Як кинути курити?

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Скажу может дурню,но...Сам не курю около трех лет,но мое мнение если позволяет здоровье и не пообещал кому то авторитетному:rolleyes::oops:,то можно и немного покуривать в удовольствие.Как мой кум говорит..."Шо себе жалеть?"
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Но если бросил,то держись из последних сил.
 

kef

Зброяр
Скільки відведено років.стільки і проживемо. Але те куриво то є дурість . І просто сам себе переконуєш у правоті прийнятого рішення в ту чи іншу сторону.
 

Вік71

Снайпер
Скільки відведено років.стільки і проживемо. Але те куриво то є дурість . І просто сам себе переконуєш у правоті прийнятого рішення в ту чи іншу сторону.
О ! Золотi слова! Зранку не кашляеш,з рота не смердить попiльничкою, не переживаеш чи е в кишенi запас сигарет...:)
Кидайте хлопцi! Краще по 50-ть пiд добру закуску та в гарнiй компанii!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Скільки відведено років.стільки і проживемо. Але те куриво то є дурість . І просто сам себе переконуєш у правоті прийнятого рішення в ту чи іншу сторону.
Степан мой дед по отцу курил с пяти лет и умер после 80ти. Ты правильно говоришь,сколько Боженька отсчитал,столько и дышать будем.
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
На жаль у мене не було ні дідів ні їхніх братів .Всі залишилися на завжди в сорокових роках.А от батькова мама моя бабуся прожила до 93 років .І ще в останні тиждні для апетиту могла собі дозволити 50 гр.домашньої під "линиву"капусту...
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
На жаль у мене не було ні дідів ні їхніх братів .Всі залишилися на завжди в сорокових роках.А от батькова мама моя бабуся прожила до 93 років .І ще в останні тиждні для апетиту могла собі дозволити 50 гр.домашньої під "линиву"капусту...
А моя бабушка по маме всю войну прошла и курила "Беломор канал"да смерти.
 
  • Like
Reactions: kef

Trigal

Снайпер
Тесть всю жизнь шмалил как паровоз. Пока инфаркт не долбанул. теперь восьмой год не курит. и не пьет, что бы по пьяне не закурить
 

охотник70

Мисливець
Я також був заядлим курцем!Доходило до трьох пачок.Зав'язував з табексом і волею.10 років вже не палю,хоч запах диму подобається.Згадую кумового батька,який курив все життя,і помер від онко легенів.Перед смертю казав нам ,Хлопці кидайте курити,.
 

василь довжик

Слідопит
Та я не курил 3 года.Потом трубка,ну и пошло ,поехало:oops:
Яб на вашому місці вже не курив би точно.Подумайте скільки з економили.Які легені чисті стали.Про вдих свіжого повітря а не димоти,смоли яка осідає в легенях а потім і по всьому тілу розходиться.Подумайте як на старість буде добре чисти легені свіжа кров.
 

василь довжик

Слідопит
Треба якось собі настроїтися.Буду пробувати будуном кидати.Накластися як жаба мулу.Так я днів 3 навіть запах не переношу ну а потім вже терпіти з днів 10.І головне зациклились,що воно непотрібне тим більш дуже шкідливе.В же втягуюсь бачу не погано пачка на день це для мене багато.Курю і смакую а розумію,що це не добре.Да і бажання є кинути.Головне настроїтися.В цей раз як що кину вже не буду курить.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Треба якось собі настроїтися.Буду пробувати будуном кидати.Накластися як жаба мулу.Так я днів 3 навіть запах не переношу ну а потім вже терпіти з днів 10.І головне зациклились,що воно непотрібне тим більш дуже шкідливе.В же втягуюсь бачу не погано пачка на день це для мене багато.Курю і смакую а розумію,що це не добре.Да і бажання є кинути.Головне настроїтися.В цей раз як що кину вже не буду курить.
Я уже говорил,самое главное в этом деле это мотивация...
 
Зверху