Муки вибору Armsan a612 s & ATA ARMS NEO 12

HaNtEr95

Мисливець
На весну планую прикупити новий напівавтомат (моя хоч і безвідмовна мц21-12 вже якось набридла своєю вагою на ходовій по зайчику і 1мм чоком). І ось ніяк не можу визначитись що обрати краще.. армсан чи ату.. (газовідвід чи інерційка непринципово) найголовніше для мене - безвідмовність, та надійнісь в експлуатації (відсутність неочікуваних поломок).. може хто з товаришів по власному досвіду підскаже що краще обрати..?
 

HaNtEr95

Мисливець
Армсан, всеядний, будь який самокрут переварює, в колективі є нео, дуже вибаглива до набоїв.
Він у Вас уже давно, чи були які поломки чи неперезаряди, і які навіски найчастіше використовуєте? Просто не зустрічав армсанів на полюванні, лише нео у всіх, цього сезону двоє товаришів придбали нео, пока що задоволені ( але у них настріли до 100)
 

web2r

Мисливець
Він у Вас уже давно, чи були які поломки чи неперезаряди, і які навіски найчастіше використовуєте? Просто не зустрічав армсанів на полюванні, лише нео у всіх, цього сезону двоє товаришів придбали нео, пока що задоволені ( але у них настріли до 100)
Полюю з ним третій сезон, до цього 3 чи 4 сезони з ним відполював друг, в якого я його і придбав. Ні в мене, ні в нього, наскільки знаю ,поломок, проблем не було. Наважки дробу в основному 32, 28 Гр, зрідка 36. Добре летить куля ш-ш сигмент вагою 40 гр від Валерія і латунна типу удар. Загальний настріл не скажу, не веду підрахунку.
До речі, друг після продажу відходив сезон з іж 26, швиденько продав і знову купив Армсан. В нашому колективі їх 3 шт + ще один в знайомого, ні в кого проблем не виникало.
 

василь довжик

Слідопит
Як власник нео-12,можу сказати одне ,рушниця супер.Їсть все,головне,щоб був відкалібрований заряд.Як що чисто ходова і на зайчика думаю легенька двудулка на першому місці.Третій патрон там не потрібний а в більшості,при правильному підборі знаряду і другий їде до дому.А от на перо це вже да.Рушниця в користуванні 3 рік.З.Пв.
 

HaNtEr95

Мисливець
Дякую за відгуки, полювання в основному качка/голуб - заєць/лис.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
безвідмовність, та надійнісь в експлуатації (відсутність неочікуваних поломок)
таких опцій жоден н/а дати не може!!! маєте на гусака/качку 2112, то й не партесь. купіть вертикалку (бо звикли бачити 1 ствол та прицільну планку у н\а), найлегша буде Т-34, заєць, качка, голуб - скрізь треба різкий кучний бій - саме Т-34 надає, треба буде на фазана - дисперсант вирішує це питання.
а чистити газовідвід - 40 хв після кожного полювання - саме воно!!! я знаю це як колишній власник н/а.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Хз, сучасних інерційок не маю, але якщо порівнювати чищення МЦ 21-12 та турка "Алтай", то на МЦ 21-12 я трачу значно більше часу та більш прискіпливо підхожу до процесу чищення. З механізмом газовідвідного турка мені після чищення МЦ 21-12 здається все набагато простіше - протер кільце на стволі, поршень і робочий край трубки магазину. Все.
Доречі, і в ствольну коробку в МЦ 21-12 попадає набагато більше сміття, ніж в "Алтай". Точніше в МЦ 21-12 там завжди після полюваннь повно сторонніх включень, в "Алтаї" майже немає. Повторюсь, сучасних інерційних рушниць в мене немає, тому порівнюю тільки те, що є.
 
  • Like
Reactions: crp

HaNtEr95

Мисливець
таких опцій жоден н/а дати не може!!! маєте на гусака/качку 2112, то й не партесь. купіть вертикалку (бо звикли бачити 1 ствол та прицільну планку у н\а), найлегша буде Т-34, заєць, качка, голуб - скрізь треба різкий кучний бій - саме Т-34 надає, треба буде на фазана - дисперсант вирішує це питання.
а чистити газовідвід - 40 хв після кожного полювання - саме воно!!! я знаю це як колишній власник н/а.
Не знаю чому, але психологічно мені "важко" полювати з двохстволкою)) ( деякий час полював з батьковою иж 27 16к). - якось некомфортно себе почуваю, певно звик до можливості 3 пострілу, хоч і добуваю дичину в основному 1-2 пострілами рідко 3. Помпа і полювання для мене речі несумісні ( суто моя думка)
 

HaNtEr95

Мисливець
Хз, сучасних інерційок не маю, але якщо порівнювати чищення МЦ 21-12 та турка "Алтай", то на МЦ 21-12 я трачу значно більше часу та більш прискіпливо підхожу до процесу чищення. З механізмом газовідвідного турка мені після чищення МЦ 21-12 здається все набагато простіше - протер кільце на стволі, поршень і робочий край трубки магазину. Все.
Доречі, і в ствольну коробку в МЦ 21-12 попадає набагато більше сміття, ніж в "Алтай". Точніше в МЦ 21-12 там завжди після полюваннь повно сторонніх включень, в "Алтаї" майже немає. Повторюсь, сучасних інерційних рушниць в мене немає, тому порівнюю тільки те, що є.
Незнаю кому як, а мені чищення зброї приносить задоволення, до цього мене, певно, ще батько привчив з дитинства а потім і мц-21-12))))
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
а потім і мц-21-12))))
Якщо в 23 роки мучають муки вобора, то МЦ 21-12 точно не твоє :) В 23 роки мені було байдуже "де, коли і з ким", аби бігом на полювання, а час вимірювався "від вихідних до полювання" :)
 

HaNtEr95

Мисливець
Якщо в 23 роки мучають муки вобора, то МЦ 21-12 точно не твоє :) В 23 роки мені було байдуже "де, коли і з ким", аби бігом на полювання, а час вимірювався "від вихідних до полювання" :)
Наполювання батько брав з 6 років, з мц полюю офіційно 3 роки ("неофіційно" років 7 ), час так само вимірюється ( а ще і наряди на вихідних бувають))) але мені, на відміну від Вас, не байдуже де коли і з ким) і хочеться кращого, (мц моє 67р.в. і продавати пока що не збираюсь)
 

huntumy

Зброяр
Армсан робочая машинка. Шестой сезон. Часы. Нареканий на это бренд куда меньше чем нео.
На разных форумах есть отзывы.
К тому же нужно помнить не все скажут что у его ружья были проблемы. Всегда все хорошо.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А чому по Вашому не моє? А Ви як зброю купляєте - нероздумуючи, побачив-купив??)
малось на увазі, що люди, яким зараз "за 40" колись купували РУЖО, і воно було одне, і якшо було - то було величезне щастя!!! моделі ділились на курковку безкурковку, горизонталку та вертикалку, директори маслозаводів чи 1 секретар райкому патрії міг дозволити собі "п'ятизарядку"! а що вони мають назви ТОЗ, ІЖ, МЦ - ніхто не знав та не вникав, а якщо знали то тільки обрані. сучасним молодим мисливцям того не зрозуміти - у мисливському магазині немає зброї!!! а у старих мисливців висиджували під хатою дні і вечори з одним питанням - коли продаватиме!!!
 
Зверху