интересное видео за последнее время!
знать бы скорость?
ОЧЕНЬ мягкая дробь
Она не слипается, ее деформирует, но периферия все равно должна быть. Может недогруз дроби, пороха много скорость большая.
 
Останнє редагування:

huntumy

Зброяр
Там 15 метрів?
Діло тут не в порохі. Дроб злипнуться не може. Таким способом багато хто заряджає. Такого не було. Однозначно щось не те.
 

Lex12310

Мисливець
Скорее всего вопрос в дроби и пыжах, я этот порох снаряжаю 1.4-1.5 на 28-32, плюс минус сотки, летит нормально и куча в адеквате...странно..
 

huntumy

Зброяр
Стрелял пластилиновой дробью ни когда ничего не слипалось так чтоб доску пробить
 
Зверху