Бобер

ПИЛЬМЕНЬ

Мисливець
Доводилось и мне отведать мясо бобра ,но в копченом виде очень даже ничего .Кто не знал что это бобер так и не поняли что они едят.Мясо норм.
 

Пищур

Мисливець
Бобровое мясо требует кислоты! Кислота убивает всякий запах и привкус. Годятся все виды кислот содержащие в овощах и фруктах. Лимон. Щавель и тд. и т п. Лично я сначала замачиваю мясо в винном уксусе ( с водой) , потом перед готовкой любых блюд слегка отвариваю ( кипячение 15 минут), воду слить!. . Затем можете готовить все на что есть фантазия ( но в блюде обязательно должны присутствовать кислоты). Часто готовлю зеленый щавлевый борщ с мясом бобра. Вкусно!
 

Suhl

Мисливець
Теж їв копченого бобра, маринад був як на звичайну шинку, дуже смачно получилося , а м'ясо молодих бобрів ріжу, перемелюю і в ковбасу свинну додаю,дуже смачно ! Спочатку теж думав що не дуже, але спробував і смачно посмакував
 

север

ветеран форуму
надійна команда
В Черниговской области, например, в прошлом году лицензия на бобра стоила 2000 грн ) в частном охотозяйстве)!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Лимит бобра по Украине, в сезон 2018/2019, 561 особь.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А де можна придбати ліцензію на бобра...чи то лише у деяких областях ...та і кількість їх напевно не велика...
В управлении лесного и охотничьего хозяйства каждой области можно узнать конкретную информацию-каким охотпользователям выделены лицензии на добычу этого животного.
 

kef

Зброяр
В Черниговской области, например, в прошлом году лицензия на бобра стоила 2000 грн ) в частном охотозяйстве)!
Лимит бобра по Украине, в сезон 2018/2019, 561 особь.
То буде напевно сама дорога ковбаса...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Часто готовлю зеленый щавлевый борщ с мясом бобра. Вкусно!
И как часто?
ПыСы. Кстати, частое потребление щавеля может привести у некоторых особ к оксалатурии. Но я - о частоте потребления бобров
 

север

ветеран форуму
надійна команда
То буде напевно сама дорога ковбаса...
Элитная законная охота не может стоить дешево! Она- для избранных, которые могут ее себе позволить. Или- для браконьеров, которые уничтожают бобров сотнями и тысячами, благо их у нас развелось в последние 10 лет.
Лично я абсолютно ровно дышу в их (бобров) сторону, т.к. не отношу их мясо к изысканным. Дикий кабан, ИМХО, в разы вкуснее!
 

север

ветеран форуму
надійна команда

kef

Зброяр
Їх було у нас на каналах і ставках дуже багато...У мене років сім біля хати у водоймі жила сім'я бобрів...Коли різко упав рівень води...то навіть дамби не допомогли...річка просто пересихає. .джерел не стало взагалі...і всі бобри повернулись до великого ставу та на зад по рівчаках до р. Горинь...у якої рівень води теж став для жаби по коліна...І не браки в цьому винуваті...бо їх тут місцевих у мене не має...
 

василь довжик

Слідопит
При том бардаке, который творится в сфере охраны животного мира в Украине ныне, весьма возможно, что именно так и случится, и очень скоро!
Да що бардак то правда а ще і менталітет допомагає.На рахунок бобрів не знаю оскільки їх в нас багато розвелось.А от зайчика то цілком ймовірно, що піде за лосем.Іце все завдяки не компотентності осіб,яки мали б здійснювати належну роботу,а не перебувати пенсійний вік на роботі.
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Їх було у нас на каналах і ставках дуже багато...У мене років сім біля хати у водоймі жила сім'я бобрів...Коли різко упав рівень води...то навіть дамби не допомогли...річка просто пересихає. .джерел не стало взагалі...і всі бобри повернулись до великого ставу та на зад по рівчаках до р. Горинь...у якої рівень води теж став для жаби по коліна...І не браки в цьому винуваті...бо їх тут місцевих у мене не має...
Ну, "одна сім'я коло хати" - це не так багато!.. І стосовно бракош: своїх поб'ють - доберуться до вашого ставка! Бобер довго був у Червоній книзі...
 

василь довжик

Слідопит
В Черниговской области, например, в прошлом году лицензия на бобра стоила 2000 грн ) в частном охотозяйстве)!
2000 грв це забагато.Ось і звідси починається браконьєрство.Не кожний в змозі собі позволити таку суму.Да і в чому тут суть не заплатив незрозуміло кому і для чого,значить бракоша?Браконьєр це той хто восени або самку ну ви думаю зрозуміли про що я.А в першу чергу треба менталітет наш переналаштувати тоді і звір буде і оленів на посадах не буде.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
2000 грв це забагато.Ось і звідси починається браконьєрство.Не кожний в змозі собі позволити таку суму.Да і в чому тут суть не заплатив незрозуміло кому і для чого,значить бракоша?Браконьєр це той хто восени або самку ну ви думаю зрозуміли про що я.А в першу чергу треба менталітет наш переналаштувати тоді і звір буде і оленів на посадах не буде.
А хто сказав, що полювання - це заохочення забаганок усіх бажаючих?
Полювання - досить дороге задоволення!
Повторюся: це під час СРСР держава готувала солдат, розвідників та снайперів, опираючись на мисливські побажання народу. А зараз - початкова стадія капіталізму!!!
А браконьєрство та браконьєр - до речі, таких термінів у нас в Законодавстві немає! Є незаконне полювання та порушник правил полювання!
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
2000 грв це забагато
Учитывая ограниченный лимит, думаю, что не так уж и много. В отличие, например, от охоты на уток, один день охоты на которых, в том же хозяйстве, обойдется в 250 грн с человека. Это- в этом сезоне. Как, не забагато будет?
 

kef

Зброяр
Ну, "одна сім'я коло хати" - це не так багато!.. І стосовно бракош: своїх поб'ють - доберуться до вашого ставка! Бобер довго був у Червоній книзі...
Як добереться...то там і залишаться. ..тут розмова коротка .без протоколу. ...
 
Зверху