звернення до голови Сумської районної ради УТМР

Vladddd

Мисливець
шановні мисливці-власники собак лягавих порід!
вирішив створити таку тему і винести на Ваше обговорення таке важливе питання, як натаскування собак в угіддях. довгий час я намагаюсь просунути це питання в Сумській районній раді УТМР, але успіху і розуміння не нахожу. Ви можете сказати: а в чому проблема? виходь у поле і муштруй. воно так, але я хочу щоб все було в рамках закону. а закон каже, що знаходження в угіддях з мисливським собакою прирівнюється до полювання. 15 липня закінчився період покою і ми можемо готувати своїх собак до випробувань і полювання, але маємо це робити на спеціально виділених для цього ділянках(ст.34 закону про полювання). тобто до відкриття полювання, а після відкриття у немисливский день ми всі-бракон"єри. громада мисливців-лягашатників мене підтримує, але нас не так багато в Сумах, щоб переламати хребет нікчемності керівництва, та й хотілось вирішити питаннь без ламання. в додаток друкую лист, з яким я звернувся до керівників ради УТМР

Голові Сумської районної Ради УТМР

Заярному М.О.

Копія: Голові Сумської обласної Ради УТМР

Харченку Ю.С.


Шановний Миколо Олександровичу!


Громадська організація «Українське товариство мисливців і рибалок» створена та діє у відповідності до Конституції України, Закону України «Про громадські об’єднання», інших законодавчих актів і Статуту,діє на засадах добровільності, рівноправності своїх членів, самоврядності, законності, виборності та підзвітності органів управління, гласності в роботі.

Головною метою Товариства є охорона, відтворення, збереження, раціональне використання державного мисливського фонду в наданих у користування мисливських угіддях, захист спільних інтересів своїх членів, організація та проведення полювання, любительського і спортивного рибальства, стендового спорту. Крім того Товариство веде племінну роботу, здійснює заходи, спрямовані на розвиток мисливського собаківництва, сприяє створенню розплідників мисливських собак, веде родовідно-племінні книги та видає родовідні свідоцтва, довідки про походження та паспорти на собак мисливських порід, проводить виставки, виводки, польові випробування та змагання мисливських собак, підготовку фахівців з питань ведення мисливського собаківництва.

Певна частина членів Сумської районної Ради УТМР, яку Ви очолюєте, є власниками собак мисливських лягавих порід, яких вони використовують під час полювання. Такий вид полювання-полювання з мисливським собакою-має назву «ПРАВИЛЬНЕ ПОЛЮВАННЯ», оскільки мисливський собака є вірним помічником мисливця, допомогає йому здобувати дичину, не залишати в мисливських угіддях підранків, тощо. Але утримання таких помічників накладає на їх власників певні обмеження і труднощі. Так собак треба не тільки утримувати і годувати, але ще й готувати до полювання. Велика частина цієї роботи складається з підготовки собак до випробувань, де вони виявляють свої здібності бути помічниками на полюванні, але для цього необхідні певні умови. Закон України «про мисливське господарство і полювання», Стаття 34 вимагає:Натаскування, наганяння, вимуштрування, польовівипробування і змагання мисливських собак проводяться на окремихділянках, виділених для цієї мети користувачем мисливських угідьзапогодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує
державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, у
строки, які встановлюються центральним органом виконавчої влади,
що забезпечує формування державної політики у сфері лісового та
мисливського господарства.

Інша стаття вказаного Закону, Стаття 12, каже, що перебування осіб у межах мисливських угідь, у тому числі напольових і лісових дорогах (крім доріг загального користування), збудь-якою стрілецькою зброєю або з капканами та іншими знаряддями добування звірів і птахів, або з собаками мисливських порід чи ловчими звірами і птахами, прирівнюється до полювання, що автоматично ставить власників собак, які займаються натаскування своїх помічників у період, коли полювання не проводиться, до розряду браконьєрів.

