Порох Сокол

kef

Зброяр
Зробили мені зауваження а тепер самі питаєте. Провокація;)
Я думаю Ви самі знаєте відповідь і вона у Вас буде своя.
Якщо взяти в розрізі тіло того ж зайца і поділити його на см. То на кожнім см у дробини буде своя енергія,швидкість,гідроудар. Чим більше дробина пройде тим менша швидкість і все інше. До остановки під шкурою приблизно 1см і швидкість у неї хай буде 50 м/с. А у той дробини що пройде на виліт 80 м/с і в неї хвате енергії ще пробити шкуру. Так от на цьому останньому см у якої дробини буде більше енергії? Це і є відповідь на Ваше запитання.
Тобто різниця є.Що вдарити лопатою а що шилом прошити..
Провокації не має ,чесно.
 

ldkukr

Снайпер
То краще коли шріт шиє на виліт ,чи залишається в тушці дичини ?
Це в же інше питання і до швидкості звуку не має відношення. Добре що ви зрозуміли безглуздість запитання.
Приклад: тройник золи мг92, кабан 45-50 м. перший постріл 3006 ладошка від лопатки - навиліт. Бежіть дали. Другий постріл бренеке, під живіт. Впав.
В мене до Вас питання що його зупинило? Той що на виліт чі той що в брюшіні. На це питання не має однозначної відповіді.
На старій ганзі.ху була тема про тести пороху сокіл, потім вона зникла в мене декілько сторінок залишились, так при 35г шроту вже на 2,1 г швідкість за 400 м/с.
 

kef

Зброяр
Безглузде запитання чи ні ,Вам вирішувати як "знавцю ".Як і те що кабана зупинило.Бо невідомо ,що більше призвело до його смерті.та куля що прошила і нанесла ушкодження від яких він міг "дійти",чи куля яка застряхла в "лівері " у вже можливо в стані смерті того кабана.Хто зна? !?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
На старій ганзі.ху була тема про тести пороху сокіл, потім вона зникла в мене декілько сторінок залишились, так при 35г шроту вже на 2,1 г швідкість за 400 м/с.
Пару-тройку років назад проводили форумний вістріл. Скидалися, висилали зразки пороху з усієї країни, таке інше. Сокіл трьох партій, різних років (два зразки Соколу, а також Сільвер-А і Сунар-35, надавав я).
 

kef

Зброяр
Ще б туди де Сокол по рекомендації 2.5 на 35 гр..і був би повний комплект по Соколу...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:) Нє, порох Сокіл був відносно свіжий, сучасний, на всіх рекомендації були 2,3х35. Один наче 2007-2009 років, просрочений всього десь на півроку, інший трохи свіжіший 2011-2012, щось таке. Третій також не просрочений.
 

KFoR

Зброяр
Пару-тройку років назад проводили форумний вістріл. Скидалися, висилали зразки пороху з усієї країни, таке інше. Сокіл трьох партій, різних років (два зразки Соколу, а також Сільвер-А і Сунар-35, надавав я).
Там ще друга частина таблиці була, трошки цікавіша
 

kef

Зброяр
Я в паперових гільзах "хубертусах" використовою якраз старий Сокол де 2.5 гр...бо в тих гільзах внутрішній стакан.І окрім даного пороху інші менш придатні.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Всем привет:). Нуу.. вопшем "родили". ОГРОМНОЕ СПАСИБО всем кто участвовал, помагал, советовал и т.д. и т.п.:);). Скажу сразу, что отстреляли из всех ружей, которые предложили Вы, кроме МЦ-хи:(... Лично для меня есть сурпрыз в виде пороха КРУК, удивил скоростью, комфортом выстрела, но САМЫЙ ГРЯЗНЫЙ, после него остаются частицы не зависимо от навесок и способов снаряжения. Короче здеся:
Переглянути вкладення 175143
Переглянути вкладення 175150
Попизже.. завтра чи после... ще отчет по 16-му и пулькам:);). Всем СПАСИБО.
ПиСи. Забыл: расстояние до хрона 1метр.
С Уважением Виталик.
Тут есть и вторая часть
А вот сама тема
http://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Пороха-Шоб-Вы-меня-поняли-с.41665/
 

ldkukr

Снайпер
Я в паперових гільзах "хубертусах" використовою якраз старий Сокол де 2.5 гр...бо в тих гільзах внутрішній стакан.І окрім даного пороху інші менш придатні.
Бутурлин описал метод снаряжения патрона по типу Хубертус в том числе и на Соколе!
Главное отличие снаряжения - это свободно пересыпающийся в пороховой камере порох, не поджатый обтюратором или пороховой прокладкой. В гильзе имеется картонное кольцо, которое не дает поджать порох.
О каком-то особом порохе Сокол не упоминалось.
Действующий гост 77 года, был 73 и 67 ,читал про порох сокол 30-х годов и инженера Зернова.
Если есть информация про « старый сокол» - поделитесь интересно будет всем.
Вибачте що перейшов на іньшу мову, мені так зручніше.
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
В современных чешских патронах фирмы Sellier & Bellot и сейчас идут такого типа гильзы. И порох там свободно пересыпается.
 
