Нож Ontario модель "ТАК1" из стали D2

1.11

Слідопит
Продается нож фирма Ontario (США) модель "ТАК1"
Нож новый. Оригинал.
Клинок из стали D2, HRC59, порошковое покрытие.
Размеры:
длина - 120мм
ширина - 32мм
толщина - 5мм
Общая длина - 254мм
Рукоятка типа Full tang, Микарта
Ножны из нейлона.
Цена: $ 250
т. 097-8263595
 

Вкладення

1.11

Слідопит
Відмінний ніж з гарантованою US якістю в продажі.
 

slaventiy_uman85

Новачок
Звідки взялася така цінність вашого ножа?? На амазоні він коштує 80₴. Обгрунтуйте ціну, навіщо дурити людей.
 

Кальян

Мисливець
Звідки взялася така цінність вашого ножа?? На амазоні він коштує 80₴. Обгрунтуйте ціну, навіщо дурити людей.
Ціноутворення, не обговорюється.
Читайте правила Форуму.
Купувати Вас ніхто не примушує:).
 

1.11

Слідопит
Звідки взялася така цінність вашого ножа?? На амазоні він коштує 80₴. Обгрунтуйте ціну, навіщо дурити людей.
"Ваша" альтернатива не має жодного відношення до ножа, що я продаю. Читайте уважно свій Amazon і специфікацію, і будьте щасливі.
Мій ніж має повну назву: ON 8608 Randall Ontario TAK-1
Саль клинка: D2
Цей ніж давно знятий з виробництва і за відсутності на ринку, відноситься до категорії раритетів, а для декого і до колекційних.
Ніж не був у користуванні - абсолютно новий.
З кожним роком, його ціна тільки зростатиме.
upload_2018-9-9_12-24-37.png


Таких ножів всього два в Україні.
Декілька років назад продав ТАК-1 взагалі з першого десятка випуску і людина довольна по сьогодні.
 
Останнє редагування:

slaventiy_uman85

Новачок
"Ваша" альтернатива не має жодного відношення до ножа, що я продаю. Читайте уважно свій Amazon і специфікацію, і будьте щасливі.
Мій ніж має повну назву: ON 8608 Randall Ontario TAK-1
Саль клинка: D2
Цей ніж давно знятий з виробництва і за відсутності на ринку, відноситься до категорії раритетів, а для декого і до колекційних.
Ніж не був у користуванні - абсолютно новий.
З кожним роком, його ціна тільки зростатиме.
Переглянути вкладення 403693

Таких ножів всього два в Україні.
Декілька років назад продав ТАК-1 взагалі з першого десятка випуску і людина довольна по сьогодні.
 

slaventiy_uman85

Новачок
От теперь ви обгрунтували ціну, я задоволений, кожному товару свій покупець, ніж хороший не сперечаються, вдалого продажу
 
Зверху