Выбор турецкой вертикалки.

Mishas

Новачок
Приветствую, уважаемые форумчане. Хочу купить вертикалку турка. Так как люблю ходовую охоту присматриваюсь к облегченным вариантам. Выбор остановился на Ataarms SP Light и Huglu Eagle. Кто что может подсказать по этим ружьям. По ата есть кое какая информация на форуме, по Хуглу нет. Хотелось бы услышать отзывы владельцев и других компетентных людей. Заранее благодарен за ответ.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Ату частенько продают в барахолке. Не к добру это!
Ата стоит уже, почти, как ружье.
Вот у людей - єто и есть ступень между Ружьем Итальянского производства.
Мне очень понравилась АТА в магазине, очень достойній аппарат.
И в барахолке они проскакивают, лишь, по тому, что их очень много куплено біло и продолжают покупать, как горячие пирожки разлетаются.
 

Panters

Снайпер
Ата стоит уже, почти, как ружье.
Вот у людей - єто и есть ступень между Ружьем Итальянского производства.
Мне очень понравилась АТА в магазине, очень достойній аппарат.
И в барахолке они проскакивают, лишь, по тому, что их очень много куплено біло и продолжают покупать, как горячие пирожки разлетаются.
Сам в користуванні не маю, але загалом по інеті про обидві моделі відгуки хороші, в магазині дивився хуглу - гарне на вид і лягає красиво.
В любому випадку краще вибрати з цих двох турків чим сучасне російське го..но!
 

Mishas

Новачок
Сам в користуванні не маю, але загалом по інеті про обидві моделі відгуки хороші, в магазині дивився хуглу - гарне на вид і лягає красиво.
В любому випадку краще вибрати з цих двох турків чим сучасне російське го..но!
А Ви тримали в руках саме Хуглу Игл з легкосплавною колодкою, чи якусь іншу модель?
 

Mishas

Новачок
Шо Ижы и Тозы то суперружжа, а современные турки - го..но! ))
То чому супер ружжа всі продають? Та й тема не про Іж та Тоз. Мене цікавить конкретна зброя, от я і задав питання про дві рушниці, які сподобалися мені, а ТОЗа я вже продав, тому не актуально.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Fonex

Снайпер
Я вже писав топікстартеру з приводу цих двох рушниць, але то інша тема була. Треба дивитись обидві і там вже самому обирати. Більш нові моделі Хуглу ось тільки зайшли до нас на ринок через Ствол, тому відгуків і негусто. Я 2 роки тому мав можливість обирати в одному магазині між СП Ата і Хуглу різними моделями, у тому числі і Іглом, вибір пав на Ату все ж таки. За 2 роки користування, нарікань на мою СП-шку нема. З приводу ціни, то на все у нас ціна завищена, я свою брав(не в Україні) за 350 долларів в магазині у найдорожчому виконанні Фонекс Стил (для полювання, СП спортер не беру до уваги), звичайна СП блек коштувала там тоді 275 долларів. Хуглу теж добрі рушниці, а знову повторюсь, ідіть до магазину і там яка вже краще Вам ляже, яка більш сподобається - ту і беріть. З повагою
 

KFoR

Зброяр
Хуглу я в живу ще не бачив, але виробник хороший і заходить на наш ринок впевнено. Сп мені в живу сподобалась
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Сп - это очень хорошая копия 686 у них и антропометрические параметры схожи.
А сп означает Сильвер ......., Я так думаю.
 

Mishas

Новачок
Дякую всім хто відгукнувся. Однак дуже мало інформації особливо за Huglu eagle. Що зовсім не має на форумі власників даних рушниць? Відкликніться, хто володіє хоть якоюсь інформацією.
 

Fonex

Снайпер
Только ж появились у нас, не успел никто купить, так же как и Импала(полуавтоматы). Возьмите Ату, уж точно в проиграше не будете!Или если не горит, то подождите, пока появятся отзывы, но это будет не скоро, надо, чтобы прошло достаточно времени, чтобы услышать более-менее полезный отзыв, потому как пока их начнут брать, а потом надо хотя бы год, чтобы их поюзали и уже сложилось какое-то мнение у людей...А про Аты уже все сказано...С уважением и удачи!
 

Mishas

Новачок
Є вони на Стволі і в Кедрі Кропивницький. Особисто тримав її в руках у Кедрі, і як повідомив мені менеджер, то в них вони в продажу з початку 2017 року.
 
Зверху