Я неодноразово звертався до Вас особисто з проханням про визначення спеціальних ділянок для натаскування, наганяння, вимуштрування, польових випробування і змаганнь мисливських собак лягавих порід, але досі підтримки з Вашого боку і дійових кроків у цьому напрямку не знайшов.
Такі дії або бездіяльність порушують права мисливців-власників собак лягавих порід-членів УТМР, а саме їх права визначені Законом України та Статутом УТМР.
Враховуючи викладене я, як голова секції мисливських собак лягавих порід прошу в найкоротші терміни вирішити питання щодо визначення спеціальних ділянок для натаскування, наганяння, вимуштрування, польових випробування і змаганнь мисливських собак лягавих порід в угіддях Сумської районної ради УТМР, про що сповістити на зібранні власників собак-членів УТМР.
Дане звернення я розміщу на офіційному сайті УТМР для всебічного обговорення серед мисливців-власників собак лягавих порід України.
З повагою,
В.В.Косов, Почесний член УТМР
27.07.2018
 

Vladddd

Мисливець
Сегодня 28.08.2018. Прошел месяц- ответа нет. У кого-то еще есть сомнения по поводу причин разваливания УООРа? У меня- нет. Общественная организация созданная людьми и для людей живет сама для себя. Вы только взносы платите
 

bejsik

Мисливець
Сегодня 28.08.2018. Прошел месяц- ответа нет. У кого-то еще есть сомнения по поводу причин разваливания УООРа? У меня- нет. Общественная организация созданная людьми и для людей живет сама для себя. Вы только взносы платите
Вы отправляли его заказным письмом с уведомлением? или регистрировали в канцелярии?
 

Vladddd

Мисливець
Я старый бюрократ. Поэтому отдал в руки кинологу 2 экземпляра под роспись в третьем и получил от нее информацию что письма получены, зарегистрированы и прочитаны.
 

ura83

Слідопит
В.А. Дай Вам, боже здоров`я :):):)

П.С.
Ще раз в шоці, від вашої активної участі у цих питаннях І ЗНОВУ ЗНІМАЮ ПЕРЕД ВАМИ ШАПКУ :):):) .

З такими людьми ще не все Втрачено. Продовжуйте у тому ж дусі.
З повагою!!! - Юра;)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
В.А. Дай Вам, боже здоров`я :):):)
П.С.
Ще раз в шоці, від вашої активної участі у цих питаннях І ЗНОВУ ЗНІМАЮ ПЕРЕД ВАМИ ШАПКУ :):):) .
З такими людьми ще не все Втрачено. Продовжуйте у тому ж дусі.
З повагою!!! - Юра;)
Скоро совсем закончу...
 

ura83

Слідопит
В смислі: Пенсія чи що ???

Навіть на пенсії, можете виконувати функцію прискорювача у вирішенні питань.

П.С.
Головне рух як то кажуть -"движение " . А віддихати скоро набридне :D:D:D

УСПІХІВ!!!!!
 

Vladddd

Мисливець
Ну що ж. Хоч так. І за те велике дякую. Якщо в моєму зверненні хтось із посадовців вбачає бруд то приношу свої вибачення. Але мені дуже прикро що таку справу я змушений був переводити у публічну площину для того щоб вона рушила з місця. Щодо бруду- то він не липне до того, хто у нього не вляпається. Полювання і лягаві собаки для мене сенс життя, а не бізнес, і тому я роблю і буду робити все для допомоги таким як я сам.
 
Останнє редагування:

ura83

Слідопит
Ну що ж. Хоч так. І за те велике дякую. Якщо в моєму зверненні хтось із посадовців вбачає бруд то приношу свої вибачення. Але мені дуже прикро що таку справу я змушений був переводити у публічну площину для того щоб вона рушила з місця. Полювання і лягаві собаки для мене сенс життя, а не бізнес, і тому я роблю і буду робити все для допомоги таким як я.

На мою думку Ви все правильно робити, особисто я бруду не побачив, але їм видніше :D:D:D, но тут є розумний чоловік Visioner ось що він писав "Вас не покритикуешь - вы от стула не оторветесь. " . Так що Ви у правильному напрямку. Успіхів у цій не легкій справі..........
 

Vladddd

Мисливець
На мою думку Ви все правильно робити, особисто я бруду не побачив, але їм видніше :D:D:D, но тут є розумний чоловік Visioner ось що він писав "Вас не покритикуешь - вы от стула не оторветесь. " . Так що Ви у правильному напрямку. Успіхів у цій не легкій справі..........
Меня этими колхозными приемами о грязи на наши белые фартуки не развести. Давно живу и много видел. Я борюсь не с персонами, а за людей. И за УООР обидно. Умирает. Не потому что плохой, а потому что не может больше быть кормушкой
 
Зверху