Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

wiarus

Мисливець
а я попросту перестал охотиться на копытных и пушных. позволяю себе только на пролетную утку поздней осенью. это не стеб просто такая позиция. с ув.
 

Жулик

Мисливець
Вот смотрю и думаю. Все солонцы делают, кормушки для косуль и лосей, кто то птиц подкармливает, кто то выпускает в угодья.
Ну а кто-то кабанам помогает???
Если да, скидывайте фото, делитесь опытом. А то вот и сам собрался заняться этим делом, а как привадить кабана к месту кормления и чем его кормить не знаю.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Какое-то несколько странное слово для подкормки... Привадить?..
А для подкормки посадите на лесной полянке кукурузу и топинамбур, завезите пару ведер отработки с движка. Завезите грузовичок кыяхив (початков кукурузы).
Пока хватит.
 

Жулик

Мисливець
Какое-то несколько странное слово для подкормки... Привадить?..
А для подкормки посадите на лесной полянке кукурузу и топинамбур, завезите пару ведер отработки с движка. Завезите грузовичок кыяхив (початков кукурузы).
Пока хватит.
Под словом привадить я имел ввиду, как приманить кабана в то место где будет лежать прикормка.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Под словом привадить я имел ввиду, как приманить кабана в то место где будет лежать прикормка.
Вы прикормку организуйте и завезите! А дальше кабан сам разберется! А если он к прикормке не придет, то или кабана там уже нет (например, по причине АЧС), либо пугает его на прикормке кто-то и чем-то...
Да, и лучше приманивать кабана не туда, где будет лежать прикормка, а прикармливать там, где есть кабан. Понятно изъяснил?
 

Жулик

Мисливець
Вы прикормку организуйте и завезите! А дальше кабан сам разберется! А если он к прикормке не придет, то или кабана там уже нет (например, по причине АЧС), либо пугает его на прикормке кто-то и чем-то...
Да, и лучше приманивать кабана не туда, где будет лежать прикормка, а прикармливать там, где есть кабан. Понятно изъяснил?
Понятно.
 

ura83

Слідопит
Молодцы! Но без обид, поступаете не правильно...завезите меньше, но взрослое поголовье весной и удивитесь результату! Проверено!;)
Що до весни - зрозуміло.

А на рахунок дорослих, то мені навпаки говорили що дорослих гірше випускати оскільки вони так би мовити більш звиклі до вольєру і в природі їм важче (втекти, найти їжу і тд…)., хоч з молодняком теж проблеми, але той що лишиться той буде мати "імунітет:D"

Який їх вік для випуску оптимальний ???.
 
Три роки пыд ряд випускаємо дорослих. Да дорого. Ціна цього року 250 грн петух, 300 грн курка. Випустили (за свої кошти) 38 штук. (30 курок та 8 півнів). УТМР купило ще 9 півнів. В загалі за три роки, в межах однієї сільради (частина обходу зятя-єгеря) випустили близько 120 голів. В минулу суботу підняли навколо одного села голів 60-70.....:)...Який вік випуску кращий? Досвід та наука говорить про доцільність випуску ДОРОСЛИХ! У співвідношенні 1 до 3-5. До цього "зачистка" від хижаків та підкормка за потреби та після випуску.:cool: Випуск двохмісячних має масу але....Необхідна перетримка в адатаптаційному вольєрі. Значний відсоток загибелі від хижаків та несприятливих природних умов, тощо...
 

Hovarf

Слідопит
завезите пару ведер отработки с движка.
Чесно кажучи, також давно використовую цей засіб - діє безвідказно. Особливо влітку - вилити літру - дві солярки в калюжу де купався кабан - стовідсотково буде відвідувати це місце протягом тривалого періоду і купатися в цьому болоті. Правда є один нюанс - не знаю наскільки це правильно з екологічної точки зору. Яка Ваша думка?
 

ATIS

Снайпер
Правда є один нюанс - не знаю наскільки це правильно з екологічної точки зору. Яка Ваша думка?
З екологічної зовсім не правильно, екологи будуть верещати, і здається що за ці маніпуляції навіть штраф передбачений. Пізніше взнаю за штраф точніше відпишу.
Просто тра робити свою роботу і меньше де афішувати......;):D:D:D
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Мой товарищ делал сам кормушки, солонцы но потом мослушал от егеря что он ... и браконьер, зделал вывод и говорит что лучше отдам 225 грн за трудоучястие и не буду портить свое время и нервы! Собака лает- ветер носит!
 

Hovarf

Слідопит
З екологічної зовсім не правильно, екологи будуть верещати, і здається що за ці маніпуляції навіть штраф передбачений. Пізніше взнаю за штраф точніше відпишу.
Просто тра робити свою роботу і меньше де афішувати...
Як альтернативу цьому способу можна вважати створення "чесальних" дерев (сосна , смерека, ялиця). На висоті 1- 1,5 м робляться зарубки, живиця стікає по стовбуру, кабан чешеться і тим самим виганяє кліщів, та інших паразитів. Правда і цей метод не зовсім законний (пошкодження дерев до ступеня неприпинення росту).
 

HDC

Мисливець
Як альтернативу цьому способу можна вважати створення "чесальних" дерев (сосна , смерека, ялиця). На висоті 1- 1,5 м робляться зарубки, живиця стікає по стовбуру, кабан чешеться і тим самим виганяє кліщів, та інших паразитів. Правда і цей метод не зовсім законний (пошкодження дерев до ступеня неприпинення росту).
Таке робити дико по відношенню до матінки природи. Дерево після таких зарубів може всохнути чи принаймі втратити багато здоровя. Ітак цей ліс такими темпами вирубують що скоро в нас будуть одні поля.
А допомогти кабану позбавитись кліщів та інших паразитів можна й іншими методами, наприклад вполювати кабана :)
 

krushinski00

Снайпер
Таке робити дико по відношенню до матінки природи. Дерево після таких зарубів може всохнути чи принаймі втратити багато здоровя. Ітак цей ліс такими темпами вирубують що скоро в нас будуть одні поля.
А допомогти кабану позбавитись кліщів та інших паразитів можна й іншими методами, наприклад вполювати кабана :)
Краще тоді 9 стріляти по кабану.шкоди йому не буде а вот кліщам саме то:D:D:D
 
Зверху