  • Like
Reactions: kef

Trigal

Снайпер
Вы пан Игорь прятались и не отвечали на вопросы.
Что там прошли? Нашли видео маразматика и все?
Вы даже не знате что в снопе БК у каждой дробины свой.
Я на глупые вопросы не отвечаю, просто не вижу смысла. О баллистическом коэффициенте впервые узнал лет 15 назад. Кстати, баллистическим калькулятором пользуюсь регулярно. И не одним, а минимум тремя. С последующей проверкой их показаний на практике.
По поводу маразматика... устал читать его сообщения.
Мои патроны меряли другие....... Полученные скорости сопоставлял с доской.
Однозначно - в цитатник! )))
Эта фраза - вершина Ваших достижений в релоаде))

А что бы не мусорить в темах и не утомлять других участников, предлагаю договориться: я не комментирую Ваши сообщения, Вы - игнорируете мои.
 

kef

Зброяр
В современных чешских патронах фирмы Sellier & Bellot и сейчас идут такого типа гильзы. И порох там свободно пересыпается.
Так і в моїх теж не "запресований".Бо інший порох буде просто майже на половину втулки гільзи. Тому то користуюсь тим де вага 2,5 гр.на 35 гр.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Бутурлин описал метод снаряжения патрона по типу Хубертус в том числе и на Соколе!
Главное отличие снаряжения - это свободно пересыпающийся в пороховой камере порох, не поджатый обтюратором или пороховой прокладкой. В гильзе имеется картонное кольцо, которое не дает поджать порох.
О каком-то особом порохе Сокол не упоминалось.
Действующий гост 77 года, был 73 и 67 ,читал про порох сокол 30-х годов и инженера Зернова.
Если есть информация про « старый сокол» - поделитесь интересно будет всем.
Вибачте що перейшов на іньшу мову, мені так зручніше.
Мені немає чим ділитися стосовно інформації про Сокол 30.40.50.60 років випуску.Просто згадка про нього і сам продаж був в мисливських каталогаг продажу початку 1900 років.

На разі ще раз дякую всім за надану інформацію .Бажаю Вам гарного дня .
 

MEZZ@

Слідопит
Так а чего рубаху то рвали?
А у меня только в наличии несчитая тех которыми стрелял 206св,206в,С7,С7л,206$,АО,F2-32,F2-36,MB36, M92$, крук, сильвер а и б, сп спорт. Это несчитая старых сильверов,барсов, дымняков и т.д. еще А1 присоеденится.
Так что как видите есть с чем сравнить.
Я конечно дико извиняюсь, про рубаху это к вам, тема то про сокол. А не перечисленный вами модельный ряд нобеля и бипи и т.д.

И если у вас к нему претензии , то в теме про порох который используете там и пишите.

А перечисленные вами пороха напоминают мне один старый и очень хороший анекдот:

проходит в средней азии фестиваль народных искусств и выступают два акына со своими трехструнными гнусавыми домбрами один старый другой молодой и моледой по всему грифу forshlag-и glissando stakatto sinkopp-ы treol-и teping-ом ходит и солирует во всю а старый зажал гриф на одном атональном трезвучии и монотонно лупит по нему а после выступления к ним подходят журналисты и спрашивают старого,- мол как ты бледно на фоне молодого выглядишь ? а старый и отвечает,- "МОЛОДОЙ ЕЩЕ ИЩЕТ,- А Я УЖЕ ДАВНО НАШЕЛ........."

А релоудом нарезных не занимаетесь? Как спеца нужен совет ;)
ствол 20"
твист 10
пуля 180 гран сб и 168 а макс
на какой пудре гонять?
и какая полка?
какой коал?
нужна скорость на 180 -750-790 м/с
на 168 795-810?
гильза ляпуа, капсуль бр2.

Ну всякий случай спрошу может повезет ?!?!?!?:D:D:D:D(я то ответ знаю, досками могу доказать);)
 

ldkukr

Снайпер
А что бы не мусорить в темах и не утомлять других участников, предлагаю договориться: я не комментирую Ваши сообщения, Вы - игнорируете мои.
Это тоже не выход, один в банит, дугой игнорировать будет, к чему это приведет? Помедитируйте - помогает.;):).
Мои патроны меряли другие и не только на скорость и не только мои. Полученные скорости сопоставлял с доской. Такой ответ устроит?
Лично меня нет. Я тоже мерял чужие патроны :) потом понял что лучше подарить хрон куму, и пусть он сам себе доказывает что скорость и резкость не проверяют по доске или канистре:) и если он по моим "рекомендациям" собирает сам, то скорость у него всегда меньше чем у меня, хотя комлектуха с одного загашника. Как то так выходит, почему не знаю!, разница в том что он закрывает лии, а я меком. и с ОМS у меня многие сборки совсем не сходятся, ну и что!
Порох - это один из элементов. Должна быть единая методика тестирования и описания сборки, тогда будет толк от дискуссии. А так много слов и цифр.

Сокол - старый, верный, добрый помощник охотника. Им добыто несчётное количество эмоций!!!:):p. Хорошего дня!
 

kef

Зброяр
В першу чергу трофей а потім емоції.
Цікаво яким Ви порохом користували років двадц;)ять тому ? Не вже нобелями і.т.д. ?!?:):D.

Інформація загальна пише-порох мисливський для гладкоствольних рушниць такого то калібру ,.Бій яких перевіряється на 35 м.,а не для спорядження цільових снайперських набоїв для гвинторізів .
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Степан, твоє ствердження також дуже суб'єктивне. 20 років назад я користувався "Соколом", але я був молодий, гарячий і майже всі недоліки я компенсував своїм напором та жагою до перемоги :) Зараз мені 45, пузо, 120 кг ваги, нема тої жаги та напору. Але в мене є досвід, навички, поняття, кілька рушниць під конкретну ситуацію, а саме головне добрий помічник пес і при великому бажанні я зміг би добувати мішки дичини, причому як показує практикак любим з доступних на сьогодення порохом :) Але трофей мене не вабить так, як колись і в приорітеті дещо інші відчуття та емоції. А трофей - це винагорода за правильно вчинені дії :)
 
Зверху