На Львівщині мисливець підстрелив двох людей

Mechanik

Снайпер
Каже - не полював, а випробовував новий оптичний приціл. Що стріляє в людей і гадки не мав.
Потерпілі - ледь не стекли кров`ю в полі. Лікарі роблять усе можливе, аби не довелося ампутувати потерпілим руки.

https://tsn.ua/video/video-novini/n...h-cholovikiv-splutavshi-yih-iz-dichinoyu.html
 
Останнє редагування:

Mechanik

Снайпер
А передати хлопцям на схід, що слабо було? Грудна жаба задушила б його, до повної асфікції.
Тварі, виродки, і чепушили кончені.
 

andryx1

Снайпер
Каже - не полював, а випробовував новий оптичний приціл. Що стріляє в людей і гадки не мав.
Потерпілі - ледь не стекли кров`ю в полі. Лікарі роблять усе можливе, аби не довелося ампутувати потерпілим руки.

https://tsn.ua/video/video-novini/n...h-cholovikiv-splutavshi-yih-iz-dichinoyu.html
Цей випадок стався у нас і я знаю дещо більше.В ЗМІ говорять одне,потерпілі-друге,винуватці-третье,а є ще чеверте,пяте і т.д. Цікаво, а що потерпілі робили серед ночі в приватних мисливських угіддях ? А орендар угідь-ох не простий...
 

krushinski00

Снайпер
Людина без зброі має право перебувати в будь яких угіддях як вночі так і в день.тут нема різниці чому вони там були.він ж стріляв явно по живим істотам
 

andryx1

Снайпер
Людина без зброі має право перебувати в будь яких угіддях як вночі так і в день.тут нема різниці чому вони там були.він ж стріляв явно по живим істотам
Звідки Ви знаєте з чим вони були? Потерпілі добралися додому і аж тоді викликали швидку допомогу.А стрільців затримали за 20 км від місця події.
 

krushinski00

Снайпер
Да яка різниця з чим він вночі був в угіддях.стріляли по живій людині
 

andryx1

Снайпер
Да яка різниця з чим він вночі був в угіддях.стріляли по живій людині
Так можливо така була ціль.Не знаю як у Вас,а в нас,в приватних господарствах по браконьерах запросто можуть стріляти,можуть хату спалити або машину.Протоколів ніхто не складає.Просто якби я був на місці цих хлопців(постраждалих),то полюбому,відкрив би вогонь у відповідь.Я знаю єгерів з цьго господарства(Спектр- Центер),то їхня задача,при виявленні браконьера-встановити особу і доповісти шефу.Дальше до роботи приступають інші хлопці.В цих угіддях браконьерство скоротилося на 90% в порівнянні як було при лісгоспі і звіра стало на багато більше.
 

krushinski00

Снайпер
Жоден звір не вартий людського життя та здоровя.хоча в нас теж хватає всякоі нечесті з тепловізорами та нарізним.максімум це прикопані іжаки щоб порізали всі колеса
 

CheshireCat

Мисливець
Людина, яка для боротьби з браконьєрами сама порушує закон, переходить ту межу, за якою іноді вже важко зупинитись.

Не здивуюсь, якщо там, де так скоротилось браконьєрство завдяки радикальним заходам, по-тихому браконьєрять і самі "захисники".
 

Tvereziy

Мисливець
Тепловізор, глушник і оптика на нарізному це комплект бракон'єра!
 
Зверху