Verney-Carron Deluxe Saggitaire XS20

Статус
Закрита.

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю
Хотів би прицінитися
20/76,стволи короткі 60 см,5 чоків,оригінальний,шкіряний кейс,доки,сертифікати,вага десь біля 2,5 кг(на фото у фунтах 5,5-тут в кілограмах ваг немає)зроблено в Сен-Етьєні,Франція,вишукане дерево,і все що на фото,спецвипуск з одним курком(для Канадського ринку)багате гравірування,практично нова,зроблено менше 50 пострілів,лежить ,,без діла,,
Що скажуть знавці ,,хранцузів,,???
Дякую всім...
Фото не грузяться,блін...
Останнім часом замітив,що фото дуже тяжко ,,залити,,на форум
 
Останнє редагування:

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
У Вас на весах наружная шкала как раз в килограммах. :)
Показывает где-то почти 2.5 кг.
А если точнее ближе к 2.450.

Да, а ружик ничего так..бомба! :rolleyes:
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Довжина стволів 70,сорі
Що б вартувала?
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
У Вас на весах наружная шкала как раз в килограммах. :)
Показывает где-то почти 2.5 кг.
А если точнее ближе к 2.450.

Да, а ружик ничего так..бомба! :rolleyes:
Я блін,геть сліпий,привик тут до фунтів
То ваги ще старі за часів прем’єра Трудо,котрий перевів систему американську на більш європейську-милі в кілометри,градуси Фаренгейта в Цельсія,а фунти в кілограми не прижилися
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
У компанії Verney-Carron програма по облегченню зброї,а тому вони не заморочуються повнозамковістю!!!
Але від цього їхня зброя не втрачає своєї високої якості,елегантності і надійності
Та,вище по ссилці,далеко не то пальто...
Дерево нижчої якості,2 курка(як на мене,1 набагато зручніше,гравіювання інше,не фальшдоски,кейс простенький,без сертифікатів і доків,менше змінних чоків)
Тим більше ця зроблена для Канадського ринку,а,значить,найвищої якості-градаціі,без халтур і 2го сорту,і турецького ,,запашку,,
Та й ціна на ту,рік тому була ,,тверда,,2ка$$...
Ну то таке,десь в такому діапазоні цінової політики я й думав,але як показує сурова реальність,дорогі рушниці не так легко продаються в Укр,на даний час,а дешеві з-за океану везти немає економічного сенсу...
 

Lyova

Мисливець
Ще не факт, що та рушниця за 2 тис. $ продалася! Реальну сумму угоди, нажаль, ми вже не дізнаємось! Думаю ще, як мінімум, 200$ зторгували! Це на нашому форумі вона по була лише тиждень, а на сусідньому довго висіла!
 
  • Like
Reactions: crp

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Я ще вагаюся,чи везти її додому,чи ні...
Але апарат,однозначно,зачьотний...
 
Статус
Закрита.
Зверху